2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Cok ama cok gecmis olsun dualarim seninle

Çok geçmiş olsun canım. Kısa sürede atlatırsın inşallah senin galiba daha önce eşin pozitif çıkmıştı yanlış da hatırlıyor olabilirim ama. Allah hepimizi korusun

Canımmm çok üzüldüm rabbim şifa versin İyi olacaksınız inşallah ikinizde dualarım seninle

Geçmiş olsun canım. Sağ salim gitsin bitsin inşallah

Çok geçmiş olsun canım. Kısa sürede atlatırsın inşallah senin galiba daha önce eşin pozitif çıkmıştı yanlış da hatırlıyor olabilirim ama. Allah hepimizi korusun
Saol kuzumm. Evet doğru hatrliyorsun esim pozitifti bende bisey yoktu. 13. Gün belirtiler başladı.. Rabbim hepimizi korusun kuzummm

Cok gecmis olsun. Insallah hafif atlatirsin.
Sirkenin mikrop oldurucu ozelligi cok. Ben hastalandigm zaman gargara yapip bir kasikta iciyordum. Ev yapimi dogal sirke bulursaniz faydasini daha cok gorursunuz insallah. Kivi de bolca c vitamini iceriyor. Bunlari tavsiye ederim. Insallah Rabbim yardimciniz olsun.

Umca damla var cok guzel bir damla hamilelerdw kullanabiliyor diyee biliyorum ben korona olduğumda kullandım çabuk iyileştim sizde doktora danışın eger sorun yoksa kullanin içeriği iyileştirici bitkilerden oluşuyor diye biliyorum netten arastira bilirsin

Canım çok geçmiş olsun inşallah kolayca atlatırsın

Canım benim çok teşekkür ederim. Meyve ile arası olmayan ben sürekli meyve yiyorum vitamin takviyeleri de alıyorum. Bol su. Inş atlatrim bu şekilde. Rabbim sizleri de korusun bu illetten

Kuzum bi bakayım buna hiç duymamıştım. Doktoruma sorayim al derse aliyimcok tesekkur ederim

Canım benim çok teşekkür ederim. Meyve ile arası olmayan ben sürekli meyve yiyorum vitamin takviyeleri de alıyorum. Bol su. Inş atlatrim bu şekilde. Rabbim sizleri de korusun bu illetten
Cok iyi yapiyorsun arkadasim. Ben 3 gunu cok agir gecirmistim sonra hizli bir toplarlanma oldu. Insallah kolaylikla bitsin gitsin. Duamizla destegimizle yanindayiz

Canım çok geçmiş olsun, hızlıca geçer gider umarım. İçini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…