2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Valla ben saklayamıyorum ya ne biliyim söyledim valla dikkat et canım karnım ağrıyor felan de ne olur ne olmaz uydur birşey o zaman
Ya diyorum adet olmadim agrim var kasilmalar oluyor surekli diye.zorla biraktiriyorum.2dk sonra bidaha basliyor.bide karnima calisiyor yaaevde haftasonu cani sıkiliyor.haftaici yatar uyur full

O zaman garanti erkek benm de bulantim çok yok sabahları oluyor yemek yedikçe oluyor yemeden çok rahatım biraz bulanıyor geçiyor sonra

Normal devam ediyorum ev islerinebi sikinti olur mu ki
Eğilip kalkarken dikkat et ağır kaldırma her ihtimale karşı yani elektrikli süpürge çamaşırlar vs kaldırma dikkat edilmesi gereken en önemli zaman ilk 3 ay ne olur ne olmaz, eşim sağolsun yapıyor lavaboları felan ben hallediyorum da süpürüp silme işi onda malum eğiliyorsun ediyorsun riske atmamak lazım

Ayyybenimkide yan gel yattir yaa.agir kaldirmamaya dikkat ediyorum da mecbur yapiyorum...ya ayiptir sormasi ama iliski olmasin denildi mi size

Ayyybenimkide yan gel yattir yaa.agir kaldirmamaya dikkat ediyorum da mecbur yapiyorum...ya ayiptir sormasi ama iliski olmasin denildi mi size
Est canım ne ayıbı valla benim koca pimpirikli ne sorduk ne de öğrendikten beridir yapmadık ama doktor da yapmayın demedi yani ilgilidir doktorum mutlaka söylerdi kişiden kişiye değişiyor sanırım insan sormaya da çekinir ama doktora sormak lazım

Kızlar ben bisey duydum ama ne kadar doğru olabilir bu dyaniniz var mı önce size sormak istiyorm genelde erken canlanan bebeğe erkek diyorlar geç canlanan bebeğe de kız diyorlar doğru mu bu
bence erken canlanana kız demeleri lazım :) valla ben duymadım hiç bende sag tarafın agrırsa kız sol tarafın agrırsa erkek dediklerini duydum...

Al beninkinden de o kadar kimyasal temixliyicileri koklamayim diye yap dedim eline yapıştı resmen evet yasak bana doktorum yasak dedi . Bana 11 e kadar herşey yasak ya
tum erkekler ayni o zaman.1 kere evi supur demistim,homurdanarak yaptigi icin supurgenin ucunu kirmistialmısım onu bakacakmisim mecbur....bana da yasak dedi de endise ettim bir sıkinti mi var diye

Bana direkt iliski yok,agir da kaldirma dedi☹lekelenmem agrim falan hic yok sukur ama gec dollenme sanirim o yuzden demis olabilir tutsun diye☹☹

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…