2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Nisanın 6'sında tetanoz için çağırdılar ama ona da kararsızım.
Ben yaptırırım ilk çocuğumda da yaptırdım bebeklerimize bir suru aşı yaptıracağız onlarda da ne var bilmiyoruz. Covid aşısı yapılıyor sonunda neler olacak bilinmiyor ya da bir sürü ilaç kozmetik ürünler kullanılıyor her sey cok mu masum. Tamam belki ameliyat esnasında rastlanmaz paslı bir şeye ama hayat bu dışarda paslı birşeyin bir yerimize batması kesmesi olmayacak bir şey değil bence ama heskesin kendi kararı tabiki

Kızlar su tüketiminiz nasıl ben çok su içiyorum. Resmen soğuk su aşareyorum. Yani kendimi tutmasam 5 6 litre içerim ama 3.5 litreyi geçmemeye çalişiyorum.

Ben yaptırırım ilk çocuğumda da yaptırdım bebeklerimize bir suru aşı yaptıracağız onlarda da ne var bilmiyoruz. Covid aşısı yapılıyor sonunda neler olacak bilinmiyor ya da bir sürü ilaç kozmetik ürünler kullanılıyor her sey cok mu masum. Tamam belki ameliyat esnasında rastlanmaz paslı bir şeye ama hayat bu dışarda paslı birşeyin bir yerimize batması kesmesi olmayacak bir şey değil bence ama heskesin kendi kararı tabiki
Ben zaten yaptırıyorum, iki üç yılda bir illa ki bir şekilde ihtiyaç duyarım, sadece bebek için endişelendim çünkü fondöten bile sürmüyorum artık. Gerçekten dikkat istiyor, bir el kreminden bir çikolataya kadar içeriğine bakıyorum.

Merhaba güzel anneler, aranızda gaz sancısı, şişkinlik yaşayan var mı? Bu aralar 9 aylık gibi şişiyorum, iki lokma yiyorum hemen davul gibi oluyorum inmek bilmiyor, çok fena oldum😢 tavsiyesi olan var mı gaviscon iyi geliyor mu bj gibi durumlara

Kızlar doktor folik asit içeren bir demir ilacı verdi, ben folik asitin sadece ilk üç ay kullanılması gerektiğini okumuştum, ne dersiniz bu konuda?
Bu arada decavit+D vitamini de kullanıyorum.
Canim bana doktorum tum gebelik boyunca folik asit onerdi kansizlik dan dolayi istenilebiliyor... bu vitaminin icerisinde varsa ekstra ya gerek yok gunde 400mcg folik asit yetiyor

Merhaba güzel anneler, aranızda gaz sancısı, şişkinlik yaşayan var mı? Bu aralar 9 aylık gibi şişiyorum, iki lokma yiyorum hemen davul gibi oluyorum inmek bilmiyor, çok fena oldum😢 tavsiyesi olan var mı gaviscon iyi geliyor mu bj gibi durumlara
Benimde oluyor gaviscon yardimci olmasi lazim evet bende kullaniyorum artik organlar yer degistiriyor siskinlik sertlik cok sk olmaya basladi bendede bilhassa aksamlari

X