2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

gaz biten bir şey mi ki? 7/24 gaz çıkarıyor benim bebeğim. Ben doğduğundan beri gece uyumuyorum. 15 dk 15 dk uykuları. Herşeyi memede yaptığı için gazı bitmiyor ki, sürekli pırt halinde. Kimini duyuyorum kiminin sesi gelmiyor kokusundan anlıyorum. Hatta hiçbiri olmasa bile onun “pırt yapıyorum” bakışı var emmeyi duraksatıyor , açıkta olan bacağını yukarı havalandırıyor ve uzaklara dalıp gidiyor, bitince de hiçbir şey olmamış gibi hemstır hemstır emmeye devam ediyor

Yaa bilemedim ki bende çok gaz çıkarınca acaba dedim başka derdi var da ben mi anlamıyorum ama içimi rahatlattin çok sağol

Benimde özellikle sağ göğsümde tazyikli geliyor tıkanıyor içerken sanki arkasından atlı kovalıyor kızlar dok oturarak değilde hafif arkaya egilin yatay konumda emzirince sürün akis hızı azalıyor o zaman benzine kaçmıyor

Kızlar çok mutluyum bebeğim emmiyordu süt sagiyordum hep..
Deneyim dedim göğüs ucu çıkartıcı aparat vardı bir kere vakum yaptım çıkardim hemen tuttu yaklaşık 10 dakika fln emdi öncesinde sagilmis sütümü vermiştim üstüne böyle emdi ve uyuyakaldıçok rahatladım yaa ilk defa emzirdim çok güzel bir duyguymuş

sen öyle her seferinde bir kere vakum yap çıkınca da memene al, sağma süt. Öyle yapa yapa göğsün ucu çıkıyor. Benim de sağ göğsüm öyleydi ama artık çıktı tutabiliyor. Gözün aydın ama 10 dk ile kalmaz uzun süre memede kalır, bu sefer de bebek hep emiyor diye konular açarsın bizim gibi yine de emzirmek hem çok faydalı hem de çok güzel inşallah emzirirsin artık

Bana dediki eğer karnı tok altı temiz ise gazdan agliyordur dedi.
Ama eğer agladiginda mamayı verdiğinde emiyorsa açlıktan agliyordur kıssadan verin dedi her arandığında eger yoksa iter memeyj istemez dedi
Canım benim oğlum da memeden sonra yalanıyor koşa koşa mama yapıyorum yemiyor çöpe atıyorum artık Allahtan akıllandım 30 cc bir ölçek yapıyorum sen de öyle yap ki boşa gitmesin baktın yiyor öyle artırırsın

Kralice55 artık annem de bu çocuk aç demiyor çocuk yemeyince zevkine meme istediği sonucunu çıkarıyoruz

Kızlar biz Metsil kullanıyoruz , biogaia işe yaramadı bu yaradı çok şükür. Oğlum rahat etti resmen. Boşuna para dökmüşüm diğer gaz damlalarına bugüne kadar. Tavsiye ederim size de
Ben yarın covid aşısı için çıkacağım çıkmışken e bebekten ya da eczaeden alayım diyordum 200₺ ya ben de metsil mi denesem bilemiyorum şimdi bir ay gitti sayılır bu bize

Ben yarın covid aşısı için çıkacağım çıkmışken e bebekten ya da eczaeden alayım diyordum 200₺ ya ben de metsil mi denesem bilemiyorum şimdi bir ay gitti sayılır bu bize
B burcecagri dün doktor bize sab simplex ve metsil kullanma bi etken madde varmış içerisinde ileriye dönük hiç önermiyorum dedi, aklınızda olsun kızlar nuree harvey mommys bliss daha bitkisel içerikli masum dedi

Merhaba kizlar Gaz sorunu için rezene çayını nerden alınız aktardan mi eczane market falanmi

Benim doktorum da buna benzer şeyler söyledi ben ısrar edince de mommy bliss night yazdı ama eczacı sağolsun eşimi nurse Harvey de aynı diyerek ikna etti onu aldık düzenli kullanmıyoruz tâbi şimdiye kadar 3-4 kez verdik.. Mommy bliss aşırı pahalı onu da sürekli almak sıkıntı.. Benim doktorum gaz ilaçlarına pek inanmıyor..

Doğum yapmadan önce melek gibi olan kayınvalideme bi haller oldu. Onlara Yeni güncelleme geliyor herhalde biz doğumdayken

yemin ederim al benden de o kadar. Lohusa depresyonuna ben girmedim o girdi resmen. Doğum yaptığımın 2. Günü bana garip davranmaya başladı, değişik tavırlar. Şoklara girdim resmen pambıklara sarılmayı beklerken

Ben aktardan alıyorum.. Marketten de poşet çay şeklinde olanlardan aldım bazen de o şekilde içiyorum..
Hangisi daha etkili canim. Bebeğim bugün hep uykuda ağlıyor susuyor belliki gazı var. Aktarda ki daha etkili diyende var markette kini önerende sence hangisi daha iyi

İnşallah canım ya bugün 3kez emzirdim büyük rahatlikmiş valla...sağıp uğraş vereceğin zaman ısıt sabahın köründe mamalar zaten çok pahalı.
Emzirmek gibisi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…