2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım fetal ne zaman bellı olacak senın bana zaman gecmıyor sankı

Testi alan görevli en iyi ihtimal perşembe aksami veya cuma en geç pazartesi dedi . Benimde yüreğim ağzimda. Senin nezaman çıkacak . Insallah iyi çıkar yarabbim

Kizlar halen kafam karisik karar vermem lazim haftaya . ikili tarama mi yaptirsam direk fetal dna mi . Ben hic bilmek istemiyorum ama esimde diyorki yapalim ona gore aldiririz diyor biraey vaesa hayati boyunca bile bile bunu yapmayalim.

biraz geç gördüm canım mesajını ama kesinlikle bir çok doktor denemiş biri olarak söylüyorum hemde ismi olan bir çok doktora gittim şu an ki doktorumu tek geçerim kesinlikle çok bilinçli gereksiz hiç bir şey yaptırmıyor ve beni adım adım bilgilendiriyor hiç bir soru işareti olmuyor kafam da ne zaman mesaj yazsam arasam hemen dönüyor

türkiye hastanesinde Ayşe Meryem uslu hanıma gidiyorum hem Meryem hanım hem asistanı özlem hanım güler yüzlü samimi sıcakkanlı pozitif yapıcı davranan kişiler

Rabbim nasibime kaç evlad yazmışsa nasipse Meryem hanıma gideceğim 3. ayımıza yeni girdik riski bir hamilelik geçiriyorum hep eli üzerimde sağolsun kesinlikle bir şans vermeni tavsiye ederim

Ramziye göre erkekti ama senin
Aslında ilk usg de yolk sac vardı ve ona göre kızdı sonra ki usglerde hep erkekti nubta kız çin takviminde erkek mayada kızdı ben nuba güveniyorum çünkü doktorumda çıkıntıyı direk gösterdi ve anlattı ama bazen yanıltıcı olabiliyor dedi

Ay ne heyecanlı ikili test yaptırılmışmıydın

Kızlar merhaba bacağım çok ağrıyor diyordum hatırlarsanız kas ağrısı gibi.dun kadın doğuma gittim çok şükür bebek iyi.agriyi sordum özelllikle geceleri sanki bacağımı kesiyor gibi ağrı vardı.beni doppler ultrason yönlendirdi.ultrason sonucunu genel cerraha gösterdim.ve hemen beni kalp ve damar cecerrahinyönlendirdi.ve kızlar bacağında pıhtı varmis bu pıhtı bebeğin kordonunda ve benim akcigerime atabilirmiş.hemen kan sulandırıcı başladılar.ilk 1 ay her gün 2 kere sonra da doğum yapana kadar hergun kullanacakmışım.(gebelik embolisi).aileme yansımıyorum ama çok üzgünüm hayırlısıyla doğum yapsaydım bir.
Bu arada kızlar yazacak başka kimse yoktu ben de sizlerle paylaşmak istedim.hamile topiginde bizi neden tedirgin ediyorsun diye düsünmeyin.korkmayin da benim de ağrım oluyor var mi diye.emin olun öyle böyle bir ağrı değil di.sevgiler.seviyorum sizleri.

Canım geçmiş olsun en azından farkedilmiş önlem alınmış bişey olmaz inşallah allahın izniyle

Rabbim şifa versin canım

Canım geçmiş olsun en azından farkedilmiş önlem alınmış bişey olmaz inşallah allahın izniyle
Inşallah canım gerçekten farkedilmesi büyük şans.1 haftadır acı çekiyordum.kac kere acile gittim parol serum aldım .tek söyledikleri vitamin magnezyum eksikliği bilip bilmeden insanı yanlış yonledndiriyorlar

Az kaldı canım geçicek . Evet bende pek olmadı ama olsaydı keşke stres yaptım bazı günler bulantı oldu ama kusma olmadı İnan şükrettim o gün inşallah birşey yoktur 11. Haftaya girdim tamamen gitti bulantı bende sadece baş dönmesi ve hafif göğüs ağrısı kaldı hayırlısı olsun bu cuma gidicem bakalım inşallah hayırlı haberlerle gelirim Senin ne zaman bir daha ki kontrol inşallah bebişin sağlıkla onu görmeni bekliyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…