2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum, sağlıkla bebişinize kavuşun inş

bende galiba oyle yapicam da risk cikarsa sorna diger testleri tek tek yapmak gerekmis , egerki kesin bi engelde cikarsa 3 hekimin onayli raporu gerekmis anne baba kurtaj istiyorsa eger . cok cok kafam karisik bende karar veremedim . diger testler cok pahali , pahali oldugu icin acaba para tuzagi gibimi geliyor sornada vicdan yapiyorum bende anlamadim

Ayy iki gündür benim de sol bacağım ağrıyor. Sızı gibi benim ki kas ağrısı gibi değil. Hatta kalçamdan başlıyor bazen. Bende kalsiyum magnezyum eksikliği diye düşünmüştüm. Doktoruma hemen yazayım. Teşekkür ederim bilgilendirme için

cok
cok gecmis olsunn inshallah hersey yoluna girer saglikla bebisini kucagina alirsin . oyle dusunmezkk hickimse, biz burda birbirimize moral, destek fikir tavsiye vermek icin variZ

Canım merak etme kalçadan değildi benim ağrım.alt bacak arka kas yerlerindeki ağrıydı.

Çok geçmiş olsun iyi ki farkına vardınız endişe etmeyin

Ekstra başka bir ağrı hissettin mi acaba canım? Kaç gün sürdü? Benim 2 gündür ara ara ağrıyor.
Canım soyledim zaten korkmayin diye.ara ara olan bir ağrıdan bahsetmiyorum sürekli olan bir ağrı.ve gece uykudan uyandırıp baş bas ağladığın bir ağrıydı.alt bacağım baldırlarım şişmişti ve kas ağrısının 10 katı gibi dusun.

Anladım canım. Allah şifa versin inşallah bir an önce ağrılarından kurtulursun Teşekkür ederim bilgiler için

Canım sana söyler bu kez cinsiyeti bence ayrıca tarama testinde cinsiyet anlaşılıyor diyorlar benım doktor hiç öyle bişey söylemedi

Canim fetal dna testinde %100 cinsiyet belli oluyormuş. Benim doktordan zaten ümidim yok 16.haftadan önce söyleyecek gibi görünmüyor. . Test sonuclari iyi ciksinda cinsiyetide ögreniriz hayirlisiyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…