2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kese ne zaman bebek ne zaman kacinci haftalarda gozukur acaba?
Canım beta değerine bağlı kesenin gözükmesi sanırım.bugün Dr gittim ve yeniden kan testi istedi.çok şükür beta HCG 1500 çıkmış.çarsamda yada Perşembe yeniden gel dedi.ama halsefe aynı Dr randevu alamıyorum çok yoğun Dr

Canım oğlum da kanamam kalp atışını duyduktan sonra başlamıştı öncesinde prosetan kullanıyordum ve yanına depo iğne başlamışlardı.20 gün ara ara devam etti.bazen kan şeklinde bazen kahverengi akıntı olarak.şu anda kuzum üç yaşında.sen içini ferah tut ve o minicik bebişe güven emin ol sıkı sıkı satılacaktır annesine

Bende dusuk oldugunu soyledim gec dollenmedir dedi.daha hcg baktirmana gerek yok dedi bana.baktirmasammi ki?sali gel keseye bakalim dedi....yaa birde progestan fitil verdi,orucu bozar mi acaba?
Ay bide nasıl tutabiliyorsunuz ben hamile olduğumu bilmiyorum ve ilk gün tuttum ve çok fena oldum.resmen ayağa kalkamadım

Allahım tüm anne olmak isteyenlere bu mübarek ayda anne olmayı nasip etsin artık arastirmaktan olmayan seyleride hissediyorum kendimde
Canım ilk çocuk sanırım.bende ilk çocukta senin gibiydim.ne soğan incir kürü kaldı ne yumurtlama testleri.ilacli rahim filmi bile cektirmistim.en sonunda artık kendi haline bıraktım ve o ay hamile kaldım.kendini rahatlat sakinleş ve başka şeyler düşün.allahim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Amin inşallah canim

Tuzlu kraker bende yiyiyorum tam geçti derken başlıyor böyle çıkarsam rahatlayacağım ama kuru bulantı garip birşey bebişler iyi olsun da inşallah Bi şekilde geçer bulantı
Gecmiyo ya bu bulanti eski bn olaydim neler yerdim simdi hicbirsey yiyemiyorum bebek beslensin diye zorla yiyim dicem yapamiyorum ya

Ayva tuzlu kraker beyaz leblebi yiyorum bn canim

Tuzlu kraker bende yiyiyorum tam geçti derken başlıyor böyle çıkarsam rahatlayacağım ama kuru bulantı garip birşey bebişler iyi olsun da inşallah Bi şekilde geçer bulantı
Kızlar bi şey sorucam benim de son adet tarihim 21 mart şu an 4+5 teyim salı günü kese için gidicem inşallah betam da dün 2300 çıktı. Ama daha hiç mide bulantısı vs yok. İlk bebeğim olucak o yüzden korkuyorum acaba bi sıkıntı mı var diye sizin ne zaman başlamıştı bulantılarınız?

7.hafta da başladı benim bulantım yani son 1 haftadır Bulantılarım var ne güzel işte olmaması bulantısız geçiren çok hamile var korkma canım bende bulantısız diye sevinirken Bi anda başladı ama korkulacak birşey değil bu kanama vs olmadığı sürece bence korkmamalısın bulantı için daha çok erken gibi

Peki rahmi kasmamiz sıkmamiz gerekir mi icerde,yoksa kendiliginden patlar miyaptim da pek anlamadim
Bende kullanıyorum fitili yatarken atıyorum uyuyorum attıktan sonra ek birşey yapmana gerek yok yani ben yapmıyorum sen attıktan sonra zaten fitil kendi kendine erir fazlasını da akıntı olarak atıyorsun günde 1000 defa günlük ped değiştirerek

9.haftadayimm hala bulantım yok canım. Bence herkeste olmuyor her gebelik farklı rahat ol anın tadını çıkar

Yaaa canım ayy çok sağol içimi rahatlattınız valla tadını çıkarayım o zaman belki benim de seninki gibi bi kaç hafta sonra başlar baslamazsa da şanslıyım derim
9.haftadayimm hala bulantım yok canım. Bence herkeste olmuyor her gebelik farklı rahat ol anın tadını çıkar
Oo gerçekten mi canım demek ki herkeste farklı olabiliyor ne güzel çok sağol içimi rahatlattınız valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…