2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sağ salim kucağına al bebeğini inşallah darısı başımızaa

Hiç korkma geçecek bizi haberdar et sezaryen doğum kolay aha yürüdüm gaz çıkardım dün gece eşim döndü yattı giydirdim altını değiştirdim hiç korkma bana zor gelen şey farklı oldu ameliyat diye korkma hiç

Kızlar şükür ki test sonuçlarım sonunda e nabıza düşmüş ama t4 düşük görünüyor. Tam son haftalarda olacak şey miydi düşük olması tek başına sorun yaratır mi bu durumda acaba

2aydir.klimayanin dibinden ayrilamiyorum...hic bir sene bu kadar sicak oldugunu hatirlamiyorum..dunya kavruluyor resmen...evet klima zararli ama bu halimle zerre sicagi cekemiyorum..insallah jatalanmadannatlatirim bu sureci
Ben geçen 2 gün maf oldum 38.5 oldu ateşim klimanin karşısında uyuyakaldım derecesi düşüktü 1 saat beni maf etti soğuk su da içmiştim o gün. Gecesine ateşler içindeydim sıtma tuttu o günde 3 defa parol içtim.sirkeli şu koydum ılık dus aldım 2.gün daha iyidim amannn dikkat edin çok kötüydüm

Hastanedeyim 30 dk içinde 5 sancim oldu ama burdaki doktorda bana bakinca 2 cm acikligin var dedi kime inanacagimi sasirdim bugun doktor 5 cm dedi simdikisi 2 cm sorun bende mi acaba
5 cm aciklik olsa hastane eve yollamaz tutardi hastanede, 2 cm de cok iyi kuvete gir bol bol yuru hizlqnir acilma resmen dogurmak hayal oldu , bugun 38 haftalik oldum bende cok istiyorum sancilarimin olmasini dogurmayi

Hissettiklerin cok normal canim.aynilarini Ben de Yasadim.hatta dogumdan 19 gun sonra buyuk oglum ilk defa astim krizi gecirdi hastanelik olduk ilk sene kac kere.hep kendimi sucladim, kucugu disladim icten ice ama gecti.ilk 1 seneyi atlattinizmi onlar aralarinda bir bag kuruyor ve Sen oturup izliyorsun.

Sabaha kadar Dans Dans Dans et .Sicak Suda kuvet kuvet kuvet keyfi yap. gelicek merak etme canim stres yok.
Küvetim olsa içinden çıkmazdım canım duşa kabin benimki habire duşa giriyorum ama etki yok birde eskiler sürekli diyorlar erkek geç gelir diye artık saldım. Bişeyler yaptıkca gelmeyince iyce stres oluyorum

Bende 1 gün sonra 40 olacam . Delirecem valla. Ama bugün sirtima bo agri vurup gidiyor vurup gidiyor nefesimi kesti valla. Bagiracaktim. 10 saniyelik birseydi. Gitti sonra geldi 4 5 saniye
Bende hafif hafif regl ağrıları var sadece ne artıyor ne azalıyor sanırım yine idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum onun ağrısı sancı daha büyük bişey olmalı. Ay hayırlısı ile yavrularımızı kucağımıza alıp kokusunu içimize çekseydik başka birşey istemiyorum

Dogum belirtisi bu agrilar,,, dogum agrisi kendini belli ediyor öyle dayanilacak gibi degil cünkü,. Sag saglim alirsin kucagina insallah

belim koptu kopacak, karnım iyice gerildi ve çatladım çok ağrım var sırt kaburga karnımın üstü deli gibi ağrıyor. Oturmak yatmak işkence oldu. Var mı böyle ağrısı olan normal mi ya

Sağlıcakla kavuşun inşallah kolayca atlatın
Korkma kuzum sezaryen de çok zorlu bir süreç değil sağlıcakla kavuşun inşallah
Ayy bende de aynı stres var ilk oğlum tüp bebek ve 4.denememizde kavuştuk çok sağlık sıkıntıları yaşadı çok kıymetlimiz. Şimdi 4 yaşında. Heyecanlı kardeşi için şu anlık denge sağladık gebelik sürecinde ama doğum sonrası nasıl olur bilmiyorum. Şu sıralar kendi oyunlar kurmasını, bensiz de durmasını sağlamaya çalışıyorum karışmıyorum tek durduğu zamanlarda. Umarım her şey kolay geçer hepimiz için

Kızlar dün sabahtan beri bebeğimin hareketleri normalden daha sakin. Hissediyorum hareket ettiğini ama yumuşak yumuşak normalde canımı acıtır hiç durmaz ama iki gündür daha sakin endişe etmeli miyim sizce?

Kızlar dün sabahtan beri bebeğimin hareketleri normalden daha sakin. Hissediyorum hareket ettiğini ama yumuşak yumuşak normalde canımı acıtır hiç durmaz ama iki gündür daha sakin endişe etmeli miyim sizce?
Merak etme canım alanları daraldığı içindir.ben de sabah nst ye girdim kahvaltı yapmıştım halbuki hareket etmediği için 2 defa çektirdim.doktor demekki yetmemiş yediğin surekoi atıştırmak lazım dedi.buyuduler artık annesi:).saatte bir kuruyemis meyve fln ye artmazsa hareketleri bir doktora görün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…