Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bu gün güzel haberler alanları tebrik ediyorum 💜

Aşkım ben sabah kalktığımda bulanıyor 2 tane çubuk kraker yiyorum 5 dk sonra kesiliyor. Sonra ara ara bir iki tane yiyorum böyle yapınca bu gün hiç bulantım olmadı. Mide boş olduğunda bulantım oluyor. Yani belkide bulantı belirtim gitmiştir ondan da olabilir. Dene sende belki sana da iyi gelir
ayyy kuzum gelmiş hep senı merak ettım bugun ıyısın dı mı bebeğim:KK200::KK200:
deneyeyim ama benimki öğleden sonraları başlıyor akşama doğru geçiyor o arada napsam geçmiyor

En çok boş gebelik olmasından korkuyorum o yüzden daha görmedim bebeği keseyi gördüm sadece
yok canım oyle seyler getırme aklına ne boş gebeliği çok nadir onlar ilk bebiş mi yaşın kaç canım

bebeği görmeyle bitmiyor dedim çunku bebeği görüyorsun pıt pıtı duyuyorsun sonra acaba ıkılı telaşı sarıyor onu atlatıyorsun hareket hissedene kadar yıne endıselenıyorsun hareket edıyor bu sefer ıkı saat hareket etmezse tedirgin oluyor insan zor bir süreç bu gebelik ama sağlıkla ve zamanında bitireceğiz. olumlu düşün hep

Ben doktora gittim geldimmmm şükürler olsun herşey yolunda bebeğim büyümüş pıtpıtları hızlanmış maşallah🥹 bi daha 9.haftada çağırdı bulantım için p ile başlayan bi hap verdi adını hatırlayamadım bakmakta zor geldi şimdi 🙈
gözün aydın canım maşallah darısı hepimizin başına. prilam mı

Kadınlar Kulübü - Kadın Sitesi

kartanesi8892

2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı​

Bebeğimin cinsiyeti​

• kız
  • erkek
  • ikiz kız
  • ikiz kız
  • ikiz kız/erkek
  • üçüz / çoğul

• Oyunuzu herkes görebilecektir.
Oy Ver Sonuçları Görüntüle.

Okunmamış İlk Mesaja GitTakibi Bırak
•••
[IMG alt="gulumsebebek"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/m/1037/1037556.jpg?1678455844[/IMG]

gulumsebebek

Popüler Üye​

Anneler Kulübü

Kayıtlı Üye
Benim aklım olsa bende 35 ten önce evlenmezdi evlenmesin evlilik dışı babaanne olmayız heralde şimdiki çocuklar daha da bir zehir 😂
Doğru kafaları çalışır inşallah 🤣🤣

Beğen Alıntı Yorumla
Şikayet Et
Reactions:Mavi070707

A

annee27

Aktif Üye​

Anneler Kulübü

Kayıtlı Üye
Sling daha kısa süreli kullanılıyormuş sanırım bebek irileştikçe taşımak zor oluyormuş ben de direkt kanguru mu alsam dedim ama 1 aylık bebek için kanguru var mıdır biliyor musunuz
Yani küçük oldukları için kangurunun içinde
Kayboluyorlar. İkisi de var bende kanguruyu 3 aydan sonra kullanırım büyük ihtimalle. Çünkü slingde bacakları kucagımdaki gibi duruyor sallanmıyor. Daha kalça ultrasonu çekilmedi. Kanguruda oturur pozisyonda oluyor

Beğen Alıntı Yorumla
Şikayet Et
O

ozgeeeee1

Aktif Üye​

Kayıtlı Üye
Yani küçük oldukları için kangurunun içinde
Kayboluyorlar. İkisi de var bende kanguruyu 3 aydan sonra kullanırım büyük ihtimalle. Çünkü slingde bacakları kucagımdaki gibi duruyor sallanmıyor. Daha kalça ultrasonu çekilmedi. Kanguruda oturur pozisyonda oluyor
Biraz daha idare edip sonra kanguruya geçeyim o zaman ben

Beğen Alıntı Yorumla
Şikayet Et
[IMG alt="Chen31"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/m/798/798592.jpg?1696453067[/IMG]

