2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hayirli olsun canim Allah saglikli bir sekilde ikisinide kucagina almayi nasip etsin ayy sirada cinsiyet var demi

Vucud adaptasyonu diyorlar bel agrisi kardesimdede oluyordu ilk zamanlar yorulunca surekli suan 6 aylik oldular kolu hassasiyeti mide bulantisi bazi vucudlar hormona tepki verip sonra Cabuk alisiyormus oyle birseydir muhtemelen

Hayirli olsun canim Allah saglikli kucagina almayi nasip etsin

Hayatım miktarı hiç önemli degil kırmızı renkli kan geldiyse hemen doktora gitmen lazım. Kahverengi leke de normal değil ama evde takip edilebilir en azından. Kırmızı öyle değil
Bencede kesinlikle Kirmizi kanda doktora gitmek
Lazim
Bende beta hcg duzenli artiyor diye onemsememislerdi en azindan bir tehlike varsa Insallah yoktur ama igne vs birsey yaparlar duruma gore

Anladım canım inşallah sağlıcakla kucağımıza alalım
O yuzden bulantim olduğunda çok şükür diyorum demek ki bebeklerim benimle
Böyle böyle 40 haftayı decircez gibi geliyor. Kalbi mi durdu bir sey mi oldu sağlıklı mi iyi mi diye diye. Inşallah sağlıkla nasip olur hepimize

Bencede kesinlikle Kirmizi kanda doktora gitmek
Lazim
Bende beta hcg duzenli artiyor diye onemsememislerdi en azindan bir tehlike varsa Insallah yoktur ama igne vs birsey yaparlar duruma gore
Benim iki kez kanamam oldu doktora söyler söylemez ilacın dozunu iki katına çıkardı. Cok şükür doktor açısından içim çok rahat uzun zamandır takiplerimi de yapıyor her şeyimi biliyor yani.
Bazı doktorlar biraz rahatlar takibimi yapan ebe de öyle. Kanamam varsa iğneyle tutma düşecekse düşsün diyor da bizim için öyle kolay olmuyor vazgeçmek.

Hadi hayirlisi insallah saglikla alirsin bebeğini kucagina,
Çok teşekkür ederim sende öyle canım Allah sağlıklı sıhhatli bir evlat versin sanada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…