2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun canım.bende oğlumu 37+0 da doğum yapmıştım. Ciğer geliştirici de yapılmış. Rahat ol. Tabi İnşallah biraz daha dayanır ufaklık. Bu arada oğlunun heyecanı çok güzel. Abi olmayı nasıl kabül etmiş, nasıl sahiplenmiş kardeşini. Maşallah.

Çok tesekkür ederim canım. Artık rabbime emanet ettim. Ben elimden gelenini yaptim. Oğlumun yüzü hürmetine kucagimizada aliriz insallah.

Kızlar doktor hastaneye yatışımı yaptı. Tansiyon 16/10 . Birşey yiyip içme dedi. birazdan ciğer gelistiriciyi yapacaklar. Hakkımızda hayirlisi. Aman sizlerde tansiyonunuzu takip edin. özelliklede ödemi olanlar günde 2 3 kere baksınlar. Inşallah tansiyonu dengelerlerde birkaç gün daha dayanabiliriz
Saglikla kucagina alirsin insallah 🤲 cok sükür riskli haftalari gecdik, artik dogsalarda daha rahat olmaliyiz, hepimiz saglikla kucaklarimiza alalim insallah rabbim hepimize o günleri göstersin🤲

Günaydın Kızlar 🌺🌸
Bugun biraz daha iyiyim bogaz agrım var şuanlık ama en azından burun akıntısı, göz yasarması ve aşırı terleme gitti. Çok şükür altına girmedim. Aman haa aman çok dikkat edin bu hamilelik sürecinde ilk hastalanmamdı çok çok zor gerçekten çok dikkat edin kendinize

Kızlar doktor hastaneye yatışımı yaptı. Tansiyon 16/10 . Birşey yiyip içme dedi. birazdan ciğer gelistiriciyi yapacaklar. Hakkımızda hayirlisi. Aman sizlerde tansiyonunuzu takip edin. özelliklede ödemi olanlar günde 2 3 kere baksınlar. Inşallah tansiyonu dengelerlerde birkaç gün daha dayanabiliriz
Cok gecmis olsun. Bence kritik haftayi gecmissin dogum olsa da korkma. Saglikla kucagina al insallah

Günaydın kızlar ben belki bugün eve gideceğim bebeğim kövezde solunumu iyi ama emzirmiyolar sütümde gelmeye başladı hortumla veriyorlarmış.hastane çantanıza sezeryan olacaklar gecelik tarzı bol terletmeyen gecelik te olur giysiler bol bol iç çamaşırı çorap koyun çok hazırlıksız yakalandım terliği bile yoktu pijamayla ihtiyac duymadım siz bilirsiniz yinede geceliği çıkarıp değiştiriyorsunuz sürekli iç çamaşırı da çok batıyo gece pedi de ihtiyacım oldu hasta bezi kullanmadım

Günaydın kızlar ben belki bugün eve gideceğim bebeğim kövezde solunumu iyi ama emzirmiyolar sütümde gelmeye başladı hortumla veriyorlarmış.hastane çantanıza sezeryan olacaklar gecelik tarzı bol terletmeyen gecelik te olur giysiler bol bol iç çamaşırı çorap koyun çok hazırlıksız yakalandım terliği bile yoktu pijamayla ihtiyac duymadım siz bilirsiniz yinede geceliği çıkarıp değiştiriyorsunuz sürekli iç çamaşırı da çok batıyo gece pedi de ihtiyacım oldu hasta bezi kullanmadım
Gözün aydın cnm emme refleksi den dolayı ememiyordur. İnş bir an önce kucagına alıp eve dönersiniz 🙏

Arkadaşlar günaydın daha öncede yazmıştım benim sabahları beyaz akıntım oluyo diye. Bugün biraz katı şekilde bi akıntım vardı çamaşırımda yani diğer günlerden daha farklı sanki. Nişan nasıl bişey daha önce doğum yapan arkadaşlar anlatabilir mi korktum doktora mı gitsem hiç ağrım sızım başka bişeyim yok 34+5 deyim

