2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende de aynı düzene giremedik sarılık başlangıcı birde bebek 10 gün erken geldi sütüm tam gelememişti şimdi şimdi düzeldi. Yinede pompayla sağup veriyorum. Kilo kaybından dolayı hastanede pompaya başladık. Uykusuzluk dan delirecem 2 saate bir hürkanı besliyorum. Sağdığım yetmiyor aptamıl aldık ondan da veriyoruz . kilosunu toplayıp sarılık gitsin diye.
Hastanedeyim 30 dk içinde 5 sancim oldu ama burdaki doktorda bana bakinca 2 cm acikligin var dedi kime inanacagimi sasirdim bugun doktor 5 cm dedi simdikisi 2 cm sorun bende mi acaba
Allah yardımcın olsun benim çarşamba akşam sancılar geldi gece 2 de nişan düştü 3 de hastaneydik. Ertesi akşam doğdu. Yürüyüş yaptım açılma olsun diy akşamına da erken sancım geldi hastanede de plates topuyla hareketler yaptım. 10 cm açıklağa ulaşmıştı.

Hadi hayirlisi cnm guzel haberlerini bekliyoruz yoksa agrilarimi sen mi çaldın saat 01:40 ve ben agri gelir diye uyamiyorum ta arada bi hafif karin sertlesmesi oluyor fazlada birsey yok dogumun baslamasi icin yapabileceklerim bunlarmiş
Valla pek sanmiyorum. Eger devam etseydi öyle düsünürdüm ama devam etmedi yani 1 saqt icerisinde gelio gitti ve sadece belim felaketti ve kasiklarim baski vardi. Bilmiyorum bu tabi dogum habercisimi

Kızlar benim akşam 9dan beri düzensiz sancılarım vardı gece 3 gibi nişanım gelip sancılarım daha şiddetli olmaya başlayınca hastaneye geldik henüz açılma 1 cm yatışım yapıldı sabaha doğum olabilir dediler dua edin lütfen bana açılmanın artması için önerileriniz varsa alırım

Sağlıkla gelsin kolay bir doğum olur umarım. Benimde günlerdir açıklığım var sancı geliyor ama daha açıklık olmuyor. Pilates topunda zıplama, squat, yürüyüş iyi gelen şeyler.

Canim benimkide 28 gün erken geldi o yüzden banada doktor bu çocuga mama vermemek kötülük olur dedi. Oyüzden 2 ay mama vermeyi düşünüyorum. Bende uykusuzum ćok, oyüzden geceleri sadece hazir mama veriyorum.sütümü sağıp gündüz hem emziriyorum hemde sağdigim sütü veriyorum. Bu düzende daha rahat oldu gibi. Yoksa gündüz tahammülsüz oluyorum. oğlumlada ilgilenmem lazim. Hergün enaz 1 hikaye kitabı okuma 30 dakikada ders tekrarlarimiz var aradada soru kağitlari hazirliyorum matematik işlemleri için. Sonrasinda ödül istiyor. Bugün pizza ve tatlı istedi yaptim .o da çocuk bütün ilgimi bebeğe verirsem üzülür içine atar diye korkuyorum oyüzden biran önce dengeyi ve düzeni kurmam lazim. Bizde Sma confort kullaniyoruz memnunuz. Birde gaz damlasi var.

Canim Allah kolaylik versin. Bebeginle seni korusun . Güzel haberlerini bekliyoruz

Merdiven inip cik bence ve squata yap. Böyle in kalk in kalk bacaklarini ayirip. Oda iyi gelir.

Darisi basima insallahay lütfen dua et.

Allah yardımcın olsun canım kanlı mukus gibiyse nişan diyorlar Kalbim seninle rahat ol güzel yavruna kavuşacaksın Benimki şu an yanımda yatıyor bunu düşün inşallah

Yalancı sancimiymis o zaman

Maşallah canim darisi basima bende dun eve geldim agrilarim normal siradan agrilara dondu nişan dediginiz benden gecen haftadan beri sumukumsu bir akinti var ama cok fazla slime gibi dun de altan falan bakinca hafif kanamam oldu simdi o akinti sarimsi yerine kahverengi geiyor ama camasirima dusmuyor peceteyle silince geliyor yapiskan bir akinti

Valla pek sanmiyorum. Eger devam etseydi öyle düsünürdüm ama devam etmedi yani 1 saqt icerisinde gelio gitti ve sadece belim felaketti ve kasiklarim baski vardi. Bilmiyorum bu tabi dogum habercisimi
Hadi inşallah canim bugunde yoruyuşe devam ett bende bugun biraz fazla hareket edecegim cunku agrim var ama dogum agrisi degilmis zorluyor sadece

Allah yardımcın olsun canım kanlı mukus gibiyse nişan diyorlar Kalbim seninle rahat ol güzel yavruna kavuşacaksın Benimki şu an yanımda yatıyor bunu düşün inşallah
Sağol canım. Açılma olmuş doğum başlamış dedi dr. Dün akşam oksapar yaptığım için kanama riskin var dedi sezaryenle alıcak bugün yatış yapıyorum çok hazırlıksız yakalandım. Güzel atlatırım inşallah dua edin benim içinde

Doğum için gün yaklaştıkça ben de büyük oğluma doğumdan sonra zaman ayıramazsam diye korkmaya başladım. Onu ihmal etmem inşallah. Böyle ne bileyim değişik duygular olmaya başladı. Büyük oğluma çok zor kavuştum onun için gerçekten çok bağlıyız birbirimize. Şimdi de kendi kendime diyorum ki bebek doğunca onu ihmal mi ederim. Ya bebeği abimiz kadar sevemezsem. İkisi arasındaki dengeyi nasıl kuracağım? Normal mi bu düşünceler? Bi taraftan diyorum şimdi yeniden bebek büyütmek zor mu olur? Bunun gibi şeyler.

Uyuyamayan anneler var bakıyorum da şimdi imdat diye bağıracağım midem yanıyor sıcak basıyor ayaklarım yanıyor ara ara uyanmalara da razıyım ama hiç dalamadım uykuya yaaa
Canım mide yanması için havuç ve yeşil elma biraz iyi geliyor. Özellikle havuç.
ayak yanması için de Gül suyu. Olağan üstü bir ferahlık vermiyor ama biraz rahatlatıyor. Yatmadan önce ayaklarımın altına sürüyorum. Dene istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…