2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bendd son 5 kiloyu sin 15 gunde aldim. 😂. Can sagligi olsun. Saglikla olsun doğumlariniz. Olmazsa AGUSTOS 2021 ANNELERI BIRLIKTE ZAYIFLIYOR DIYE GRUP KURARIZ. 😍
Öyle bir grup olursa en başa beni ekle. Şimdiden 15 kilo aldım. Son 30 gün 2 kilo daha alırım galiba. Zaten kiloluyum bi gidişle 100 kiloyu göreceğim gibi duruyor ☹️ ☹️☹️ Bugün ayakkabılarım bile olmadı ayağıma.

Nefesimmmsin Nefesimmmsin ben mi takip edemedim acaba bi kaç gündür yazmadın sanki canım yolunda mı her şey?
Cnm üvey annem trafik kazası geçirdi cuma günü Agır Bi kazaydı. Yetmedi yurt dışında olan kaynım yakalanmış kaçak gittiği için böyle üst üste geldi herşey dua edin kızlar herşey yolunda gitsin

Tuzu kes dedi bana normalden fazla yemiyorum aslında. Bir anda resmen her yerim şişti 🤷‍♀️ Doğumdan sonra gider diyolar ama bu şişlik kolay inmez gibi

Benim dogumdan sonra çogaldi canim. Sanirim genel anestezi oldugundan . Tuzuda kestim suyuda çogalttim ama inmiyor resmen ayaklarimin şekli değisti. 😢

Öyle bir grup olursa en başa beni ekle. Şimdiden 15 kilo aldım. Son 30 gün 2 kilo daha alırım galiba. Zaten kiloluyum bi gidişle 100 kiloyu göreceğim gibi duruyor ☹️ ☹️☹️ Bugün ayakkabılarım bile olmadı ayağıma.

Bebisininde seninde canı sagolsun canim. Kilo işinide hep birlikte hallederiz.

Cnm üvey annem trafik kazası geçirdi cuma günü Agır Bi kazaydı. Yetmedi yurt dışında olan kaynım yakalanmış kaçak gittiği için böyle üst üste geldi herşey dua edin kızlar herşey yolunda gitsin

Canim çok gecmis olsun. Önce bebegin ve sen gerisi hallolur. 😍

Benim 34+4 gibiydi, bugün ultrasonda doktor 35+5 dedi yanlış hesaplamışım galiba. 2.700 olmuşuz biz de, doktor ciğer geliştirici verdi bugün ve yarın için önlem olarak. Benim kontrolüm d 26sı. 37 olmasını bekliyoruz en az. Off of
Önde gittiği için öyle demiştir belki 1hafta öndedir ☺️Kontrol günümüz aynı bakalım benimde o gün kesinleşir
Selam canım maşallah kilosu iyi çıkmış bebişin 🤗 2 hafta önce mi gitmiştin haftalık kaç gr almış onu merak ettim? Ben 2 hafta önce gitmiştim hastalığımdan dolayı düşük çıkmıştı 2 haftada ne kadar aldı çok merak ediyorum Çarşamba günü kontrol. Bende yarım kilo anca oynadı kilo da almıyorum sende değişiklik oldu mu iki haftada
Canım son kontrolüm 30 Haziranmiş 12 günde 400 g fln almiş.Bazen 200 civarları bazen 40 g alıyor.Bide geçen kontrolde boyu öndeydi kilo gerideydi ben kilo alsin diye dikkat ettim biraz.Bende hep sabit kilodaydim toplamda 6kilo aldım.Ama bu 2hafta salmiştim hamur işi fln çok tükettim 71 olmuşum.😬

Kızlar lohusa pijama ve geceliklerinizi ne renk aldınız ben kızlarım ve kendim için lohusa tacı yaptıracağım ve acilen sipariş vermem lazım krem yada beyaz renk giyenleri görüyorum ama o renkler kirlenmez mi ya kan vs

X