2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

yaaa surekli degistircez desenizegunde 2 defa diyor iftar sahur yapcam mecbur da.sahurda attiktan sonra gunduz orucluyken akinca disari oruca bisey olmaz dimi

yaaa surekli degistircez desenizegunde 2 defa diyor iftar sahur yapcam mecbur da.sahurda attiktan sonra gunduz orucluyken akinca disari oruca bisey olmaz dimi
O konu hakkında Bi fikrim yok canım oruç tutamıyorum ben gece atıyorum fitili sabah kalkıyorum falan derken akıntım öğleni buluyor yani ama dediğim gibi 5 10 tane yani değiştiriyorum az da gelse rahatsız oluyor insan ne yapalım minnoş için dayanılır

Merak etme canim biraz zaman ilerlesin bulantilarin olur bnde basta bulantim yoktu

Lütfen beni de ekler misiniz??? Dün hamile olduğumu öğrendim. Yaşım 23 Gaziantep sat 24 mart boğum tarihi 27 Aralık ilk çocuk olucak. Kaybim olmadi daha keseyi görmedim cok yeni kalp atisini da duymadim ya. Biraz buyusun bilgilendiririm insallah.

Beni de ekler misin yaş 30 son adet tarihi 9 Şbat ama geç döllenme demişti doktor.2 kayıp var maalesef.5+3 kese gördüm 6+5 kalp atışı duyuldu

Oy maşallahhhh❤ sağlıkla gelsin bebişiniz, ilk fırsatta eklicem listeye

Evet bende deneyimledim,surekli degistirmek gerekiyoragizdan daha kolaydi ya,ama doktor fitil daha etkili dedi...benim daha yeni keseyi bile goremedim daha (insallah gorurum) o yuzden cok etki yapmiyor bende sanirim

Evet bende deneyimledim,surekli degistirmek gerekiyoragizdan daha kolaydi ya,ama doktor fitil daha etkili dedi...benim daha yeni keseyi bile goremedim daha (insallah gorurum) o yuzden cok etki yapmiyor bende sanirim
İnşallah görürsün canım benim sonra kalp atışını da duyarsın böyle gümbür gümbür sağ salim de kucağımıza alırız inşallah benim kanama vs de yoktu da çocuk tutunsun herhangi Bi kanama olmasın diye önlem amaçlı verdi doktorum fitil daha etkili evet bir de ağızdan kullanım da baş dönmesi vs yapmadı mı burda okudum da çoğu kişi de yapıyormuş sanırım

Bende de cok sukur leke falan bir sey yok,gec dollenme sanirim o korkutuyir beni...ya ben hamile kalmak icin ugrasiyordum zaten.gebelikten once de vermisti bana progestan.agizdan aliyordum hic sıkıntim olmadibende korktum ama sapasaglamdi bunyem

Maşallah kuzum geç döllenme den neden korkuyorsun ki herkesin başına geliyor o bebek sağlıklı olsun da

Maşallah kuzum geç döllenme den neden korkuyorsun ki herkesin başına geliyor o bebek sağlıklı olsun da
Tabii ki insallah saglikli olurya benim zaten zorla oldu,biraz dusuktu hcg.4+5te 458 le ogrendim 2gun sonra 1001 oldu.bide internette olmamis eskimis yumurtalar gec atilir gec dollenme olur yaziyordu☹o yuzden korkum...esime demedim daha bebisi bekliyorum demeye

Merhabalar ben de 2020 aralık annesiydim ama oğlum 30 kasım da geldi aralık annesi olamadım. Mesajlarınızi okudum çok güzel zamanlarını hatta en güzel zamanlarınız hamileliginizin sonuna kadar tadını çıkarın endişeleri bir korkuları unutun zaman o kadar çabuk geciyo ki bir bakmışsınız bebiş memenizde hoş asıl iş doğduktan sonra rabbim hepinize hayırlı sağlıklı doğumlar ve bebekler nasip etsin hepiniz bi avaz da kurtulun inşallah rabbim hepinizin yardımcısı olsun.

Çok teşekkür ederiz mesajınız için. Rabbim bizlere de sağlıkla doğdukları günleri nasip etsin.siz de bebisinizi sağlıkla büyütün

İnşallah sağlıkla gelir minnoşun canım benim olumlu düşün emin ol olumlu şeyler olacak Allahın izniyle keseyi ne zaman göreceksin doktora ne zaman gidiyorsun

Merhabalar güzel mesajınız için teşekkürler Rabbim hayırlı sağlıklı Bi ömür nasip etsin inşallah oğlunuza amin inşallah sağlıcakla bizlerde kucağımıza alırız seneye sizin gibi bizde böyle mesajlar yazarız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…