2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Oyle seyleri okuma sen oralarda olabilecek en kotu senaryolar yaziliyor benim bir kac arkadasimda oldu hepsinin de sorunsuz gecti dedigim gibi. hicbirsey olmaz Allah korusun

Herkese iyi akşamlar. Bugün kontrolümüz vardı ense kalınlığımız normal çıktı 2li test yaptırdım doktor %70 kız dedi. Ellerini ayaklarını gördük kıpırdayıp duruyordu.Destekleriniz için de çok teşekkürler korkumu yenip muayenemi de oldum içim rahat artık en azından. Multivitamin ve d vitaminine başlıyorum artık. Şu mide bulantıları da bitse de rahat döneme geçsek artık

Akinti olabiliyormus ama gogus ucunu filan kesinlikle sikmamak oynamamak gerek erken dogumu tetikleyebiliyormus oyle hatırlıyorum dikkatli olamkta fayda var. Drunuza bir sorun bence

aynen ütülemekte çok ii cnm o ilaçlar bir an önce enfeksiyonun bitmesi için kullanacaksın ilaçları gönül rahatlıyla kullan ben her iki gebeliğinde kullandım ki buna antibiyotikte dahil şayet kullanmazsan sonuçlar senin için çok daha kötü olabilir Allah korusun o yüzden Dr a güven

Kızlar merhaba bende 13+4 günlük hamileyim hamileliğin başından beri gaz sorunu yaşıyorum afedersiniz bir tek sabahları çıkıyor bir de kurbağa gibi gegirmek geliyor yoruldum artık hiçbir şey fayda etmiyor böyle bir durumla karşılaşan var mı? Bu hep böyle mi gidecek

Haklısınız... erkenden suyu gelen varmış inanamıyorum çok ama çok geç kalmış gibi hissediyorum kendimi Hepsini kullanacağım ilaçların yarın görüşüp sizin enfeksiyon geçti mi peki ilaçlarla? Ve çocuklarda bir gelişim geriliği oldu mu ya da erken doğum ?

Benim de asiri gaz problemim var ama gündüzleri degil her aksam 6-7 gibi başlıyor sabah kalkiyorum bir bakiyorum gecmis sebebini hic anlayamadim ama gercekten cok rahatsiz edici ve o kdr gaz olunca midem bulaniyor

Aman canım doktorunun verdiği ilaçları eksiksiz iç. Enfeksiyon çok tehlikeli Allah korusun

Evet cnm benim geçmişti. bu hamileliğimde geçirmedim henüz ama diğer gebeliklerdimde bir sıkıntı yasamadım. oğlum zamanında doğdu gayet ii çok şükür

Çok şükür çok sevindim umarım hiç yaşamazsınız Yarın tedavime başlayayım ben de umarım geçer çünkü değerim çok yüksek
Hiç korkma cnm ilaçları kullan sık sık idrara çık ve mesane i tam boşalttığı dan emin ol ve enfeksiyonun geçer korkma
Eğer dikkate almauıp tedavilerini görmezsen kötü etkileriyle karsılasırsın Bol bol su içmeyi de unutma

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim içime su serptiniz Allah razı olsun

Benim de asiri gaz problemim var ama gündüzleri degil her aksam 6-7 gibi başlıyor sabah kalkiyorum bir bakiyorum gecmis sebebini hic anlayamadim ama gercekten cok rahatsiz edici ve o kdr gaz olunca midem bulaniyor
Valla çok zor bir durum Allah yardımcımız olsun, İnşallah geçerde bizde hamileliğin tadını çıkartırız, ilk başlarda kendime hamilelik hastalık değil deyip durdum ona göre planımı yaptım valla şuan hasta gibiyim ilaçta içemiyoruz

Çok geçmiş olsun, bence panik yapmayın stres çok etkili, kuzenim geçirdi fitil ve şase tarzı bişey kullanmıştı. Gayet sağlıklı oğlu oldu. Hatta birden fazla yaşadı enfeksiyonu fitili hep evde bulunduruyordu. Çabucak geçsin inşallah

Benimde oluyor ayni sekilde canim.rahim buyumesinden kaynaklidir diye bende kendimi rahatlatmaya calisiyorum hep.bende 12.haftanin icindeyim hala arada oluyor dedigin gibi.anlık birsey olup geciyor aniden.korkutuyor ama

Ben geçirdim korkma hiçbişey yapma kalkıp kalkıp bakma kan geldi mi diye. Yat dinlen bol su iç
Cok tesekkur ederim icimi rahatlattiniz saglicakla kucaginiza alin insallah
Kacinci haftalardi hatirliyor musunuz benim ki cok oldu 2 gun surdu bugun siyah gibi lekelenmeler oluyor sizin de oyle cokmu olmustu

Canım tansiyonunun yükseldiğini nerden biliyorsun belki düştü bende senin gibi oluyorum bir kaç gündür soğuk soğuk terliyorum ama benim tansiyonum düşüyor
Canım çünkü ailede genetik hipertansiyon var. Anneannemi hipertansiyona bağlı beyin kanamasından kaybettik. Annemde de var hipertansiyon. Tansiyon yüksekliği belirtilerini annemden dolayı iyi biliyorum. Ölçtüğümde ise 13 8 çıktı.

şekeri, karbonhidratı kesince vajinal mantar yatışıyor, kendimden biliyorum. hamile olduğunuz için kesemeseniz de minimuma indirmenizi tavsiye ederim. sabah aç karnına hindistan yağı içmek de çok iyi gelir, hindistan cevizi yağı mantarların korkulu rüyası, tabi bunu doktorunuza sormak gerekebilir kullanmadan önce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…