2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Bende 14 üm ama ultrasonda 14+6 çıkıyorum.doktorum problem değil dedi. Eğer doktorunla rahat değilsen simdiden değistir bence son aylarda her doktor başkasinin gebe hastasini kabul etmiyor.. Ben oğlumdayken 2 doktor değistirdim.

Bebeğinin iyiliği icin duymamazliktan görmemezlikten gel. Erkeklerde babalik duygusu bizim kadar erken oluşmuyor. Belki bir aile büyüğü ile konuşturabilirsin. Mesela benim kaynanam uyariyor eşimi yardim et ,yük olma evi sil süpür diye

kaç yaşındasınız? benden büyük değilsinizdir ama benim drum hemen amniyosentez yapalım filan demedi ölçüm sonuçlarında sıkıntı görürsem onu tavsiye ederim yoksa fetal dna testi yeterli dedi. ense kalınlığı normal sınırlardaysa burun kemiği oluşmuşsa maddi durumunuz da müsaitse bence fetal dna testi yaptırın.

Günaydın kızlar. Düşük riski 12 haftadan sonra azalıyor değil mi? Yani benim şuan 10+3 Allah’ın izniyle 12. Haftadan sonra daha rahat nefes alabilirim sanırım
Aynısını ben de çok merak ediyorum. Ben de 14. Haftadayım ve şimdiye kadar sadece bulantım olmuştu ancak bi iki gündür artık bulantılar kusmalara döndü ne yesem ne içsem çıkarıyorum Acaba diyorum çocuğa içeride bi şey oldu o mu kusturuyor beni zehirledi vs şu aşamaya kadar çok rahattım ben ama rahat değilim artık Bence düşük yapmanın zamanı yok.. bariz azalıyor risk evet 12. Haftadan sonra ama mide bulantıları için de öyle diyolardı bende tam tersi bir etki oldu...

Hiç riske atma bu süreci seni en iyi şekilde anlayacak bir doktora geçmeni tavsiye ederim. O da tavırlarına çeki düzen verir belki Eğer sebebini sorarsa açıkça söyle ki bilsin itici olduğunu bence...

beniö eşim herseyi yapıyır . yemek ütü mesele bu degil. mesele kücücük bi şey isteyince mesela tırnak makası alır mısın ?3 defa söyletiyor yapmıyor. sonra bana sen söyleniyorsun diyo. duymuyor dinlemiyor , bizim zaten cocuk olayna da girişmemiz lazımdı cok iyi anladm. 1 haftadır bakıyor hersey zoruna gitmeye başladı . uflamalar puflamlar.

Endişe doğana kadar hiç bitmez canim. Dogduktan sonrada yok çişi şu renk ,yok kakasınin rengi vs devam ediyor. Bende endişeliyim. Acaba kalbi atiyormu diye korkuyorum tuhaf ağrilarim var. Doktor 1 ay sonrasina randevu verdi ama ben 15gün dayanabildim ve bu cumartesiye randevu aldim. Kadın beni kovacak artık.. Allah ın izniyle yarinda güzel sonuclar alacaksin.

Öyle düsünme canim kendini kasma. Benimde eşim 3 4 kere söyletir alinacak seyleri. Ama evde çok yardimci olur. Ben internetten siparis veriyorum herşeyi kapiya geliyor haberi bile olmuyor. O uffflasin sende ac mezdekeyi yattigin yerde oyna.

Üzüldüm eşinin böyle davranmasına.keşke biraz anlayışlı olsalar

Hiç riske atma bu süreci seni en iyi şekilde anlayacak bir doktora geçmeni tavsiye ederim. O da tavırlarına çeki düzen verir belki Eğer sebebini sorarsa açıkça söyle ki bilsin itici olduğunu bence...
Umutumut82 şimdi avcılar has. Randevu aldım Nil hanıma inşallah içime siner pazartesi yi beklemek zor olucak hayırlısı inşallah

Yok kuzum normal boyum 166cm. Dert etme ben de 6 kilo aldığım için güncel kilom 54. Benim annem de 9 ile 11 kilo almis tüm dogumlarinda. Insallah benim de oyle olur
Boyunda kilonda iyi maşallah aynen benm annem de kardeşimde sadece karnı vardı onda da bende de 8-9 kg almış bayılıyorum öyle hamilelere sadece karnı olan tabi en önemli şey bebişlerimizin sağlığı alsakta veririz Bir de annem 54kg ile doğuma girip 4300gr beni normal doğurmuşBana yaramış hep zayıflıkla bebeğin kilo durumununda hiç alakası yok çok ilginç

Canim benim sen öyle düşünme, öyle söyleme de. Gebesin dua kapıların acik dikkat edelim.Inan ki benim esim de 3 gun iyiyse 2 gun kotu. Ve yardim ediyorum diyor ya yapmasa daha iyi hem düzgün yapmiyor hem de adi yaptim oluyor . Erkekler anlayamiyor bu süreci maalesef. Sen hiç takma kafana, uzme kendini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…