2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim bir oglum var . Insallah saglikli bir tane daha erkek evlat nasip olur.oğluma arkadaş. tabi saglikli olmasi önceligim. Bende pirtilasma sorunu oldugundan 20.haftalarda bile risk var. Insallah sonuna kadar devam eder
Canım rabbim gönlüne göre versin inşallah. Canım sonuç olarak önlemini aldın iğne kullanıyorsun allahın izniyle hiç bşey olmayacak.

Çünkü 6-7 den sonra bebek artık yer degistirir hatta sadece yolk sac olursa tahmin tam tutar
İlk usg kız dediğinizde yolk sac vardı bebiş oluşmamıştı henüz, sağ yumurtalığınızdan hamile kalmışsınız dedi doktor ve hep sağ tarafım ağrıyor bununla ilgili bilginiz var mı peki ah çok yoruyorum sizi teşekkür ediyorummm

Selam kizlar ben su an 9+1 hamileyim. Girmiycektim buraya fakat dünden beri baldirlarim agriyor su andada agri basladi. Bugün biraz uzun ayakta durdum ondanmi acaba. 2 3 haftadir sirf uzaniyorum cok az ayaktaydim. Benim gibi bu haftada olup baldirlari agriyan varmi? Ben bu arada magnesium hergün aliyorum ve her gün kalsiyum icin oeynir yiOrum sabahlari. Aksamlarida hemen hemen hergpn yogurt yemeye zorluyorum kendimi bilmiyorum normalmi kizlar sizce

Gunaydin herkese :) sivi tuketmekte zorlananlar maden suyuna limon ekleyebilirsiniz bana cok iyi geldi mideyi rahatlatiyor bilginiz olsun
Bende soda limon içince çok iyi geliyor denemekte fayda var
Hayrılısı olsun canım 12. Hafta da cinsiyet belli olur mu acaba
Kızımda İkili testte yani 12.haftamda kız demişti.
Bu arada ikili test yaptırmamayı düşünen var mı aranızda?

Sağ sol cinsiyet belirlemez bazı kadınlarda tek tüpü var hem kızı hem erkek oluyor en iyi nub 11 12 13 haftalar olmalı o zaman USG güzel ise zaten tahmin olumlu yönde

Bende soda limon içince çok iyi geliyor denemekte fayda var

Kızımda İkili testte yani 12.haftamda kız demişti.
Bu arada ikili test yaptırmamayı düşünen var mı aranızda?
Benimde oglumda 11 haftada ikili testte erkek demisti doktorumuz. Bende yaptiracagim 12. Haftada ikili kısmet olursa

Bugün bulantım aşırı arttı sanırım diğer çocuklarımda ki gibi zor bir dönem beni bekliyor Allah hepimize acil şifalar versin bulantı çekmek çok zor cokkbebeğimiz iyi olsun da yapacak birşey yok 6+2bu arada bende nedense yine oğlum olacakmış gibi hissediyorum sağlıkla gelsin yavrularımız

Ben de senin gibi düşünüyorum üstelik kesin tanı da koyamıyormuş ikili test
Evet canım doktorda öyle söyledi kesin tanı değil dedi bilmiyorum yani. Birde benım halam 36 yaşında hamile kaldı yaştan dolayı riskli çıktı kadının ağzından burnundan geldi doğuma kadar çocuk oldukça sağlıklı doğdu maşallah. Dediğim gibi benım de ilk gebeliğim yani kararsızım

Canım bugün tahlil yaptırdım bende de idrar yolu enfeksiyonu çıktı doktor donaxyl fitil yazdı yanma ve kaşıntı var ilerlemeden artık suyu düzenli içeceğim.sende ne yap et iç kuzum suyun çok faydası var.insallah tez zamanda düzelir bir daha karsilasmayiz

Ben artık dayanamıyorum bulantılara yarın ilaç isteyeceğim doktordan öğürmekten bile yoruldum oğlumda da böyleydim.. Ben de yine erkek hissediyorum gönül ister ki kız olsun ama yeter ki sağlıklı olsunlar

Amin canım inşallah dediğin gibi gönül olmayanı istiyor olursa güzel olur olmazsa da sağlık olsun benim doktorum prilam Dr verdi artarsa kullan demişti bakalım inşallah çok gerek duymam ilaca falan Allah yar ve yardımcımız olsun hepinizden dua bekliyorum bu arada Çarşamba kontrolüm var keseyi henüz görmedim görmek nasip olur inşallah

2-3 haftadır uzanıyorsanız kaslarınız hamlaşmıştır ufak bi harekette ayakta durmada çalıştıkları için ağrı yapmaları normal.yürüyüş önerdi benim doktorum bende yürüyşe başlamak istiyorum iyi geleceğini düşünüyorum.

Siz magnesyum neden kullanıyosunuz ne için verdi doktor? Bana ilk 3 ay beslenmen önemli değil canın istemezse zorlama istersen çubuk kraker ye sorun olmaz dedi.sanırım bebeğin bağı olmadığı için henüz. size beslenmeyle ilgili bişey dendi mi yoksa kafanızdan mı zorluyorsunuz?

bir de bana d vitamini verdi günde 5 damla d3k2 başka içen var mı aranızda bunu? ilk 3 ay kullanmayın yazıyo çoğu yerde benim de çok kafam karıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…