Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

5+4üm bende . Ben ilk göğüs hassasiyetinden anladım 3.haftalarda. Regl öncesi hiç göğüs hassasiyetim olmazdı.
Benim de ara ara göğüs hassasiyetim oluyor öncesinde tek belirtim uçların sürekli belirginleşmesi olmuştu dikkatimi çekmişti tabi bilmiyorum bu bir belirti mi ama bende böyle bir değişiklik olmuştu 😄

Benim de ara ara göğüs hassasiyetim oluyor öncesinde tek belirtim uçların sürekli belirginleşmesi olmuştu dikkatimi çekmişti tabi bilmiyorum bu bir belirti mi ama bende böyle bir değişiklik olmuştu 😄
Herkeste farklıymış ya sizinde bu şekildedir😊 bende ödem çok oluyor iştahım arttı, dün gece mide bulantısı ve sabah mide bulantısı yaşadım dün et yemiştim ondan mı acaba tiksindim etten resmen. Sanki yavaş yavaş belirtilerim artmaya başlıyor. Çabuk yoruluyorum.

Fiili çalışmıyorsanız eğer doğum ücreti alırsanız ve bunu tespit ederlerse kat ve kat cezası olur. Biz analık raporlarını öderken kontrol ediyoruz çalıştığı yeri eğer fiili çalışmaya dayanmıyorsa denetmenlere yazıyoruz tespitini onlar yapıyor ve eğer fiili değilse ceza çıkarıyorlar. Bu riski iş yeri ve siz göze alıyorsanız siz bilirsiniz.
Çok teşekkürler.Aslında şehir dışı olduğu için sosyal medya hesaplarına bakıyorum sadece yardım için.Aile dostumuz diye beni yormuyor şuanlık.Onlarda sağolsun bize ikram vs yolluyolar.Ama tabi böyle bir durum varsa illa maaş giriş çıkışı olması gerekiyorsa tabiki onları riske atmak istemem.Cevapladığınız için teşekkür ederim kitabada bakacağım ♡

Çok teşekkürler.Aslında şehir dışı olduğu için sosyal medya hesaplarına bakıyorum sadece yardım için.Aile dostumuz diye beni yormuyor şuanlık.Onlarda sağolsun bize ikram vs yolluyolar.Ama tabi böyle bir durum varsa illa maaş giriş çıkışı olması gerekiyorsa tabiki onları riske atmak istemem.Cevapladığınız için teşekkür ederim kitabada bakacağım ♡
Rica ederim ne demek 🤗

Ben kalbi duydum (vajinalden) bebeği gördüm hatta kalbi atarken nasıl pıt pıt hareket ettiğini bile gördüm. Bu süreçten sonra da acaba sağlıklı gelişecek mi, haftasıyla uyumlu olacak mı şüpheleri başlıyor. :KK70: cumartesi kontrolüm var kan tahlillerimi götüreceğim. Sanırım annelik şimdiden yüklendi hepimize daha minicik bir düğme olmalarına rağmen aklımız onlarda :KK70:

Evet canım ☺ sen bebişleri gördün darısı başıma . Kalp atışlarına ne zaman gideceksin
Canım insallah darısı başına insallah hepimiz sağlıkla kolaylıkla alırız kucağımıza 💙🩷
Ben bugüne kadar hep bir sebeple bir panikle gittiğim için doktora hiç sormadım da kimse de demedi kalp atışı su zaman diye
Ama bu cuma devlette önümüzdeki çarşamba da yine kendi doktorumda randevum var
Haftaya duyarım insallah

Eklentiler

• IMG_0959.jpeg
    IMG_0959.jpeg
    110,8 KB · Görüntüleme: 38
hayırlı uğurlu olsun maşallah. :) sat'a göre kese tarihiniz uyumlu mu ? benim kesem uyumlu da bebek bikaç gün daha küçük. doktor bebek keseden gün olarak küçük olabiliyor dedi
Onu söylemedi daha yolun çok başımdayız dedi iki hafta sonra kalp atışı için çağırdı ama dayanamayabilirim belki erken giderim ama illa haftalarda uyum zor oluyor diye biliyorum

X