2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynen cnm benim 3 kuzenimin ismi zeynep dusun yani🙈 senin kiz oldugu kesinlesti mi? Benim henuz kesinlesmedi de test sonucunu bekliyorum bakalim belki de sürpriz olur erkek bebis ismi aramam gerekir😄 bence aylin ismi de cok guzel ama sansa bak ki esimin kuzeninin kizinin ismi de aylin😶

Oglumun sınıfı 14 kisi 3 tane zeynep var 😂 Allahtan 2.isimleri farklı

Ya kızlar benim gibi olan var mı? Ben hiç tatlı yemiyorum ekşi aklım hep turşuda ikili taramamızda bthcg 83 çıkmıştı doktor erkek dedi ama ben hiç erkek gibi hissetmiyorum erkek bebeğini istemediğim için değil ama hep bi kız diyo içimdeki ses ne yaparsam yapayım oğluşum diye sevemiyorum acaba sorun bende mi ? Bebeğime haksızlık mı yapıyorum acaba yoksa doktor mu yanılıyor anlamadım en son 12+3 te gitmiştim şuan 14+5 olduk ama ben hala birşey almadım diyorum bekliyim kızdır diye
Bence de cinsiyetin eksi tatli yemeyle bir alakasi yok mide bulantisi yasayanlar ztn genelde eksiyi tercih ederler ben o yuzden tercih ediyorum tatliyla o yuzden aram yok. Dr ilk bebegimde 12+0da bana erkek demisti bir ihtimal degisir mi demistim ama gordugum bir cok örnekten cikardigim sonuc erkek dendiyse pek degismiyor ama tabi az da olsa yanilma ihtimali her zmn olabilir

Ya kızlar benim gibi olan var mı? Ben hiç tatlı yemiyorum ekşi aklım hep turşuda ikili taramamızda bthcg 83 çıkmıştı doktor erkek dedi ama ben hiç erkek gibi hissetmiyorum erkek bebeğini istemediğim için değil ama hep bi kız diyo içimdeki ses ne yaparsam yapayım oğluşum diye sevemiyorum acaba sorun bende mi ? Bebeğime haksızlık mı yapıyorum acaba yoksa doktor mu yanılıyor anlamadım en son 12+3 te gitmiştim şuan 14+5 olduk ama ben hala birşey almadım diyorum bekliyim kızdır diye
Cinsiyetin yediklerimizle hiç bir alakası yok. Ben tatlıdan soğudum sürekli limon yemek istiyorum ve doktor kesin erkek dedi 🤦🏻‍♀️

Aynen cnm benim 3 kuzenimin ismi zeynep dusun yani🙈 senin kiz oldugu kesinlesti mi? Benim henuz kesinlesmedi de test sonucunu bekliyorum bakalim belki de sürpriz olur erkek bebis ismi aramam gerekir😄 bence aylin ismi de cok guzel ama sansa bak ki esimin kuzeninin kizinin ismi de aylin😶
Yok canim kesinlesmedi. Yani 12. Haftada ikilide kız dedi ama. Bu hafta 15. Haftam kontrolum var kesin belli olur sanirim🥳 bizde öyle genel geçer kendi aramizda konusmustuk kiz isimlerini. yogunlasmadik😊 ya benimde eltim kizina koydu adayi 😬 icimize sine sine koyariz umarim bebislerimize isim. Tabi once cinsiyetleri net sekilde ogrenelim de ters köşe olmasın 🙏🤓

Aşerme ile alakası yok bence, bende hep tatlı yiyorum ekşi canım çekmiyor sürekli şekerli şeyler arıyorum. Doktor yüzde 70 kız dedi. Kesin olarak bi kaç hafta sonra diyecekmiş ama bende hep kız hissediyorum benim dışımda herkes erkek diyor galiba tatlı yiyorum diye 😅 bir de arkadaşım ekşi şeylere bayılırdı hamileyken ama oğlu oldu.

Canim cinsiyetin aşermeyle bence hic ilgisi yok oğlumda bidon bidon tursu yedim ,simdi kızım olacak eksi yiyemiyorum midem bulaniyor. 12 hafta cok erken cinsiyet icin . 12 haftada kız denilip sonradan aaa erkekmiş vakası oluyor. Belki yanilmistir. Cinsel organi tam olarak görmediyse.
Aşerme ile alakası yok bence, bende hep tatlı yiyorum ekşi canım çekmiyor sürekli şekerli şeyler arıyorum. Doktor yüzde 70 kız dedi. Kesin olarak bi kaç hafta sonra diyecekmiş ama bende hep kız hissediyorum benim dışımda herkes erkek diyor galiba tatlı yiyorum diye 😅 bir de arkadaşım ekşi şeylere bayılırdı hamileyken ama oğlu oldu.
Cinsiyetin yediklerimizle hiç bir alakası yok. Ben tatlıdan soğudum sürekli limon yemek istiyorum ve doktor kesin erkek dedi 🤦🏻‍♀️
Bence de cinsiyetin eksi tatli yemeyle bir alakasi yok mide bulantisi yasayanlar ztn genelde eksiyi tercih ederler ben o yuzden tercih ediyorum tatliyla o yuzden aram yok. Dr ilk bebegimde 12+0da bana erkek demisti bir ihtimal degisir mi demistim ama gordugum bir cok örnekten cikardigim sonuc erkek dendiyse pek degismiyor ama tabi az da olsa yanilma ihtimali her zmn olabilir
Bilmiyorum kafam karışık 😂😂içimden hiç oğluşum diye sevemiyorum pipisini de gördüm ama niye böyle oldum bilmiyorum 😂😂

Tetenoz aşısıyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Ne zaman bilmiyorum ama arayıp çağırıyorlarmış eğer anne yaptırmak istiyorsa tabi.

