2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar vajinasına ağrı batma giren ve arada kasık agrisi artan arkadaşlar şöyle bir durum var hiç okudunuzmu bilmiyorum ama gebelerde de vücut adet dönemine gelince o tarz ağrılar oluyormuş.
Mesela ben baktım benim vajinamda ağrı,batma hissi genelde adetim yaklastiginda olmuş yada olması gereken gün.
Vücut adet olacak gibi kasık agrisi,vajinada batma iğnelenme hissedebilirmişiz.

Benim de ne bulantı ne kusma .. hiç olmadı..sadece arada biraz iştahsızlık oldu o kadar..
Ben şu ana kadar 1.5 kg aldım, ilk gebeliğimde de başlarda böyle bir kaç kg almıştım.. ama sonra +23 kg ile doğuma girdim

Evett hic kusmayanlar kulubune biri daha dahil oldu...ben bulantim yok diye kafayi yicektim bi ara ..gebeligimde sikinti mi var diye..grupta 10 kisiden 8 nin bulantisi vardi cunku....bende arada gelip giden bir meme hassasoyetim var sadece

Evett hic kusmayanlar kulubune biri daha dahil oldu...ben bulantim yok diye kafayi yicektim bi ara ..gebeligimde sikinti mi var diye..grupta 10 kisiden 8 nin bulantisi vardi cunku....bende arada gelip giden bir meme hassasoyetim var sadece
Ben de sizdenim hiç bulantım olmadı arada göğüslerimi kontrol ediyorum ağrı var mı diye bulantım olmadığı için 9. Haftaya kadar hamile olduğumdan şüphelenmedim bile

Ben de sizdenim hiç bulantım olmadı arada göğüslerimi kontrol ediyorum ağrı var mı diye bulantım olmadığı için 9. Haftaya kadar hamile olduğumdan şüphelenmedim bile
Ahaha cok dogru ben de suan 10 haftaligim bende de arada gidip gelip memelere bakiyom damarlama varmi tomurcuklar olustumu diye...gebelik namina bisey yok haa bi de 2 kere yogun kasik ve bel agrisi yasamistim o kadar

Kızlar bende de olmadi hiç mide bulantisi kusma. İştahım aksine arttı hep kazınıyor midem, yemek yemek istiyorum her an canım bir şey çekebiliyor kalp atisini duymaya gittigimizde 2 kg almistim bile. Ama sonra doktor uyardi sabitledim onu. Her ay 1 kg alma hakkım varmış. 57 ile hamile kaldım simdi 59 um. Bakalım kac kg ile doguracağız şu an bile karnım aç ama uyumaya çalışacağım yememek icin

Benimde hiç kusmam olmadı yemek de yedim bol bol koku hassasiyeti bazen oldu bazen olmadı sadece fazlaca baş dönmesi yaşadım hala yaşıyorum demir eksikliğinden oda kendimi bildim bileli demir eksikliğim var sadece su içtiğimde midem bi değişik oluyordu ama çıkarmadım çok şükür

inş cok güzel devam eder . bende cok kalkmıyorum. annemdeydim evime geldim hersey ile eşim işgileniyor . ama artık o da bıkmış vaziyette.
tüp bebek benim birde . iş yapıyor ama burnumdan getire getire . akşm cok kötü tartıstık eve 3 kurus fazla girsin diye evden çalışıyordum. artık rapor alıcam 3 hafta . kimseye yaranılmıyor. bu sürecte o kadar yıpranmama ragmen .
evin her işini yapıp kücücük bişey isteyince sürekli istedim oluyomış. Allah büyük böyle bir babaya evlat nasip edecekmi görecegiz. beni yatmaktan cok hamile oldugumu unutup öküz gibi davranmalrı yıprattı.

Tup bebek degil benim ama inanin o psikolojiyi cok iyi biliyorum haziranda tup bebek tedavisine girdim esimde morfoloji bozuklu ile ileri hiz sikintisi vardi .brnde de amh 0.60 ti...oncesinde 3 spontan gelisen dusugum olmustu ve hic kalp atisi amamamistim 6-7haftalikken kuretaj oluyirdum...derken vitamin destegiyle basladik 31 agustosta yum.toplandi....8 tane olgun yumurtadan 2 tane 3. Gun embriyom kaldi .mikrocip uygulamamiza ragmen....derken transfer icin rahim kalinligim 5 mm gecmiyordu..3 kuretajdan dolayi baya incelmisti.....2 ay ilacla kalinlastiralim dediler sonraki ay babami kaybettim...Rabbim kimseye gostermesun meger ne zormus....psikolojikmen 1 ay sonra ramdevu aldim yani aralikta..doktor dedi rahim 8 mm olmus transfere baslayalim ocakta....lucrin ignesi vurdu bana ve dedi ki yumurtlamissin gebe kalmis olabilirsin bende guldum imkansiz gibi bisey dedim cunku yumurtlama dimonemim degilken sadece 1 kere birlikte olmustuk esimle.. sonra adet oldum sandim bi kac damla kanamam oldu pet bagladim sonrasi gelmeyince suphelendim dojtoruma yazdim lucrin ignesinden mi diye .o da kan ver dedi ve meger gebe kalmisim...sonra iki haftada 1 intralipid serumlar kan sulandirici ognrler proluton igneler...ama olsun benim mucizemdi ve herseye katlanirim yeterki sag salim kollarimiza alalimBu surecte maddi manevi commk kaybimiz oldu ama Rabbim nasip etti ya gerisi bos...ila bu sikintili streski gunleri.miz gececek.. burda yazan her arkadasin cok degisik hikayeleri sikintilari var bizim gibi Rabbim hepimize yayardietsin.mSaglikla kollarimizda gormeyi de nadip etsin yeter ki❤siz de sukmayin caninizi saglik versin Allahim bu dyrumlarda gecici emin olun..su akar yolunu bulur

Kızlar cevap verecek kimse yok mu

Herkese merhaba, ben dün dr a gittim cinsiyet öğrenirim bebişin durumunu öğrenirim die ama bebiş göstermesine rağmen dr anlayamadı ne bir vitamin hakkında ne de bebeğin sağlığı hakkında konuştu. Danışanı yanında hocam pipiyi gördüm işte orda dedi ama dr emin olamayız dedi ve elime ultrason kağıdı bile vermeden yolladı. Haftaya cuma tekrar gel dedi. Sizce beklemeli miyim yoka daha iyi dr arayışına mı girmeliyim?He bir de 13+2 yim ben ama dün dr da14+4 gözüküyordu onu da sorduğumda normal olabilir dedi.

Sen yine de kalkma. Eşini ne duyma. Bu ilk önce senin çocuğun. Allah sana nasip edicej inşallah. Bırak ev kirli kalsın . Kendini doyuracak kadar ye yeter. Zaten 3. -4. Aydan sonra balayı gibi oluyo diyolar ozaman kalkar oynaya oynaya bebeğin karnında iş de yaparsın Yemek de :) bu süreçte erkekler duygusal düşünemiyolar hatta hiç düşünemiyolar :) ama sen iki kişisin artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…