2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Guzel dusunmussunuz ben de dogum gunun bekledim yaklasik iki hafta. Ozel gune denk getirmek ani icin guzel elbette beklemesi cooook zooor 😁 bir an once bu mutlulugu birlikte paylasmakta guzel olur 🤗🤗🎀
Cok dua ettim onun dogumgununde benim dogumgunumde yok yilbasi sevgililer gunu.gecen ay annemler burdaydi yok onlar gelmeden olayim hepsine supriz yaparim diye...olmadi.insallah nasip bayrama.insallah bu mutluluklarimiz daim olur😊

Bende eşime hemen söylemedim 🤣 1 hafta sonra falan söyledim önce kendim gittim kese falan gördüm emin oldum sonra sürpriz yapmıştım ona 😌
Nasıl dayaniyorsunuz ya ben erken gebelik testini sabah 5 de yaptım, rüyamda hamile olduğumu görünce uyanır uyanmaz yaptım çift çizgiyi görunce de direk eşimi kaldırdım bak çift çizgi, bu sefer hayalet çizgi görmüyorum diye😂😂

İnşallah görürsün canım benim sonra kalp atışını da duyarsın böyle gümbür gümbür sağ salim de kucağımıza alırız inşallah 🙈 benim kanama vs de yoktu da çocuk tutunsun herhangi Bi kanama olmasın diye önlem amaçlı verdi doktorum fitil daha etkili evet bir de ağızdan kullanım da baş dönmesi vs yapmadı mı burda okudum da çoğu kişi de yapıyormuş sanırım
Cnim kac mglik fitil kullandin

Bi oğlum var kızım olsun çok istiyorm ama kesesine bakan erkek diyor erken canlandı diye hep erkek diyorlar kese yuvarlak olursa kız fasulye gibi Olur sa erkek olurmuş işte inanislaf ama insan merak ediyor😂
Canim kizimda kalp atisu cok erken basladi, oglumda ise bos gebelik bile denildi yani gec basladi. Cnim bulantilarindan cikarabilirsin ben anlamistim mesala. Suanki kiz gibi geliyor bana

Rol yapmasi bedava,ayy agrim var derim😂de o sorun degilki.benimkinin bu ara benle güresesi tuttu.ayi yavrusunu sever gibi oynuyor benle.diyemiyorum da yaa hamileyim hamile dusurcem senin yuzunden diye😂
Valla ben saklayamıyorum ya ne biliyim söyledim valla 😂 dikkat et canım karnım ağrıyor felan de ne olur ne olmaz uydur birşey o zaman

Bulantı ile nasıl anlaşılıyor ki canin
Cnim kizimda asiri derece kusma vardi habanin kokusundan bile kusuyordum.hele sabahlari kahvaltidan once o zehir gibi suyu defalarca cikariyordum.oglumda cok hafif gecirmistim hatra bebek gelismiyor diye cok com uzulmustum sabah kahvaltidan onceki kusma bile acisizdi hafifti.

X