Chen31

Popüler Üye​

Kayıtlı Üye
Benim ablam bir sağa bir sola yatırıyordu çocukları hep yeğenlerimin kafa şekli çok güzel 🧿 ben de ondan bir sağa bir sola yatırıyorum hiç düz yatırmadım daha
Ben de bi sağ bi sol yatırdım ama arkası uzun gibi oldu ya inşallah zamanla düzelir
Spiral kanama miktarını artırıyor diyolar doğru mu o 🙈 zaten yoğun adet olanlar ne kullanıyor yaa . Geri çekilmeyle takıldık biz yıllarca bisey olmadı ama Sulti sayesinde korkar oldum simdiden 🤣
Biz de geri çekilme ile 7 sene korunduk bişey olmadı bu yoldan devam ederiz bence 😄
Eki Görüntüle 3444298 Bizim kızın kafası da böyle doktor bişey demedi hiç ama her gelen annem de dahil kafası çok büyük çok uzun arkası diyor sizce kızlar ?
Bence çok güzel ideal kafa 🌸
Kızlar bu arada ben hala regl olmadım. Annem emzirdigin için olabilir dedi. Şikayetçi değilim aslında tek korkum beklemedigim bir anda gelmesi😅
Evet canım emziren anneler geç oluyor ben 7. ayda olmuştum hatta bir arkadaşım 15. ayda oldu onun kızı ek gıda yemiyordu pek hep emziriyordu
Bacım sevişme fırsatını nasıl buluyosunuz 😂 benim kız uyuyor ama gece hortlayıp wc kalkıyo bazen. Bebekde gece 1 den evvel uykuya geçmiyor hadi geçti diyelim bebek odada ben yapamam hadi o sırada ağlasa napcaz. adamı 40 tan beridir oyalıyorum taktik verin :KK70: [IMG alt="gulumsebebek"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/s/1037/1037556.jpg?1678455844[/IMG] gulumsebebek [IMG alt="melegim can"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/s/1091/1091373.jpg?1715595186[/IMG] melegim can bebek uyanırsa netcez o sırada kız öteki odaya nasıl koşturcaz 😂😂
Valla bizim de vakit yok oğlanı babası uyutuyor geliyo yanıma 3 e kadar bebekle uğraşıyoruz en son kocam uyuyakalıyo bebek ondan sonra uyuyo tam ben uyuyacağım oğlan geliyo yatakta dördümüz yatıyoruz bebe kucağımda olacak şekilde 😄 yani sevişmek için ortam yok
Kızlar bebişlerle zeka kartı oyuncak oynayabiliyor musunuz bizim max süre 5 dk ağlıyor ve etkinlik bitiyor kafasını tutabiliyor allahtan doğduğunda da kaldırıyordu şimdi de kucağımda omzumda uzun süre tutuyor kafasını ama etkinlik yapamamak emzir giydir uyut gibi oluyor konuşuyoruz bol bol ama pek verimli gelmiyor
Ben bugün aldım denedim pek sevmedi kartları. Ana kucağına koyuyorum ben abisi kitap okuyor ona onu seviyor dinliyor. Kafasını hep dik tutuyor zaten hatta yan dururken yüz üstü dönüyor birkaç gündür korkuyorum boğulacak diye 🙈 en iyisi konuşmak boşver etkinliği ☺️
Benim oğlumda da var emzirirken göğsümün değdiği yerlerde çıkıyor heralde terden diye düşünüyorum

Beğen Alıntı Yorumla
Şikayet Et

[IMG alt="Iremcmgz"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/m/1132/1132442.jpg?1712554168[/IMG]

Iremcmgz

Üye​

Kayıtlı Üye
[IMG alt="medusaa"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/s/58/58318.jpg?1699302606[/IMG] medusaa [IMG alt="melegim can"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/s/1091/1091373.jpg?1715595186[/IMG] melegim can kızlar ne olur ne olmaz diye calpol verdim ne var ne yok ağzından burnundan çıkardı.

