2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar 8 haftalik hamileyim bugun cok az akıntıyla beraber leke geldi doktorum progestan verdi boyle bir durum yasayan oldu mu

Kizlar 8 haftalik hamileyim bugun cok az akıntıyla beraber leke geldi doktorum progestan verdi boyle bir durum yasayan oldu mu
Evet yerleşme kanaması diyorlar ona. Bende 2 kez oldu. Progestanla geçti. Rengi pembe ya da kahverengi ise sorun yok, kırmızı ise kontrol edelim diyor doktorlar. Belli ki sizdeki de kırmızı değildi.

İnşallah sağlıkla gelir minnoşun canım benim olumlu düşün emin ol olumlu şeyler olacak Allahın izniyle keseyi ne zaman göreceksin doktora ne zaman gidiyorsun
Sali gunu gel bakalim demisti,hcg takibine gerek yok dedi ama yapsammi bilemedimsali kese gorsem 2 haftaya bebegi sonraki hafta kalp atisini2ay rahat yok bize.insallah tatli telaslardir bunlar

Sali gunu gel bakalim demisti,hcg takibine gerek yok dedi ama yapsammi bilemedimsali kese gorsem 2 haftaya bebegi sonraki hafta kalp atisini2ay rahat yok bize.insallah tatli telaslardir bunlar
Ben de 3 defa kan verdim valla sürekli baktırmadım inan bana kalp atışını duysan dahi aklın hep orda oluyor yani 2 ay değil doğuma kadar hatta büyüyene kadar rahat yok bak ben kalp atışını duydum pazartesi tekrar gideceğim bu 2 hafta bana 2 yıl gibi geldi çok farklı bir duygu imiş Rabbim tez zamanda o güzel sesi sana da duyursun canım ama dediğim gibi o tatlı telaşlar hiç bitmeyecek

Ya tabii oyledir,kuzenim yakin zamanda dusuk yapti nerdeyse 5aylikti.hic bir seyin garantisi yok.ama en azindan bebisim var demem icin bebegin kalp atisini saglikla duymam lazimo zaman hih simdi hamileyim derim heralde.nolur nolmaz diye esime de soylemiyorum daha.bakalim nasip insallah

Evet yerleşme kanaması diyorlar ona. Bende 2 kez oldu. Progestanla geçti. Rengi pembe ya da kahverengi ise sorun yok, kırmızı ise kontrol edelim diyor doktorlar. Belli ki sizdeki de kırmızı değildi.
Yok kirmizi degildi pembe gibiydi de korktum açıkçası hic yataktan kalkmadim bugun surekli yatiyorum carsamba randevum var

Ay nasıl demedin ben kesin çatlardım söylemeseyedim

Sebebi neydi canım düşüğün çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda tekrar nasip etsin En son bhcg değerin kaçtı

Bi de nasıl söylemedin ya nasıl dayandın ben kan verdim 8 çıktı ona rağmen söyledim dayanamadım

Yok kirmizi degildi pembe gibiydi de korktum açıkçası hic yataktan kalkmadim bugun surekli yatiyorum carsamba randevum var
Canım benim oğlumda yirmi gün sürdü lekelenme.bunda öğrendiğimin ertesi günü oldu birde geçtiğimiz hafta sonu bir gün sürdü.çok yorma kendini çokta düşünmemeye çalış.sağlicakla gelsin bebişlerin inşallah

Kızlar ne midem bulantısı nede başka birşey beni bu bel ağrısı mahfediyor.en başından beri böyle bir saat ayakta kalayım başlıyor.doktora sormayida unuttum

Kızlar ne midem bulantısı nede başka birşey beni bu bel ağrısı mahfediyor.en başından beri böyle bir saat ayakta kalayım başlıyor.doktora sormayida unuttum
Bel ağrısı malesef ayakta kalınca bende de oluyor doktorum normal dedi ama pazartesi tekrar sorcam bende iş yaptığım zaman ayakta durunca ağrıyor belim mi sırtım mı çözemedim ama Bi ağrı var

Sagol canim Allah razi olsun suan yok leke insallah da olmaz

Kızlar ben bisey duydum ama ne kadar doğru olabilir bu dyaniniz var mı önce size sormak istiyorm genelde erken canlanan bebeğe erkek diyorlar geç canlanan bebeğe de kız diyorlar doğru mu bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…