2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de 6+2deyim bugün. Doktora gittim ama duyamadık sesini. Küçücücük minnacıcık bi beyazlık gördük herkesin vücudu başka kimi 5+5te duyar kimi 8+5 te duyar dedi doktorum
Yaaa çok sevindim sizin adınıza ya beyazlık görmeye de razıyım yeter ki ona dair orada olduğuna dair bir işaret göreyim, korkuyorum geçen hafta ki gibi sadece kese görürsek diye

Yaaa çok sevindim sizin adınıza ya beyazlık görmeye de razıyım yeter ki ona dair orada olduğuna dair bir işaret göreyim, korkuyorum geçen hafta ki gibi sadece kese görürsek diye

ben kalp atışını da duyabileyim diye bu kadar bekledim aslında. İnşallah görürsün annesi miniğini

Bende ilk olarak hamile miyim diye yardım istemiştim, o kadar inanamamıştım ki şimdi buradayız umarım buradaki herkes sağlıkla kucağına alır kokusunu duyar bebeğinin

Ayyy umarım
umarımmmm şu an tek istediğim şey bu

O zaman çekme ihtimali var canim, hatta gittiğinde sor nr zamn renkli görürüz diye.. internette bende görüyorum çok tatlı oluyor

Maşallah kuzum. Rabbim sağ salim ilerlemesini nasip etsin insallah

Arkadaslar ümmi subyandan bahsetmissiniz. Bir arkadasimda yumurtlama gerceklesmiyor.
Duanin tam olarak nasil yapilmasi gerek? Yazdirip uzerinde
Kızlar 2 gündür baş dönmem var normal mi acaba sizde olmuş muydu?
Bende en başından beri vardı canım yoğun bir şekilde hala da devam ediyor ara ara

Tamam o zaman ikili testte bakılıyor o zaman.o zaman kan tahlili de istiyorlar

ankara şehir hastanesimi canım hangi doktor ücreti felan nedir?

Ay aminn insallahcok sevindim adiniza sansliymissinizbende atısı duyarsam nasil telefona cekebilirim diye dusunuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…