2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaşasın Usg nin zaferi diyelim o zaman
Evet cnm erkek bebişlerin genel hareketleri tekmedir. Benim bebişe de çok hareketli dedi Dr. Bunlar normaldir cnm hareket etmeleri iyidir. Anne karnında ki hareketleriyle doğduktan sonraki hareketleri birbirini tutmayabilir karnındayken durmayan bebiş doğduktan sonra yumusak huylu olabilir. Ve hareketleri erken, çok hissetmek annenin kilosuda çok etkilidir. Zayıf olan anneler genelde erken hissederler benim gibi hafif kilolular da geç tabi herkeste bir değildir.

Kaçıncı haftada kiz göründü sonra erkek oldu normalde 12 haftadan sonra değişebiliyo diyo dr larda o yüzden maşallah ya bebişin baya hareketli olacak gibi

Olsun varsın hareketli olsun kuzum sağlıklı olsunda biz de dört döneriz etrafında artık Ben de zayıfım inş hissederim bir an evvel Sabırsızlanıyorum artık

Olsun varsın hareketli olsun kuzum sağlıklı olsunda biz de dört döneriz etrafında artık Ben de zayıfım inş hissederim bir an evvel Sabırsızlanıyorum artık
Tabii cnm öncelik saglıklı olması gerisi teferruattır. Ben ilk hemileliğimde 21. hafta d hissettim. 2. gebeliğim de ya 14. haftaydı ya 15. haftaydı o zamanda hissettim bakalim bu bebişe kaçıncı haftada hissedeceğim.

Kaçıncı haftada kiz göründü sonra erkek oldu normalde 12 haftadan sonra değişebiliyo diyo dr larda o yüzden maşallah ya bebişin baya hareketli olacak gibi
11+5 te kıza benziyor dedi nub için ama değişebilir net birşey söyleyemem dedi doktorum zaten Fetal dna testi yaptırmıştım birkaç gün sonra testte erkek dediler evet evet oldukça hareketli

Benim de bugün 14. Haftam bitti sürekli hareket eder mi hisseder miyim modundayım ama daha erken sanki bugün ağrılarım var normal mi sizce kasık ve bel ağrım var doktoruma söylediğimde normal diyor rahim genişlediği için ister istemez tedirgin oluyor insan

Benim agrım yok fakat. böyle Bi huzursuzluk var. agrıyor mu agrımıyor mu Bi türlü çozemedim.

Benim agrım yok fakat. böyle Bi huzursuzluk var. agrıyor mu agrımıyor mu Bi türlü çozemedim.
Sanırım bu endişelerimiz huzursuzluğumuz kucağımıza alana kadar devam etcek hoş aldıktan sonra da başka endişeler ortaya çıkcak ah annelik zor birşey sanırım Sağlıkla gelsin bütün minişlerimiz yeter ki

Kızlar Cinsiyet Anketimiz oluşturuldu ilk sayfada cinsiyetlerini ögrenen ler oy verebilirler.
Ben gibi ögrenemeyen garibanlar da biraz daha bekliyecekler.
Hadi bakalım Kız bebişleri mi çok Erkek bebişleri mi
Benimde 13. haftam çok heycanlıyım öğrenseydim bi alışverişe başlamak istiyorum yavaştan

aynen cnm saglıkla gelsinler de

Arkadaşlar bu süreçye okuduğunuz, aldığınız güzel faydalı kitapları paylaşalım mı ben en son bunu aldım güzel faydalı bilgiler var

Eklentiler

• 6AA8E536-D88D-44E0-AD4D-5EC646D589AD.jpeg
    94,4 KB · Görüntüleme: 37
Valla ben can sıkıntısındanmı anlamadım gece gunduz uyuyasim var , benim doktorumda yeni verdi kan ve citamin benim degerlerimde iyi cikmisti ama hepimize gerek sanirim .

Ağzındaki tat metalik bir tatsa yada o tuhaf tat gebelikte hormonlardan kaynaklı diye biliyorum.

TFF ahlili

Tahlili yaptirdiginiz sırada geçirdiğiniz bir enfeksiyon ( grip,idrar yolu enfeksiyonu vs vs..) bir rahatsizliginiz varmiydi?
Mesela benim şekerim özellikle böyle durumlarda birden artıyor hatta 120 peri bulduğu oldu..Vücut tepki olarak böyle durumlarda şeker yükseliyor yani bir reaksiyon gibi.Kendimde bizzat test ettim bunu.
Hatta bunun için gerçekten şekerle ile ilgili bir problemim mi var gizli şeker gibi diye şeker yükleme testi yaptırmıştım korkumdan gastroentrolojide.
Ama şükür ki birsey çıkmadı.Sizin şekeriniz düzenli olarak kontrol edildi mi yani kaç kez böyle çıktı?

Canım tansiyonunun yükseldiğini nerden biliyorsun belki düştü bende senin gibi oluyorum bir kaç gündür soğuk soğuk terliyorum ama benim tansiyonum düşüyor

Agustos anneleri merhaba ben eylul annesi olucam insallah
Dun kanamam basladi yogun bir sekilde doktorum proton depot igne verdi su an kahverengiye döndü kanama bana korkma bisi olmaz dedi ama cok korkuyorum aranizda boyle bir sey geciren var mi yardim edebilir misiniz

Ben gecirdim canim halada kanamalarim var insallah bisey olmaz Diktat et sadece hep uzan..

Ben gecirdim canim halada kanamalarim var insallah bisey olmaz Diktat et sadece hep uzan..
Cok tesekkur ederim cevap verdiginiz icin cok sevindim adiniza insallah sorunsuz tamamlanir gebeliginiz
Doktorunuz ne gibi ilaclar kullandi size
Ben de aksilik gibi pihtilasma sorunu varkan sulandiricilari hep kestik insallah bu yuzden de sorun olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…