2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ayni durum benim basimda var.. 10 gun kaldi.. izinli olursa baska doktor girecekmis.. kara kara düşünüyorum nenyapacagim diye..

Tarif ettigin gibi benim de ama oyle yerinde oturtmayacak gibi de degil demekki öncesindeki hafif sancilar benimki. Valla bu kizlar cok nazli cikti benim kiz da kanala girmemisti daha ins girmistir de onun agrilaridir bunlar

Tarif ettigin gibi benim de ama oyle yerinde oturtmayacak gibi de degil demekki öncesindeki hafif sancilar benimki. Valla bu kizlar cok nazli cikti benim kiz da kanala girmemisti daha ins girmistir de onun agrilaridir bunlar
Inşallah girmiştir canim saglikla gelsinlerde baska birsey istemiyorum allah yardimcimiz olsun bir nefeste kurtarsin insallah bizleri

Aynısı benimkinin. 38+5 bugün. Şimdiye kadar yalancısı bile olmadı sancının. Bebeğin başı aşağıda ama doğum kanalında değil. Çatı muayenesi oldum açıklık var mı dedim. Sancın olmadan açıklık olmaz dedi. Rahatı yerinde miniklerin heralde

Yatip kalkarken zorlaniyormusunuz? Birde bebegi kucaginizda tutabiliyor musunuz? Benim bu 2. Olacak ilkinde 1 haftada zor toparlamistim.. sizin masallahiniz var..
İlk 3-4 gün düz bir şekilde kalkamıyordum yana dönüp destek alıp öyle kalkıyordum. Acı ağrı olmadı bende. Bebeği kucağımdada tutuyordum sadece ameliyatlı yerin üstünde taşımaya özen gösteriyordum. Birde pansumanım suya karşı dayanıklıydı sağlam bir pansumandı çok rahat ettim. Herkesin farklı olabilir benim acı eşiğimde çok yüksektir :)

Barkod numarasını aldıysanız hastanenin internet sitsindn gçtbilirsinz bazı hastanelerin laboratuvat sayfaları barkod istemiyor bir şansınıza bakın derim

Benim ki de perinatolog ve dogumdan 24 saat oncesine kadar kullanacaksin dedi ..dogumdan sonra da 1ay yine kullanacaksin dedi ...oksapar 0.4kullaniyorum ben

Zamanla bizlerde onlarda ogrenecekler.simdi o 10 snlik tutma anini Bana hatirlattin ya bir fena oldum derin derin nefes alip tutturuyordum ilk baslarda onu hatirliyorum.

Sabaha kadar Dans Dans Dans et .Sicak Suda kuvet kuvet kuvet keyfi yap. gelicek merak etme canim stres yok.

2aydir.klimayanin dibinden ayrilamiyorum...hic bir sene bu kadar sicak oldugunu hatirlamiyorum..dunya kavruluyor resmen...evet klima zararli ama bu halimle zerre sicagi cekemiyorum..insallah jatalanmadannatlatirim bu sureci

Vallahi az önce belime 1 saattir diyim bir elltriklenme geldi rn böyle bir sey görmedim. Bebek oynadigi süre boyunca belimin kuyruk sokumu frlaket sizi yapti bagiracaktim az kalsin

Bende 1 gün sonra 40 olacam . Delirecem valla. Ama bugün sirtima bo agri vurup gidiyor vurup gidiyor nefesimi kesti valla. Bagiracaktim. 10 saniyelik birseydi. Gitti sonra geldi 4 5 saniye

Vallahi az önce belime 1 saattir diyim bir elltriklenme geldi rn böyle bir sey görmedim. Bebek oynadigi süre boyunca belimin kuyruk sokumu frlaket sizi yapti bagiracaktim az kalsin
Hadi hayirlisi cnm guzel haberlerini bekliyoruz yoksa agrilarimi sen mi çaldın saat 01:40 ve ben agri gelir diye uyamiyorum ta arada bi hafif karin sertlesmesi oluyor fazlada birsey yok dogumun baslamasi icin yapabileceklerim bunlarmiş

Eklentiler

• EB155637-2FF4-4C4C-A9C3-2E5A48F3118D.png
    277 KB · Görüntüleme: 44
Gobek düşmesi nasil oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…