Anne Grupları 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de bir kızım var 2021 Eylül annelerindeydim. Bu yıl Ocak ayında benim de bir kaybım oldu. 3 aylıktı. Sağlıkla ilerlemesinin kıymetini o kadar iyi anlıyorum ki. İnşallah bu sefer kucağımıza sağlıcakla almak nasip olur. Çok geçmiş olsun 🌸
Amin inş canım bende kan pıhtılaşması var iğne ve hap kullanıyorum bu gebelikte inş bende aralık ayında kürtaj olmuştum 🥺

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 8-03-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI 🌸YAŞKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞITAHMİNİ CİNSİYETCİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸ŞEHİR
Glz29128

Merhaba herkese benim sat: 28
hcg 23 Haziran 30.49
25 Haziran 90
Temmuz 3 te kontrole gideceğim
Sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Allah 🧿🙏🏻

Kizlar kasik agrilariniz nasil? Benim surekli kasigimda bir agri var gibi, ama bazen cok siddetleniyor, sanci seklinde giriyor.

Kizlar kasik agrilariniz nasil? Benim surekli kasigimda bir agri var gibi, ama bazen cok siddetleniyor, sanci seklinde giriyor.
Ara ara bende de oluyor. Bir de bel ağrısı var, sebebi gebelik mi bilmiyorum tabi. Ama kasığımın sol tarafında, genelde batma olan tarafta bir hissim var yani 😇

Ara ara bende de oluyor. Bir de bel ağrısı var, sebebi gebelik mi bilmiyorum tabi. Ama kasığımın sol tarafında, genelde batma olan tarafta bir hissim var yani 😇
Evet bel agrisi da arada hatirlatiyor kendisini🥲 benim de genellikle sol ama dun saga da sanci girdi. Haftaya carsamba ultrasound var, bir an once gelsin 👯‍♀️

merhaba hanımlar benimde sat 20 Mayıs 5 hafta gebelik keseyi bugün gördüm çok şükür kalp atışı için 2 hafta sonra gidecem sizde durumlar nasıl bende hala belirti yok gayet enerjik bir durumum var
Size beta baktı mı benim keseye bakıp gönderdi

Merhabalar,

Son regl tarihim 27 Mayıs.
4+4 te karından ultrason ile kese görüldü. 😊 4+3 te verdiğim kan testi sonucu beta hcg 4518'di. Tahmini doğum tarihi mart başı görünüyor. İnş Allah tamamına erdirsin hepimiz için 🙏
Belirtiler de kasık ağrısı var alt karın bölgesi, son iki gündür daha belirgin hissediliyor. Mide bulantısı henüz yok.

Merhabalar,

Son regl tarihim 27 Mayıs.
4+4 te karından ultrason ile kese görüldü. 😊 4+3 te verdiğim kan testi sonucu beta hcg 4518'di. Tahmini doğum tarihi mart başı görünüyor. İnş Allah tamamına erdirsin hepimiz için 🙏
Belirtiler de kasık ağrısı var alt karın bölgesi, son iki gündür daha belirgin hissediliyor. Mide bulantısı henüz yok.
Aynı zamanlarda bizim 😍 bende çarşamba gideceğim kontrole. Sağlıkla gelsin inşallah 🙏🏻🧿

Benim de bugün 4+2, haftaya cuma 5+2 de ilk kontrolüm. Çok heyecanlıyım. Günler geçmiyor 🤩 40 hafta nasıl geçecek bilmiyorum

X