2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Araba kullanırken çok dikkat et bende hamilelik dikkat eksikliği yaptı sanırım geçen gün arabayı vurdum Allahtan tampon🤦🏻‍♀️ Ve sadece maddi hasarlı 🤦🏻‍♀️
Ben de senin gibiyim eksik bitmiyor daha ütülemem gerekenler var çantaya bazı şeyler girecek daha vs vs. Güya çalışamaz raporu alıp ayrıldığımda işten anne/bebek günlüğümüzü dolduracaktım hep yatacaktım hiçbiri olmadı cuma doğuruyorum 🙈🤣
Evet ben cumartesi günü gittim tüüüüm vücut girdim hatta kol bile aldırdım tertemiz olsun diye 😅ve hiç canım acımadı kesinlikle hamileyiz diye sakince yapıyorlar gittiğin ağdacı genitali alırken ağda bandı kullanmasın parmak ağdası denen yöntemle yaparsa hiç acımaz 🙌🏻 ben hep lazere gidiyordum yıllar sonra ilk defa ağda yaptırdım hiç korktuğum gibi ( kendimi korkunç bi şeye hazırlayıp gitmiştim) olmadı sen stres yapma bebiş de yapmıyor çok çabuk bitiyor ❤ bence acı noktasında lazer>ağda 😅
Geçmiş olsun tekrardan ya Allah korusun durduk yere stres işte dikkat etmek lazım benimde aklımda olsun araba konusu.
Ohh sıhhatler olsun keşke hep böyle kalsa vücudumuz😆 Bende ayarlayayım haftaya, lazer için doktor imzası felan istiyor kağıt imzalatıyor hiç uğraşmayayim.🤤🥰

Ben de çok görüyorum şu faydam olmayacak yorumlarını ama sizin nezdinizde yazayım ben de , yok beşikten bebeğimi alamadım yok şunu yapamadım hiç faydam yok yattım kalkamadım diye yorum yapan çok var ❤️ Ben pır pır hareketliyim iş hayatım özel hayatımda hep böyleyim günde 3-4 adliye gezip sayısız duruşmaya girip çıkıyordum 24-32 haftalar arası idari izin bile kullanmadan çalıştım hala yeri eğilerek siliyorum en ufak kırıntıyı bile ve kaaaç tane sezaryenli arkadaşımla konuştum hiçbirisi bu forumlardaki kadar kötü tablo çizmedi kimi beşiğinden alamayacaksın dedi de biri işte kalkamayacakmışsın ne münasebet 4. Gün evim temizledim diyen var 💃🏻 Bence hepsi çok deneyimsel ikisini de iyi veya kötü geçiren biliyorum dün evimize temizliğe gelen abla ikisini de yaşamış normali tercih ederim diyo benim annem de ikisini yaşamış sezaryeni tercih ederim diyor 🙌🏻Yani çoook deneyimsel olduğunu düşünüyorum bizler çabuk toparlanacağız inşallah her ne olursa 💃🏻
Canım söylediklerinize katılıyorum ilkinde normal doğum denemeden sezeryana alındım falan diye kendimi üzdüm anesteziden dolayı günlerce baş ağrılarım oldu şimdi düşünüyorum da boşuna üzdüm kendimi.. Benim bebiş de bekleseydi 30 temmuza sezeryan günü belirlemiştik ikinci sezeryan olmasına rağmen bu sefer hem psikolojik hem fiziksel olarak çok çok İyiyim ilk bir kaç gün tabi ki insan zorlanıyor ama geçiyor.. Kendimi hep bu sıkıntıların geçici olacağına sartladim.. Bir çok işimi kendim yapıyorum eşim ve ben bakıyoruz iki çocuğumuza da rabbim sağlık versin yeter ki ☺️

Senin esin doğuma girecek mi kız benimki girseydi asla kaldıramazdı düşer bayılırdı kesin 🤣 beni doğuma alırlarken bile adam para çekmeye gitti sanki lazım
Paronayak Manyak, ya bizden gizli bebeğe covid aşısı yaparsalarmis 😂 onu gözetlemeye giriyo
B Bsrkya123 ben biraz evhamliyim ya bu ara.

