2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
merhaba aranıza yeni katıldım umarım yardımcı olursunuz banada :KK36:
geçen sene kasımda gebeliğim 6 haftalıkken kürtajla sonlandırmak zorunda kalmıştım sonrasında hiç çocuk düşünmedik eşimle baya zor bir dönemden geçtim. Şimdi burada okuduğum gibi belirteler başladı bat'a 7 gün kala göğüslerde hassasiyet kasıklarda ağrılar halsizlik uyku hali aynı ilk hamileliğimdeki gibi dayanamayıp test yaptım negatif çıktı zaten çok erkendi şimdi üç gün kaldı beklenen adet günüme ama adet olacak gibi değil belirtelerim yada ben tekrardan heveslenip kendimi dinliyorum şuan bilemiyorum bugün test yapsam çıkar mı yoksa beklemeli miyim? kimseyle konuşamıyorum danışacak birilerine ihtiyacım var uzun oldu kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim

merhaba aranıza yeni katıldım umarım yardımcı olursunuz banada :KK36:
geçen sene kasımda gebeliğim 6 haftalıkken kürtajla sonlandırmak zorunda kalmıştım sonrasında hiç çocuk düşünmedik eşimle baya zor bir dönemden geçtim. Şimdi burada okuduğum gibi belirteler başladı bat'a 7 gün kala göğüslerde hassasiyet kasıklarda ağrılar halsizlik uyku hali aynı ilk hamileliğimdeki gibi dayanamayıp test yaptım negatif çıktı zaten çok erkendi şimdi üç gün kaldı beklenen adet günüme ama adet olacak gibi değil belirtelerim yada ben tekrardan heveslenip kendimi dinliyorum şuan bilemiyorum bugün test yapsam çıkar mı yoksa beklemeli miyim? kimseyle konuşamıyorum danışacak birilerine ihtiyacım var uzun oldu kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim
Kan ver canım belirtiler zor anlamak hamile olup olmadığını

yok cnm benimde bat 29 Kasım adetten 1 gün sonra yaptım

Degerler döllenmeye göre degisiyor canim mesela bazisi reglinin 15.günu yumurtluyor bazisi 21.gün. Önemli olan degerin gün aşıri artis hizi. Dün verdiysen yarin tekrar ayni yerde kan verirsin

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 30-08-2021

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla
Mrb Eger saglıklı Bi şekilde ilerlerse Agustos annesi olacagım listeyi ne zaman olusturacaksınız,? 🌺

Merhaba, 2016 Temmuz annelerinden bende, benimde ilk oglum ilk denemede tutmuştu, ikinci oglumuda aynen dediginiz gibi hemen tutacak saniyordum, 3.ayda tuttu, hamdolsun, cok şükür buralari bazen okuyorum yillarca bekleyen evlat diye yanip tutuşan insanlar cik gördüm Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallsh hayirlisiyla, saglikla... Ben mi bende belki yeniden 3.kez anne olabilirim, Rabbim nasip ederse, beklemedeyim...
Aaaa demek ki kullanıcı ismi o yüzden tanıdık geliyor bana bende diyorum nereden tanıdık geliyor :)) inşallah bu ay hep birlikte o güzel sonuçları alırız. Işte insan hemen olacak sanıyor bende öyle zannettim ama maalesef yanılgıya düştüm bu ayda desen gerekli günlerde hicbir şey yapamadık olduğu kadarıyla artık diyorum

X