Düzenli olarak kan sonuçlarınıza baktırıyor musunuz? Ben ilk haftalar tüm kan testlerimi yaptırmıştım, her şey referans aralığındaydı, sonra doktorum tekrar gerek görmedi ama cuma günü bazı ilaçları yazdırabileyim diye devlet hastanesine gittim sistem de kan tahlili sonucumun olmadığını sağlık bakanlığına bildirilmesi gerektiğinden bahsetti. Tekrar aldırmalı mıyım, yoksa Kasım'daki sonuçlarım geçerli olur mu? (Kan aldırınca fenalaşan biriyim ondan birazda)
Ben de en son Aralık ayında kan vermiştim, yarın için sağlık ocağından çağırdılar yine kan tahlili vermem için..rutin dedi..kan değerlerinin takip edilmesi gerekli özellikle kansızlık varsa. bence tekrar vermelisin

İkili taramada beta benimde 137 çıkmıştı. Acaba cinsiyetin bi ilgisi var mı? Benim daha doktora gitmeme 1 ay var öğrenmek için hiçbir şey söylemedi cinsiyetle ilgili. Çok merak ediyorum bende. Cinsiyeti öğrenen anneler betayla bi ilgisini gördünüz mü siz?

Aynen oyle benimkisi hissetmek degil de cin takviminde kiz cikmisti bi de yillardir Arwen ismini takmayi dusundugum.kizim olsun istedim belki o yuzden yani istedigim icin🙏doktorum sagolsun cok incedir evet ama bilemiyorum gercekten baya bakindim hani 12. Haftanin daha ilk gununde bu kadar yuksek ihtimalle cinsiyet belirlemek neredeyse cok az ihtimal ama iste 2 hafta sonra nasip olursa bakacagiz🤲

Benim çin takvimine göre Kızdı , ama erkekmiş 😌

Aşıyla ilgili yorum yapabilecek bilgiyi kendimde gormuyorum ne de olsa dr degilim bu yuzden ilk gebeligimde oldugu gibi bu defa da elbette tetanoz asimi olucam.
Ben ilk gebelikte 2 dozunu vurulmustum. Aile sagligindan aradi hemsire gerek yok 3. Doza dedi. 2 sene once vurulmustum. 5 sene sonra vururuz dedi 3. Dozu. 🤷🏻‍♀️

Ben ilk gebelikte 2 dozunu vurulmustum. Aile sagligindan aradi hemsire gerek yok 3. Doza dedi. 2 sene once vurulmustum. 5 sene sonra vururuz dedi 3. Dozu. 🤷🏻‍♀️
Cnm ben de 4.5 sene once vurulmustum asilari senin belki tek dozla olur ama benim muhtemelen gene 2 doz vurulmam gerekir. Yalniz arayi sende neden o kdr uzun tutmuşlar anlayamadim bana 3.doz icin yanlis hatirlamiyorsam dogumdan sonraki yakin bir tarihi vermislerdi usenip gitmemistim keske gitseydim

Cnm ben de 4.5 sene once vurulmustum asilari senin belki tek dozla olur ama benim muhtemelen gene 2 doz vurulmam gerekir. Yalniz arayi sende neden o kdr uzun tutmuşlar anlayamadim bana 3.doz icin yanlis hatirlamiyorsam dogumdan sonraki yakin bir tarihi vermislerdi usenip gitmemistim keske gitseydim
Açıdan sonra yan etki yaşadınız mı peki

Bende süreklı nar ekşisı olab seyler ıstedıncanım kesın kız dedım ama erkek oldu ıkı gun ınanamdm kıza okdr odaklanmıstım kı 😂artık sevıyorım saglıklı olsunlarda 🥰

Bana da aslinda 2. Dozdan 6 ay sonra gel demislerdi. Bende usenip gitmedim sonra corona muhabbeti girdi gitmedim. Kaldi oyle. Simdi de 5 yil sonra dedi. Gerek yokmus güyaa🙄. Kendi doktoruma yine soracagim ama oyleyse işime gelir elbette 🥳🤭 5 yıla normale döneriz belki 😑

Hoşgeldin cnm listemiz yok😔
listesiz topik burası 😂😂 Bir cinsiyet oylama butonu var bebişinin cinsiyetini ogrendiysen oylamaya katılabilirsin 😍Saglıkla bebişin al kucagına cnm 😍
Amin canım cümlemiz inş. daha öğrenemedik bebişin cinsiyetini saklıyo sıpa kendini :emir_bebek:

X