Beğen Alıntı Yorumla
Şikayet Et

[IMG alt="genc-anne"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/m/710/710238.jpg?1469617796[/IMG]

genc-anne

Popüler Üye​

Kayıtlı Üye
İdrar kültürü mü yoksa kültür mü aldılar ? Birde sarılığınız sizinde mi hala geçmedi
Sarılığı epeyi vardı daha bitmemiş. Doktor Hala var ama düşük önemsemsiz dedi. Tekrar kontrole çağırmadı. 40 çıkmıştı gittiğimde şuan 2 aylık. İdrar aşağıdaki gibi çıktı. Sizin bebiş ne kadarlık sarılığı ne durumda

Eklentiler​

• 56AC9FE2-0AA5-49FA-A1D3-4D27DC32B462.png
    56AC9FE2-0AA5-49FA-A1D3-4D27DC32B462.png
    210,6 KB · Görüntüleme: 5
Beğen Alıntı Yorumla
Şikayet Et
M

mldii123

Üye​

Kayıtlı Üye
Biogaia'yi geçen instada gördum yorumlarda. 20. Günden sonra etki ediyormuş bilmiyorduk falan diye. Biz de bir ara kötü geliyor diye bıraktık. Sab simplex ağrılarını azaltıyor diye biliyorum öyle bir şey okumuştum sanki. Biogaia'ya tekrar başladık ve düzenli kullanıyoruz. Ben eğer kremali pasta mayonez abur cubur falan yediysem bebeğim zorlanıyor gerçekten ama onun haricinde normal rutininde gidiyor o yüzden devam ettik biogaia ve sab simplexe
Bende instagramda bir doktorun videosunda izlemiştim biogaia 28. günden sonra etki ediyor bırakmadan devam edin diye söylüyodu

Beğen Alıntı Yorumla
Şikayet Et

0 seconds of 0 seconds

kartanesi8892 kartanesi8892

kartanesi8892 kartanesi8892

Popüler Üye​

Kayıtlı Üye
Merhaba kızlar yardımınıza ihtiyacım var adetime 2 gün var ve ben yıllardır yumurtlama günümü nokta atışı gibi bilirim ne bir gün erken ne bir gün geç tahmin etmedim erken yumurtladığımda not ettim not ettiğim tarihte adet oldum yine geç yumurtladıysam da bir iki gün yine geç adet olacağım diye not ettim ve hep tuttu bu ay 14'ünde yumurtlamam gerçekleşti hem de çok çok yoğundu bütün gün hayatımda hiç o kadar fazla yumurta akı görmemiştim ama biz yoldaydık 15 günü sabahı değerlendirebildik yumurtanın son saatleridir diye düşünüyorum birkaç gündür hafif midem bulanıyor belimde ince sızı var uyku hali yorgunluk var göğüslerime arada giren ağrılar kasıklarım birkaç gün önce batıyordu hatta bugün de deliniyor gibi hissettim kasığımıve benim 2-3 gün kala ilk defa uzayan akıntı tarzında kahverengi lekelenmem geldi 5 saatte sadece 3 kere geldi ilki uzayan tarzdaydı daha sonraları açık pudra gibi geldi dün akşam meraktan bir saatlik idrar ile strip test yaptım ama negatif çıktı şimdi iki gün var acaba yerleşme kanaması olabilir mi benim gibi yaşayan var mı yani hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ben o yüzden yerleşmedir diye düşünüyorum

ayyy kuzum gelmiş hep senı merak ettım bugun ıyısın dı mı bebeğim:KK200::KK200:
deneyeyim ama benimki öğleden sonraları başlıyor akşama doğru geçiyor o arada napsam geçmiyor
Aşkımm 💜 İyiyim elhamdülillah sabahtan dahiliye gittim troid ilacı kullanıyordum kan vermiştim dün sonuçlar için gittik. Kadın doğumdan verilen folik asit ve diğer d vitamini içeren bi hapımdaha vardı onları da getirmemi istemişti içerigine bakıp ekleme yaparız dedi. B12 ve d vitamini verdi ekstra olarak. Troid ilacına devam dedi.
Kafamda deli deli sorular var b12 ve d vitamini kadın doğumdan verilen folik asit ve decavit haplarında zaten var. Birde ekstradan bunları kullansam sorun olur diye korkuyorum. Bide doktor değerlerime güncel olarak bakmadı daha önce mayıs ayında bakılmıştı onlara istinaden kullanmamı istedi. Ama ben hamile olduğumu öğrenene kadar dozu çok yüksek bi d vitamini ilacı kullandım hamile olduğumu öğrendiğimde diğer dahiliye doktorum onu bırak artık demişti decavit ile devam et demişti. Kafam resmen çorba

Ben doktora gittim geldimmmm şükürler olsun herşey yolunda bebeğim büyümüş pıtpıtları hızlanmış maşallah🥹 bi daha 9.haftada çağırdı bulantım için p ile başlayan bi hap verdi adını hatırlayamadım bakmakta zor geldi şimdi 🙈
Maşallah canım 💜 prilam mı adı?

