2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ama o zaman çok yüksek değil mi 41 kişide 1 tane çok çok fazla
Onun oran olduğunu sanmıyorum ben. Mom değeri diye bir değer var. Bende de o şekilde yazıyor. Öyle birseydir muhtemelen. Canınızı sıkmayın

Eklentiler

• 20210202_143150.jpg
    20210202_143150.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 35
Onun oran olduğunu sanmıyorum ben. Mom değeri diye bir değer var. Bende de o şekilde yazıyor. Öyle birseydir muhtemelen. Canınızı sıkmayın
Sonuç çıkmış mıdır ya devlet hastanesinde vermiştim 22 ocakta 15 güne çıkar dediler ama dün sabahtan beri e nabızda bir tek o yazıyor

Sonuç çıkmış mıdır ya devlet hastanesinde vermiştim 22 ocakta 15 güne çıkar dediler ama dün sabahtan beri e nabızda bir tek o yazıyor
Ben aldım sonucu hastaneden e-nabizda görünmüyor hala. Bunun yorumlanması için rapor şeklinde vermeleri gerek size. Benim de bir hafta 10 gün dediler ama 4-5 güne cıktı. Hastaneyi arasanız söylerler belki.

Eşim bugün müsait değil yoksa giderim hastaneye de ne bilim kafam karıştı canım sıkıldı
benimde canım sıkkın çünkü e nabız daki sonuçları yorumlayamıyorum. Bu arada ense kalınlığı ölçüsü de yazar mesela benimki 1.36 çıkmıstı içini ferah tut
41/1 e gerçekten çok yüksek Bi risk öyle bişey değildir o üstelik senin sanki ni sonucunda çıkmamıs gibi benim iki sonuç var seninki 1 sonuç ki bana 1 haftada çıkar dediler sana da 16 gün daha diğer sonuç çıkmamıs içini ferah tut gayette ii çıkacak bak gor

Gittim teyzeler sonucumuz çıkmış doktorumuz hiçbir sorunumuz yok 3 ve 4 lü taramamıza da gerek yok dedi usg ile tekrar baktık hcg 83 çıktı ama benim oğluşum geliyor paşazadem😂😂

Hayirli uğurlu olsun canim. Allah analı babalı büyütsün

X