2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sıkıntılar azalarak güzel günlere kavuscaksin inşallah canım dualarımız seninle inan hepimizin aklı sende haberdar et bizleri de minigini Rabbim size bağışlasın sağlıcakla

Canim senin icin dua ediyorum.Bebegini kucagina almayi nasip etsin Allahim. Biz bebek bekleyenlerede nasip etsin Insallah

Arkadaslar merhaba bu haftalarda akintiniz var mi sizin de ?benim sulu bazen de hafif bulanik (sulu-sut renginde) akintim oluyor bu 2 haftada
Benim de dönem dönem oluyor, idrar tahlili yaptırdım yarın alacağım sonucu ama doktorum kokusuz ve koyu renk olmadıkça sıkıntı yok demişti

Arkadaslar merhaba bu haftalarda akintiniz var mi sizin de ?benim sulu bazen de hafif bulanik (sulu-sut renginde) akintim oluyor bu 2 haftada
Benim yakın 1 aydır şefaf akıntım vardı korkmuştum plasentayın suyuna falan baktırmıstım sorun yoktu ama 1 haftadır akıntım yoktu 2 gündür yine başladı şefaf bir akıntı uşutum bir de sarımsı kokulu bir akıntı başladı dünden beri de ara ara kasılmalarım oluyor yarın doktorumu arayacağim

Kızlar sizinde ağrı/kasılmalarımız oluyor mu arada bi ?
Zaman zaman ozellikle cok ayakta kalirsam agrilarim oluyor bir kac gun sonra geciyor. Sonra yine geliyor gidiyor öyle alıştım ama kasılma nasıl oluyor hic bilmiyorum yaşamadım sanırım. Son zamanlarda hem sağ hem solda çekme batma tarzı şeyler de oluyor bu da normalmiş.

İnşallah sağlıkla kucağıniza almak nasip olur dualarımız sizinle yatıp dinlendikce rahimdeki açılma da düzelir belki. Allah yardımcınız olsun bebişinizi size bağışlasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…