2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Malesef seni çok iyi anlıyorum benimde 2 defa kalbi durdu ve kürtaj oldum. Bir süre kendini kötü hissetmen normal kendini suçlama. Toparlandıktan sonra sen ve eşin genetik test yaptırmanızı öneririm

Evet , estrofrem 6 haftada biraktjm . progestan fitil be duphaston cuma gunu birakabilirsin dedi . Baya bir rahatladim ya

Çok teşekkür ederim hepsini deneyeceğim inşallah

Malesef seni çok iyi anlıyorum benimde 2 defa kalbi durdu ve kürtaj oldum. Bir süre kendini kötü hissetmen normal kendini suçlama. Toparlandıktan sonra sen ve eşin genetik test yaptırmanızı öneririm
Evet bebeği genetiğe gönderdiler biz de kromozom testi yaptıracağız ve kan pıhtılaşması en hayırlısı olur inşallah

Evet , estrofrem 6 haftada biraktjm . progestan fitil be duphaston cuma gunu birakabilirsin dedi . Baya bir rahatladim ya
Ben fitili bırakıp duphastona gelmeye bile razıyım bir süre daha böyle devam etcez dedi geçen kanama alanı vardı kan sulandırıcı bırakabiliriz dedi onu da biraktırmadı

Kızlar hastaneden ciktim ikili test için kan verdim çok şükür bebeklerin burun kemikleri çene kemikleri oluşmuş. Ense kalınlığı da iki bebeğin de 1 mm altında cıktı şükürler olsun.
Biri nubunu göstermedi ama digeri için kız gibi dedi. Bugün maşallah sakinler dedim ağzımı acar açmaz ikisi de içerde zıplamaya başladılar. Ikidir ultrasonda hareketli yakalıyoruz

Canım zaten kız istiyordun değil mi diğeri de erkektir inşallah. Sonucunda güzel inşallah

bugün iki yeri aradım, biri almanya'ya biri amerika'ya gönderiyormuş.

ultrasonda haftan tam kac cıktı cnm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…