2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
V
Kalp de duyar mıyım acaba canım Allah nasip ederse tabi

Valla canim 5+3 oluyorsun birde 3.gün embriyosu belki duyarsin vajinal bakarsa. 5.5 6 haftada vajinal duyulabiliyormus. Duyamazsanda telas etme. Ben oglumda 8.haftadan sonra duydum. Bu arada sende tek tarafli kramp oluyormu karninda. Benim ara sira sol kasıgimda batma tarzi kramp oluyot yatip kalkarken

V

Valla canim 5+3 oluyorsun birde 3.gün embriyosu belki duyarsin vajinal bakarsa. 5.5 6 haftada vajinal duyulabiliyormus. Duyamazsanda telas etme. Ben oglumda 8.haftadan sonra duydum. Bu arada sende tek tarafli kramp oluyormu karninda. Benim ara sira sol kasıgimda batma tarzi kramp oluyot yatip kalkarken
Anladım canım hayrlısı olsun inşallah. Canımm ağrım bi sağ da bi solda anlık oluyor ama genelde sağda benım de

V

Bende oyle kramplar oluyor ya bıde nefes darlıgı cekıyorum bugunlerde sozdede var mı

3. Gün embriyosu 10 kasımda oldum canım transfer kaç haftalık yani o zman çok küçük daha

Günaydin canim daha yoldayiz gidiyorum. Oglanin uzaktan egitimi var molada gidiyoruz. Benden güzel haber gelmez canim 5 senedir böyle . Gecede hep kötü ruyalar gördüm kurtaj falan korkuyorum . Artik hayirlisi dua ediyorum

Kızlar bende iştahsızlk var ama sabahları sadece mıdem bırsey almıyor neyapabılırım ya yiyebılmek ıcın 😕
Cnm yataktan uyandığında birden yataktan kalkma basucuna tuzlu kraker al biraz ye ondan sonra yavas yavas kalk gün içerisinde azar azar yemeye çalıs baktın olmuyor mide bulantısı için ilaçlar var Dr söylersin uygun görürse alırsın.

Günaydin canim daha yoldayiz gidiyorum. Oglanin uzaktan egitimi var molada gidiyoruz. Benden güzel haber gelmez canim 5 senedir böyle . Gecede hep kötü ruyalar gördüm kurtaj falan korkuyorum . Artik hayirlisi dua ediyorum
Cnm yaa olumsuz düşünme inş hersey yolundadır bebişin sana sıkı sıkı tutunur Allah büyüktür

Kimyasal ya da dış gebelik olmaz demi
Cnm değerler güzel kimyasal olsa karın agrısın olur ve kanaman dıs gebelikte Dr gittiğinde belli olur zaten cnm bugun 5+0 oluyoruz bu değerle kese görünür bebek için en az 6 haftalık olması lazım kalp atısı da 6 hafta 8 hafta arası duyulur. ben 14 kasımda gitmeyi düşünüyorum inş o zaman hem kese hem bebek hemde kalp atısını duyarım 🙏

Kızlar 10dakka once geldim.hemen kendimi banyoya attim. Benim doktorun asistanida korona olmuş. Cok sukür kesemiz olusmus 5haftayla uyumlu dedi. 5+5olmasi lazimdi problem degil dedi. Rahim kalinligi gayet iyi dedi. Ama kesenin içi daha boş . Birtek kafam ona takildi. Haftaya cuma olusmasi lazim dedi insallah olusur. Progestana basladi günde 2 tane

X