2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım senin şimdi ki bebişte mi 3.5 çıktı

İnşallah sağlıklıdır ve sağlıkla kucağınıza alırsınız

Arkadaşlar vitamin olarak sadece ocean mummy kullanan var mı ? İlk 3 ay folik asit çok önemliymiş acaba miktar yeterli oluyo mudur ?

Hepinize selam. Fetal dna testini araştırırken kayboldum gittim.. İstanbul'da nereye yaptırdınız, neye göre seçtiniz?
Bir de, pgt ile hamile kalıp yine de fetal dna testini yaptıran var mı? Son gittiğim doktor önce pgt yapıldıysa fetal dna'ya gerek yok dedi, sonra içimizin rahat etmesi için en basitinden yaptırmamızı önerdi, bir sürü broşür verdi ama özellikle birine yönlendirmedi. Yaşımdan dolayı 2li test filan yaptırsak yüksek riskli çıkacak..

Teşekkür ederim bilgilendirme için canım doktora gittiğinde danışırsan beni de bilgilendirir misin sol bacağımda daha baskın. Böyle romantizma geçirdiniz mi bilmiyorum ama romatizma sızısı gibi. İnşallah bir şeyimiz yoktur

Arkadaşlar vitamin olarak sadece ocean mummy kullanan var mı ? İlk 3 ay folik asit çok önemliymiş acaba miktar yeterli oluyo mudur ?
Evet canım ben oğlumda da 12. Haftaya kadar günde 1 tane kullandım. Bu gebeliğimde de doktorum 12. Haftada bırakıcam dedi bunu da günde 1 tane alıyorum folbiol bu arada gebelikten 3 ay önce filan başlamadım gebelik testim pozitif çıkınca kullanmaya başladım yeterli oluyor merak etme

Teşekkür ederim

Merhaba canim bu bacak agrisi arkadasimdada vardi ilkinde ve simdide 2.ciye hamile yine bacaktan igne vuruluyor doguma kadar.. dedigin gibi kan sulandirici verildi.. ilk yavrusu cok sukur saglikli sende uzme kendini guzel dusun hcbirsey cozulmicek degil cok sukur erken teshis edilmis

Bizede onerildi ama yaptirmayi dusunmuyoruz pgt oldu embryolar 99% garanti vaad etmelerine ragmen ikilem de kaldik.. smdi yaptirsak bu cocugu aldirmayi dusunemem icimide kurt yer durur tum hamileligim boyunca.. sen bilirsin yinede bir arastir icin rahat edicekse yaptir ama bizim merkeze guveniyorum bu konuda.. yanilma payi cok az gbi

Ben kullanıyordum ama bıraktım
Kaçıncı haftada bıraktınız. Benim de yarın son olacak tüp bebek merkezinin verdiği takvime göre ama önceki gebelikte 12. Haftaya kadar kullanmıştık şimdi 10. Haftada bırakıyoruz. Aklıma takıldı. Bir de bıraktıktan sonra ağrı falan oldu mu? Benim en büyük korkum bıraktıktan sonra bi ağrı falan olması.

Sanırım bende 10. Hafta da bıraktım ama biran da kesmedi günde 4 tane kullanıyordum son 1 hafta 2 tane kullandım sonra bıktım. Ağrı falan da arada oluyor ama fitil kullanırken de vardı. Fitil kullanmaktan çok sıkılmıştım bırakınca rahatladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…