2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben bisey duydum ama ne kadar doğru olabilir bu dyaniniz var mı önce size sormak istiyorm genelde erken canlanan bebeğe erkek diyorlar geç canlanan bebeğe de kız diyorlar doğru mu bu
Bende duymuştum canım . Bi de sağ göğüs daha koyuysa rengi erkek yA da hareketler sağda işe erkek tam tersi ise kız diye okumuştum aidin Salih’in kitaplarından😌 cinsiyet konusunda bende çok sabırsızım ilk bebiş olacak ama kız çok istiyorum ama rüyalarımda hep erkek bebek görüyorum tabi sağlıklı sıhhatli olması en önemlisi ama insan merak etmeden de duramıyor 😀

Bende duymuştum canım . Bi de sağ göğüs daha koyuysa rengi erkek yA da hareketler sağda işe erkek tam tersi ise kız diye okumuştum aidin Salih’in kitaplarından😌 cinsiyet konusunda bende çok sabırsızım ilk bebiş olacak ama kız çok istiyorum ama rüyalarımda hep erkek bebek görüyorum tabi sağlıklı sıhhatli olması en önemlisi ama insan merak etmeden de duramıyor 😀
Ay bende öyle daha gebe oldugumu bilmeden 2 defa erkek bebek gördüm kalp atışını duyduğumuz gün erkek gördüm içime erkek doğuyor bi oğlum var bunu kız istiyorm ama 5+5 de hafif kalp atışı duyduk herkez erkek diyor 😊

Kızlar ben bisey duydum ama ne kadar doğru olabilir bu dyaniniz var mı önce size sormak istiyorm genelde erken canlanan bebeğe erkek diyorlar geç canlanan bebeğe de kız diyorlar doğru mu bu
Olabilir canım.bende bı yerde erkek sipermlerin daha hızlı ama daha kısa süreliğine yaşadığını kız sipermlerin daha yavaş fakat daha uzun yaşadıklarını okumuştum

Sebebi neydi canım düşüğün çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda tekrar nasip etsin 🙏 En son bhcg değerin kaçtı
Cok sukur ben degilim dusuk yapan.2yildir ugrasiyorum bu ilk insallah...kuzenimdi o pihtilasma varmis onda🙁4+5 te 458 le ogrendim.2gun sonra da 1001 olmustu...degerler haftayla uyusmuyor diye endiseliyim ben

Iste dusuncem bu benimde😃kesinlessin de bi gerisi kolay...nasil soylediniz esinize😁ozel degilse tabii
Güzel bir akşam yemeği hazırladım 🤗 eşim şaşkın tabi hangi özel gün vardı birşey yok ki falan diyor içimden geldi öylesine falan demiştim yemek sonunda tatlı niyetine sana bir hediyem var demiştim 😊 netten bit kutu almıştım hazırlan baba oluyorsun diye içinde patik.baba yazan tişört ve kart vardı, kartta şöyle yazıyordu.. “SENİN GİBİ YAKIŞIKLI MI YOKSA AŞIK OLDUĞUN KADIN GİBİ GÜZEL Mİ OLACAĞIM BİLMİYORUM. AMA SENİN GİBİ BİR KALBİM OLSUN ÇOK İSTİYORUM. CANINA CAN OLMAYA GELİYORUM BABAM. HAZIRLAN BABA OLUYORSUN” 💓 ayrıca gebelik testi ve ulltrason fotosunu koymuştum 😊 büyük bir şok yaşamıştı

5+5 te kalp atisi mi duydunuz?cok guzelmis yaa🤩5+0 da keseyi goremedim daha🙄
Evet canım ama üstten baktı benim rahim çok gerideymiş ne keseyi ne bebeği göremedi alttan bakalım dedi alttan bakti3 ve gördü kalp atışını da acti🥰😍 sende bi kaç gune bebeğini görürsün adetime göre 6+3 du ama ulturasonla 5+5 çıktı minnakim😍🥰

😁😁nasil soylediniz yaa,esime gec soyleyecegim de kesinlessin bi hamile oldugum o zaman diyecegim de.annemlere kaynanamlara yazin memlekete gidince agustosta soyleyecegim😁insallah
Valla dayanamadım Bi de adetim sancılı geçer benim iğnesiz düzelemem anlardı yani her türlü annemlere kalp atışını duyunca söyledim 😂

😂bir aksilik olmazsa bebisi gorunce soyleyecegim.gerci bide kalp atisi duymasi var da bilemedim🤭ya bide nsil soylenirki.iftarda ders anlattim temizlik yemek aa bide test yaptim hamileymisim.ee sen ne yaptin bugun😂boyle olmaz heralde😅😅
Dr gidince bence oruç olayını bı konuş tutma diyebilir.ben ilk çocukta eşime yıl dönümümüzde söylemiştim.gerci hamile olduğumu da o gün öğrenmiştim.hediyr olarak bı ilaç kapsülü gibi şeyler var ya içine istediğiniz şeyleri yazıyorsunuz,onlardan almıştım.sadece mor rengi tek bırakmıştım ve onun için artık üç kişilik bı aileyiz yazmıştım.o bı kaçını açınca ben mor rengi açmasını söylemiştim 🥰🥰

Evet canım ama üstten baktı benim rahim çok gerideymiş ne keseyi ne bebeği göremedi alttan bakalım dedi alttan bakti3 ve gördü kalp atışını da acti🥰😍 sende bi kaç gune bebeğini görürsün adetime göre 6+3 du ama ulturasonla 5+5 çıktı minnakim😍🥰
Ayyy Allahim sen duami biliyorsun cokk aminn🤲🏽😍😍hicbir sorununuz yok dimi cok sukur

Valla dayanamadım Bi de adetim sancılı geçer benim iğnesiz düzelemem anlardı yani her türlü annemlere kalp atışını duyunca söyledim 😂
Rol yapmasi bedava,ayy agrim var derim😂de o sorun degilki.benimkinin bu ara benle güresesi tuttu.ayi yavrusunu sever gibi oynuyor benle.diyemiyorum da yaa hamileyim hamile dusurcem senin yuzunden diye😂

Dr gidince bence oruç olayını bı konuş tutma diyebilir.ben ilk çocukta eşime yıl dönümümüzde söylemiştim.gerci hamile olduğumu da o gün öğrenmiştim.hediyr olarak bı ilaç kapsülü gibi şeyler var ya içine istediğiniz şeyleri yazıyorsunuz,onlardan almıştım.sadece mor rengi tek bırakmıştım ve onun için artık üç kişilik bı aileyiz yazmıştım.o bı kaçını açınca ben mor rengi açmasını söylemiştim 🥰🥰
Bana da nasip olsun insallahhhhh...bu cuma gitmistim progestan folibol bide ecoprin verdi.dedim orucluyum iftar sahur yap o zaman dedi.insallah kas yaparken göz cikarmam🙄

X