Anne Grupları 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selamlar tam tüp bebek komisyonu sürecinde ateş artışı ile tahmin ettim ve şükür.
Sat 31 mayıs , 26gün hcg 554 ile kesinleşti. İnşallah sağlıklıdır hepimizin.
Doktora gitmeye korkuyorum ama 5+5e randevu ancak alabildim
Hayırlı olsun canım inş sorunsuz tamamlaman ümidi ile

Bende çok erken öğrendim o yüzden vakit geçmiyor hala belirtti yok bende bulantı olunca sanki yolunda gibi geliyor bana
Ben şimdiden hastane çıkışı bakmaya başladım 🙈 bulantı çok rahatsız ediyor. En korktuğum şeylerden biri o. İlk 3 ayın en zor zamanları

Ben şimdiden hastane çıkışı bakmaya başladım 🙈 bulantı çok rahatsız ediyor. En korktuğum şeylerden biri o. İlk 3 ayın en zor zamanları
Evet o dönemler zor ama yolunda gitmesi bize o zor anlatı unutturuyor

Kasık ağrılarım endişelendiriyor beni bir tık sadece hâlâ regl olacakmışım gibi ağrım var normal mi regl tarihim yarın normalde
İlk günler regl olacakmış hissi normal. Kasıkta batmalar da olabilir. Beta hcg değeriniz düzenli artmış mı ona bakarsınız bir kere. Sonra zaten keseyi görmek için dr kontrolü.

Kasık ağrılarım endişelendiriyor beni bir tık sadece hâlâ regl olacakmışım gibi ağrım var normal mi regl tarihim yarın normalde
Normal benimde öyle oldu ilk öğrendiğim zamanlar ayakta çok kalınca ağrım oluyor uzanınca geçiyor kasık ağrımda oluyor arada bir doktora sordum yerleştiği için normal ağrılar dedi

Yok canım 1 tane kızım var 5 yaşında 2 tane kaybım oldu inş bu sağlıkla ilerler
Benim de bir kızım var 2021 Eylül annelerindeydim. Bu yıl Ocak ayında benim de bir kaybım oldu. 3 aylıktı. Sağlıkla ilerlemesinin kıymetini o kadar iyi anlıyorum ki. İnşallah bu sefer kucağımıza sağlıcakla almak nasip olur. Çok geçmiş olsun 🌸

X