2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Burda bir kaç yorumda 1000-1500 görünce acıkcası o beni korkuttu ama simdi cok sükür böyle sizin gibi yorum yapanları gördükce icim rahatlıyor İnşallah salı günü görürüm

Merhaba sat a göre hesapladığımda benimki de 3.09 oluyor aramızda 1 gün varr. Siz doktora gittiniz mi hiç
Merhaba çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah yok daha gitmedim. Doktoruma tahlil sonuçlarını mesaj attım. Pazartesi tekrar kan ver dedi. Sonuca göre randevu verecekmiş. Sen ilk ne zaman kan verdin? Hcg kaçtı?

Hanımlar sanki benim kasık ağrılarım geçti yaa o kadar alışmışım ki ağrı olmasına; şimdi de olmayınca endişeleniyorum. Doktorum da 1 ay sonrasına randevu verdi, çok değil mi sizce de ; en azından 3 hafta gitsem diyorum...

ben de halsizlikten ölüyorum . ilaç kullanan varmış ama inş bebege zararı olmuyordur bende doktora soracagım .
perşembeye kadar dayanabilirsem . ruh gibiyim bişey yemek istemiyorum
Aynı durumdayız ne yesem çıkarıyorum sürekli kusma, mide yanması aşırı halsizim geçen hafta doktora gittiğimde bu kadar değildi doktorum istersen bir ilaç verebilirim ama çok değilse bulantın şart değil demişti şimdi arttı.. Salı günü kan ve idrar testi sonucumu göstermek için gideceğim mutlaka ilaç isteyeceğim açım inanılmaz ama yiyemiyorum

Kanamasi olup ta dusuk yapmayan var mi aranizda kanamam oldu hastanedeyim ultrasonla bakildi kalbi atiyo kesede bisey yok ama dusuk riskide var dedi dr tahlil soniclarini bekliyorum

Ben varımBenim 6. haftada lekelenme başladı kırmızı kan hiç görmemiştim, ama geçtiğimiz çarşamba gece kırmızı kana döndü 1 gün sürdü ve sonra lekelenmem de geçti çok şükür Çarş gece doktora gittik duruyordu bebişim, dün kontrolüm vardı 9mm kanama odağım varmış oyüzden olmuş dışarı atmış, bebişimi gördüm kıpır kıpırdı kol ve bacaklarını oynatıyordu minyatür bir bebek şok oldum hala inanamıyorum okadar küçük olup herşeyi var ve oynuyor Lütfen kendinizi bırakmayın güçlü olun ve bebeğinizle konuşun sakın bırakma beni güçlü olmalısın dedim ben hep inanın siz de hem kendinize hem bebişinize dualarım sizinle

ben kusmuyorum da sürekli ögürüyorum .bende persembe gidicdm o zamana kadar sabrediyorum . bir tane hap varmış . gerekirse kullanıcam ruh gibiyim

Tesekkur ederim biraz umutsuzum ama kalbinin attgini gormek bile iyi geldi daha oncede basima gelsi ama once kalbi duruyordu sonra kanama oluyodu simdi farkli tekrar teşekkkürler

Kanamasi olup ta dusuk yapmayan var mi aranizda kanamam oldu hastanedeyim ultrasonla bakildi kalbi atiyo kesede bisey yok ama dusuk riskide var dedi dr tahlil soniclarini bekliyorum
Bir arkadasim 12.haftaya kadar kanama yasamisti ama cok sukur bebegi gayet saglikli dogdu endise etmeyin ama kendinizi yormamaya dinlenmeye ozen gosterin

Tesekkur ederim biraz umutsuzum ama kalbinin attgini gormek bile iyi geldi daha oncede basima gelsi ama once kalbi duruyordu sonra kanama oluyodu simdi farkli tekrar teşekkkürler
Ben de yaşadım daha önce kalp durması ve kürtaj ama lütfen umutlu olup sımsıkı tutunun bakın ne güzel kalbi atıyor bebişinİz sağlıklı ve güçlü bir bebiş o hayırlısıyla kucağınıza alın inş

Merhaba çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah yok daha gitmedim. Doktoruma tahlil sonuçlarını mesaj attım. Pazartesi tekrar kan ver dedi. Sonuca göre randevu verecekmiş. Sen ilk ne zaman kan verdin? Hcg kaçtı?
İnşallah hepimizinn ben daha gitmedim sağlıkocağıyla konuştum salı günü kan alıyormuş onu bekliyorum hala bi doktor da bulamadım çünkü

Tesadüf gördüm mesajinozi. 5 yıl önce oğluma hamileyken 8. Haftada keseden büyük kanama alanım vardı.Ama hiç kanamam olmadı kahverengi akıntı oldu hep. Progestan verdi doktor. Çok şükür oglum sağlıklı bı şekilde doğdu Kendini yorma sadece

8. Haftadayım. Tahmini doğum günü sizinki ile aynı hatta 10.08.2021
Yazıyormus hic dikkat etmemişim canım 7+5 sin sende.. Kac gündür sancin yok canım benimde dünden beri yok bugünde ilk kez bi akıntı geldi beyaz renkte ona da canım sıkıldı.. Önceden sanci var diye tedirgin oluyorduk simdi de sancı yok diye

Kaç haftalık gebeliğiniz ? İlkinde benim de öyleydi. Şimdikinde ne olacak bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…