Merhaba kızlar yardımınıza ihtiyacım var adetime 2 gün var ve ben yıllardır yumurtlama günümü nokta atışı gibi bilirim ne bir gün erken ne bir gün geç tahmin etmedim erken yumurtladığımda not ettim not ettiğim tarihte adet oldum yine geç yumurtladıysam da bir iki gün yine geç adet olacağım diye not ettim ve hep tuttu bu ay 14'ünde yumurtlamam gerçekleşti hem de çok çok yoğundu bütün gün hayatımda hiç o kadar fazla yumurta akı görmemiştim ama biz yoldaydık 15 günü sabahı değerlendirebildik yumurtanın son saatleridir diye düşünüyorum birkaç gündür hafif midem bulanıyor belimde ince sızı var uyku hali yorgunluk var göğüslerime arada giren ağrılar kasıklarım birkaç gün önce batıyordu hatta bugün de deliniyor gibi hissettim kasığımıve benim 2-3 gün kala ilk defa uzayan akıntı tarzında kahverengi lekelenmem geldi 5 saatte sadece 3 kere geldi ilki uzayan tarzdaydı daha sonraları açık pudra gibi geldi dün akşam meraktan bir saatlik idrar ile strip test yaptım ama negatif çıktı şimdi iki gün var acaba yerleşme kanaması olabilir mi benim gibi yaşayan var mı yani hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ben o yüzden yerleşmedir diye düşünüyorum

Aşkımm 💜 İyiyim elhamdülillah sabahtan dahiliye gittim troid ilacı kullanıyordum kan vermiştim dün sonuçlar için gittik. Kadın doğumdan verilen folik asit ve diğer d vitamini içeren bi hapımdaha vardı onları da getirmemi istemişti içerigine bakıp ekleme yaparız dedi. B12 ve d vitamini verdi ekstra olarak. Troid ilacına devam dedi.
Kafamda deli deli sorular var b12 ve d vitamini kadın doğumdan verilen folik asit ve decavit haplarında zaten var. Birde ekstradan bunları kullansam sorun olur diye korkuyorum. Bide doktor değerlerime güncel olarak bakmadı daha önce mayıs ayında bakılmıştı onlara istinaden kullanmamı istedi. Ama ben hamile olduğumu öğrenene kadar dozu çok yüksek bi d vitamini ilacı kullandım hamile olduğumu öğrendiğimde diğer dahiliye doktorum onu bırak artık demişti decavit ile devam et demişti. Kafam resmen çorba
Canım ya bugün benim de kan sonuçlarıyla kafam karıştı troid be güzel düşürmüştüm tekrar yükselmiş çok moralim bozuldu gebelikte çok riskli zaten troid bir de ben omega 3 kullanıyordum doktorum onu bırakalım dedi

Canım ya bugün benim de kan sonuçlarıyla kafam karıştı troid be güzel düşürmüştüm tekrar yükselmiş çok moralim bozuldu gebelikte çok riskli zaten troid bir de ben omega 3 kullanıyordum doktorum onu bırakalım dedi
Hemen dahiliyeye gözük ilaç başlarlar canım. Ya benden kadın doğum doktorum da hiç kan istemedi daha. Kızlardan idrar falan testi istenmiş

Arkadaşlar üstteki mesajıma bakar mısınız aranızda benim gibi yerleşimi yaşayan var mı yani yerleşme olduğunu düşünüyorum ama dün gece 3 gün kala test yaptım çıkmadı striptest Bir daha ne zaman yapsam acaba

Maşallah canım 💜 prilam mı adı?
Ay evet kızlar prilam dr yazıyordu. Geceleri yatmadan 2 tane alabilirsin dedi ama burda biraz bakındım simdi sürekli kullanmak iyi değil diyrnler olmuş napsam bilemedim bi fikri olan var mı?

Vala canım yıllardır bende benzer durumlar yaşayıp hep hamileyim artık tamam moduna girmiştim ama inan insan vücudu herşeyi şaşırtıyor yani sana ne evet yerleşmedir diyebiliriz ne de değildir diyebiliriz. Bence direkt git kan ver net sonucu gör için rahatlasın. Mide bulantısı ve diğer belirtiler icinde hemen döllenmeden sonra başlamaz diye biliyorum ama dediğim gibi herkesin vücudu gebeliği hormonları farklı tabii ki

X