2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar havalar çok sıcak, özellikle bizim ev yanıyor. Bu sıcakta doğan bebişlerimizi nasıl giydirelim? Kundaklayalım mı kundaklamayalım mı aklımda deli sorular? Var mı önerisi olan tecrübeli ya da erken doğum yapmış annelerimizden?

Merhaba kızlar, kız kardeşim 21 haftalik hamile iki gün önce ayrıntılı ultrasonda bebeğinin kalbinin delik olduğu sağ tarafta bulunması gereken damarların solda olduğu ve kalp kapakciklarinin tam çalışmadığını öğrendik dünde başka doktora gittiler yine aynı şeyleri söylemiş karar veron ya aldırmalısınız yada doğduktan sonra sürekli ameliyatlar olacak yaşıtları gibi yürüyemez koşamaz demiş bayramdan sonra kalp alanında iyi bir doktora daha gösterilecek kardeşim mahvoldu içimde hareketlerini hissederken nasil kıyacağım nasil diyor, içim yanıyor iki gündür ağlamaktan kahroldum ddoğumuma kaldı 3 hafta gözüm bebeğimi görmüyor öyle üzgünüm öyle mahvoldum ki allahım ne olur bir mucize olsun sağlığına kavuşsun yiğenim, ne olur güzel anneler hepiniz hamilesiniz kiminiz sanci çekiyor ne okir dualarınızı eksik etmeyin kardeşimin ismi tuğba litfen dua edin çok çok ihtiyacımız var
Allah bebişe sağlık versin. İnşallah güzel haberler alırsınız. Çok içten şekilde dua ediyorum. Bu günler hatırlamak istemediğiniz kötü anılardan ibaret kalsın, sağlıklı bir şekilde kucağınıza alın inşallah melek yavrunuzu ve yeğeninizi.

Merhaba kizlar, Kan testi sonuclarindan anlayaniniz varsa bakabilir misiniz lutfen? Hafta Sonu diye saglik ocagina ulasamiyorum.endiselenecek bir durum var mi?bazi degerler yuksek, bazilari dusuk ama bir araya gelince ne anlama geliyor cozemedim.
Canim merak etme benimkide boyle hamilelikten oturu bir iki tik dusebiliyor son donemde seninkide normal degerden cok asagi veya cok yukari deil

Arkadaşlar havalar çok sıcak, özellikle bizim ev yanıyor. Bu sıcakta doğan bebişlerimizi nasıl giydirelim? Kundaklayalım mı kundaklamayalım mı aklımda deli sorular? Var mı önerisi olan tecrübeli ya da erken doğum yapmış annelerimizden?
Tum ulke hatta dunya yaniyor malesef....biz klimayi salonda acip salonun kapisina da vantilotaor koyuyoruz icerideki havayi odalara koridor atahliye ediyor oyle yatiyoruz...muhtemelen bebekndogunca da oyle yapariz....o yuzden bebek icin bizden 1kat kalin giymesi yetiyor

Dün geceden beri sancım vardı. Suyum gelmedi canım ama 1 cm açıklık var. Allah razı olsun 🙏🏻
Geçmiş olsun inşaAllah biraz daha bekler bebeğin 🤲 bende 35 ci haftadayim benim bebekte aceleci ilaçlarla durdurmaya çalışıyoruz benim açılmam yok çok şükür ama bebeğin kafası aşağıya aşırı baskı yapıyor ve bir tarafa aşırı toplanma oluyor baskıyla beraber ayakta bile duramıyorum onun için iki gündür nst ye giriyorum adalat ta başladık progestan a başladık her ihtimale karşı antibiyotik başladık duruma göre ciğer geliştirici vurulacak durum takip edilip Allah hepimizin yardımcısı olsun inşaAllah 🤲

Slm kızlar pek yazamiyorum. Dün gece prensesim biraz miziklandı. Simdide ateşi var hastaneye getirdik. Insallah enfeksiyon falan olupta küveze almazlar 😢 yüzüme bir bakışi varki içim eriyor.
Ahh yavrumm Rabbim agrisini alsin insallah..annesinin kollarindan ayirmasin🙏onemli bir sey yoktur da saglikla evinize donersiniz insallah🙏

X