Arkadaşlar günaydın daha öncede yazmıştım benim sabahları beyaz akıntım oluyo diye. Bugün biraz katı şekilde bi akıntım vardı çamaşırımda yani diğer günlerden daha farklı sanki. Nişan nasıl bişey daha önce doğum yapan arkadaşlar anlatabilir mi korktum doktora mı gitsem hiç ağrım sızım başka bişeyim yok 34+5 deyim
Cnm nişan böyle sümüksü kiminin kanlı kiminin sarı olur hatta jöle kıvamında olur benim ilk hamileliğimde 36.haftada gelmişti 38 haftada doğum oldu.

Umutumut82 Umutumut82 Günaydun canım bugün nasılsın?

Canimmmm bu gece 04.00 de 2. Ciger geliştirici yapıldi. Gece hiç uyuyamadım . Sabah tansiyon yine 16/9 aclık şekeri 139 (ciger geliştirici arttırıyormuş) oyüzden taburcu etmediler. 24 saat idrar biriktiriyorlar yarın öglene karar verecekler. Ya yarın alacaklar ya da haftaya cumartesi.

Bende bugun eve cikicam.bebek kuvozde hala bi sure kalicak sanirim.dun oral beslenmeye baslamislar ama emziremiyorum henuz.sutumu sagip goturucem.sanirim emme refleksi icinde zamana ihtiyaci var.hic makina kullanmadim hep el sagimi ve masaj yaptim bugun sabah damla damla basladi sutum sukur.artik makinaya gecicem sanirim.bol bol sutumuz olsu yarasin kuzulara 🥰

Bende bugun eve cikicam.bebek kuvozde hala bi sure kalicak sanirim.dun oral beslenmeye baslamislar ama emziremiyorum henuz.sutumu sagip goturucem.sanirim emme refleksi icinde zamana ihtiyaci var.hic makina kullanmadim hep el sagimi ve masaj yaptim bugun sabah damla damla basladi sutum sukur.artik makinaya gecicem sanirim.bol bol sutumuz olsu yarasin kuzulara 🥰

Canım elektrikliyi tavsiye ederim. Benim oglumda küvezde beslendi .ilk manuel kullandım eziyet oldu sütüm az geldi ve gögüslerim yara olup kanamaya başladi. Elektrikli olanlar az çekiyor gibi geliyor ama daha fazla ve verimli süt geliyor.

Canim gözünaydin insallah bebisinde yakinda kollarina gelecek. 😍Bende dün yattim henüz doğum olmadi ama dünden beri 3 tsört 3 camasir 2 pijama degistirdim. Evden yedek isteyeceğim.

Günaydın Kızlar 🌺🌸
Bugun biraz daha iyiyim bogaz agrım var şuanlık ama en azından burun akıntısı, göz yasarması ve aşırı terleme gitti. Çok şükür altına girmedim. Aman haa aman çok dikkat edin bu hamilelik sürecinde ilk hastalanmamdı çok çok zor gerçekten çok dikkat edin kendinize

Canımmm çok gecmis olsun. Aman dikkat et az kaldı. Ilık ilık su iç. Birde boğaz agrın varken süt yogurt yeme diyor bazi doktorlar . Çünku yoğun geniz akıntısı yapiyormuş. Çıkaramayıncada öksürük yapıyor 😍😍😍

Canımmm çok gecmis olsun. Aman dikkat et az kaldı. Ilık ilık su iç. Birde boğaz agrın varken süt yogurt yeme diyor bazi doktorlar . Çünku yoğun geniz akıntısı yapiyormuş. Çıkaramayıncada öksürük yapıyor 😍😍😍
çok sagol cnm 😍😍😍 zaten süt sevmiyorum içmiyorum dayoğurtta Yemen 1, 2 gün da
Daha doğurmadın galiba 😂

X