2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bende 5haftalikkwn gorundu ama ne bileyim uzuldum iste
Ben 5+3 de sadece bomboş kese var. Telefondan fotoğrafini ekleyemedim ama bildiğin içi simsiyah boş birşey çok erken haftyaa duyarız dedi yokl oluşmuş bir nokta da oluşum var haftaya kalp atışı icin gün veriyorum dedi ultrason ile gormedi zaten alltan baktı. Bence boş yere üzülüyorsun uz doktor birşey olsa derdi. Zaten hiçbir doktor kalp atışını duymadan bebek var demiyor

Arkadaşlar merhaba 5 hafta 2 günlükken ilk muayenem yapıldı. Karından yapılan ultrason da sadece boş kese göründü. Doktor yolk saç kesesininde bu zamanda görünmesi gerektiğini söyledi. Boş gebelik olma ihtimali var kürtaj olacak gibi konuştu. Beta hcg yaklaşık 5500 de gittim. 1 hafta sonra tekrar gel dedi. Bu arada hcg tekrar bakılsın dedi. 11500 çıktı. Yani 2 kat yükseldi. Siz hatırlıyor musunuz? Sizde yolk saç ne zaman görünmüştü? Yada kese kaç 7 mm iken görünmesi gerekiyor muydu yolk sacin? Bu arada eşimde sperm hareket ve morfoloji sorunu vardı. Ama 2 buçuk ay önce tedaviye başlamıştı. İlk defa gebelik oluştu.

Bende folik asiti yatmadan içiyordum. Ama uyumadan önce de olsa illaki çıkardım hep. Sonra folik asiti değiştirdim yarım folbiol alıyorum o iyiydi artik oda çıkıyor anında. Bulanti ilacına ayni şekilde. Hiçbirini icemiyorum

Üçüncü kez hamileyim ilkinde bildiğin tüm adet sancısını çektim.ikincisinde kuzum 5 haftalikti kaybettiğinde bunda da kaşık ve bel ağrısı ve aşırı tatlı isteği haricinde hiç belirtim yok.sen nasıl bir hafta bekleyebildin ben ilk günden yapardım.sanirim ben sabirsizim

Canım 5+1 de kese 5 mm idi 8 gün sonra gittim 6+2 de kalp atışı duyuldu benimde beş haftalıkken böyle bomboştu yani 5 haftalıkken normal bence

Yanı hiç belli olmaz kuzum bence bi kaç gün sonra bir kez daha görün doktora.. Benim 5 +0 da gözüktü ama hepimizde farklıdır gebelik geç döllenme filan oluyor

Kızlar bu arada dün covid testi verdim pozitif çıkmışım.. hemen doktorum olsalar ıgneye başlattı. C vitamini d vitamini çinko omega folik asit bunları kullanıyorum..
Boğaz ağrısı burun tıkanıklığı baş ağrısı hapşırma bu şekilde geçiyor 2 gündür. Dilerim bebiş ve ben bu süreci sağlıkla atlatırız. Dilerim hiç biriniz bu illetle temas etmezsiniz

Canım çok geçmiş olsun tez zamanda en hafif şekilde atlatırsın inşallah, ah o illet Bi bitmedi rahat Bi nefes alamadık çok dikkat et kendine de bebişe de iyi bak kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…