kızlar bu haftalarda bebek hareketlerini nasıl takip ediyorsunuz???
benim akşam yatarken hareketleniyo gün içinde de cok hareket etmiyorum soluma uzanıyorum ama böyle ittirme şeklinde oluyor . bazen ayagını filan dayıyor. ben saymıyorum kac kere hareket etti diye saymalı mıyım?

birde uykudan uyandıktan sonra sürekli sag ya da sol tarafıma poposunu mu bi tarafını ittirmiş vaziyette kasılmış karınla uyanıyorum bu normal mi??
archerwoman archerwoman

ilk defa duyuyırum :) not edeyim bakalım.
bizde kan uyusmazlıgıda var .
topuk kanından inş kan grubuna da bakarlar inş
ona göre bana igne kakacaklar:)
kurtulamadım şu ignelerdeeen 😂🤪🤪🤪
Bakıyorlar canım karne veriyorlar hastanede orda yapılan tüm işlemler kan grubu kaçıncı haftada doğduğu hepsi yazıyor.

Bakıyorlar canım karne veriyorlar hastanede orda yapılan tüm işlemler kan grubu kaçıncı haftada doğduğu hepsi yazıyor.
ah tecrübeli annemiz ❤️❤️❤️
ne yattık be nosking aklıma geldikce diyorum o kadar uzun süre nasıl yatabildim :)
şimdi sanki ben yatmamışım onca gün ben sıkılmamış gibiyim :):)
cok az kaldı benimde bakalım bugün kontrole gidicem inş hersey yolundadır 🙏🙏🙏

kafam almıyo hala dogan bebişlerin fotosunu görünce böyle bebişler nasıl annenin o kadarcık karnından çıkar diyorum 😂 ruh halim çok çok kötü . içime kötülük kaçmış gibi böyle herkes hakkında gıcık gıcık fesat fesat düşünüyorum

ilk defa duyuyırum :) not edeyim bakalım.
bizde kan uyusmazlıgıda var .
topuk kanından inş kan grubuna da bakarlar inş
ona göre bana igne kakacaklar:)
kurtulamadım şu ignelerdeeen 😂🤪🤪🤪
İğneden çok korkarım 🙈 doğumda damar yolu açma ve ağrı kesici iğneleri düşündükçe tırsıyorum 😬

Aaaa ne kadar ayıp ya ne demek hayır 😳 sen kibarlıktan ölürsen hayırı yapıştırır o da 😅 nst'de sancı hiç mi yok, yoksa başlamış mı düzensiz alıştırma sancıları? Bebek haftasıyla uyumlu mu?
Evet abla haftasıyla uyumlu sancı 20ye Kadar çıkmış o kadar sanırım oda yok anlamına geliyor

ah tecrübeli annemiz ❤️❤️❤️
ne yattık be nosking aklıma geldikce diyorum o kadar uzun süre nasıl yatabildim :)
şimdi sanki ben yatmamışım onca gün ben sıkılmamış gibiyim :):)
cok az kaldı benimde bakalım bugün kontrole gidicem inş hersey yolundadır 🙏🙏🙏

kafam almıyo hala dogan bebişlerin fotosunu görünce böyle bebişler nasıl annenin o kadarcık karnından çıkar diyorum 😂 ruh halim çok çok kötü . içime kötülük kaçmış gibi böyle herkes hakkında gıcık gıcık fesat fesat düşünüyorum
Ay sorma ne günlerdi hepsi geride kaldı çok şükür senin de kavuşmana çok az kaldı 😍 o yatma aslında lohusa depresyonunu önlüyor hamileyken hicbir şey yapmamaya alışınca doğum sonrası bebek gezmene tozmana engel oluyor gibi hissetmiyorsun 🤣 hatta sana meşgale çıkıyor daha bile iyi hissediyorsun 🤣

Kızlar bugün catı muayenesine gittim. Anlatıldığı gibi korkulacak birşey olmadı. Canım falan yanmadı. Benim minik kanala girmemiş hiç giresi yok gibi dedi doktorum. Son 2 hafta var son doğum tarihine. Nst bakıldı sancım dalan da yok. Kanala girmesi için yapılabilecek birşey var mı acaba?

X