2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar 2 gündür karnimda batma tarzı şeyler hissediyorum sanki acı gibi bebeğin tirnaklari fln olabilir mi acaba mümkünmü böyle birşeysanki tirnaklarini gezdiriyor karnimda acı,batma oluşuyor sinek ısırığı gibi

Bu arada 8 10 saati düzeltemedim yanlış anlaşılma olmasın herkesin farklı farklı geliyor erken doğumdan sonra. Kastım şuydu hemen gelmese bile bebeğiniz aç kalmaz ona iyi bakıyorlar. Sütünüz geldiginde kâra geçmiş olacaksınız

Kızlar doktor hastaneye yatışımı yaptı. Tansiyon 16/10 . Birşey yiyip içme dedi. birazdan ciğer gelistiriciyi yapacaklar. Hakkımızda hayirlisi. Aman sizlerde tansiyonunuzu takip edin. özelliklede ödemi olanlar günde 2 3 kere baksınlar. Inşallah tansiyonu dengelerlerde birkaç gün daha dayanabiliriz

Canım bende pompa almadım henüz bakınıyorum,nasıl birşey almalı bilemedim hangi modelinden aldın atabilir misin
Ben çok araştırdım. Kesinlikle manuel almayı düşünmedim ben çünkü elektrikli esas işe yarıyor manuel süt geliyorsa okey ama süt yokken ya da azken manueller bi işe yaramayacaktı çalışırken vs işe yarasın hızlı olsun diye de elektrikli düşündüm. Bu işin en iyileri medela ve philips. Ancak ben pahalı bulduğum için lansinoha yöneldim. Normalde çiftli alacaktım ben en başından kafama koymuştum ama takip ettiğim bir pediatrist var instagramda onda vardı çiftli ben boşuna almışım tekli yetermiş dedi arkadaşıma da sordum o da öyle diyince aldım Ben sadece çalışan kadınların ihtiyacı olduğu düşüncesine katılmıyorum çok araştırdım bebekler küçük olup meme boşaltamıyorlarmış sağım şartmış ve sağıp buzluğa da atmak iyi diyorlar bide sağım yapmak süt artırıyormuş o yüzden aldım. Umarım bol bol sütlerimiz olur

Eklentiler

• F0504905-FF76-426E-8471-1EB7B4C0F96E.png
    287,8 KB · Görüntüleme: 30
Küçük şişelerde kolonya mı var nereden aldın acaba internet üzerindense adres verebilir misin çok tatlı olmuş hepsi

Ben de rüyamda doğum yaptığımı gördüm etkilendim galiba
Evet evet hem kolonya hem isteyen oda kokusu olarak yaptiriyor ....hem oda kokusu seklinde yaptirdim....instgram sayfasindan siparis verdim... ismi birhediyebirhatira diye bir sayfa

Dualarimiz sizinle...saglikla ve guzel haberlerle

Valla cnm bende aşı olmadım bayramda bebiş doğmuş olur o zamana kadar dikkat etmekten başka çarem yok
Bence de davet etme ki onlarda anlayışla karşılasınlar biraz

Ayıp olmaz, olmamalı durum böyleyken Ben de hiç böyle hayal etmezdim ama kendimizi ve bebeğimizi korumak zorundayız. Hastane ile görüştüm, ziyaretçi yasakmış. Eve de kimseyi davet etmeyeceğim. Çok çok yakın aile gelebilir, ona da bir şey diyemem

Ayy hadii güzel haberlerle gel cnm kritik haftayı çoktan geçtiniz. Bu saatten sonra gelsede hoşgelsin prenses çünkü tansiyon çok tehlikeli hiç riske atma cnm ki Dr nda riske atmadığın göre vardır Bi bildiği hakkınızda hayırlısı bu günlere de çok şükür nerden nereye geldiniz

A Ancelika ve C Cagbet gözünüz aydın, en kısa zamanda yavrularınızla evlerinize geçersiniz inşallah, bundan sonra her şey güzel olsun sizin ve bebişleriniz için

Umutumut82 inşallah her şey güzel olacak, Allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin yavrunuzu

Evet evet ben de eve bazı ikramlıklar süsler hazırladım ama hastaneye sadece kapı süsü koyacağım
Kızlar midenizi bulandırmak istemem ama korkmaya başladım varmı ayakları böyle şişen ve şekil değiştiren
Benim de ayaklarım 10 gündür böyle doktor ödem çok normal dedi, tansiyonum da iyi aslında. Ama sürekli uyku hali ve halsizlik var sadece yemeğimi yapabiliyorum ufak tefek toparlama onun dışında hep uzanıyorum
Kesinlikle eve gelecek olan 1. dereceden yakınlarım aşı olmuş olmasına rağmen korkuyorum taşıyıcı olabilir o yüzden mecburi 1. derece gelse de daha uzak kabul edemeyeceğim

Siparişi önceden vermekte fayda var benim sipariş verdğim sayfa çikolata için 21 gün teslim süresi dedi. Kimi sayfalar çok dolu sipariş bile almıyor.

Genelde instagram hesabından sipariş verdim hiç bir üründen yana sıkıntı yaşamadım. Anne bebek çantamı trendyoldan aldım ondan da çok memnunum kalitesi çok güzel markası sunshine.

Kısıtlamalar azaldığı için gireceğini düşünüyorum ki ben haziranda doğum yapan görümcemin yanına girmiştim hastaneye gelen olmazsa da eve gelenlere ikram ederim diye düşünüyorum. Sonra kaldı mı kalıyor bu işler Çikolatalar ve şekerler uzun ömürlü bu arada zaten yarısını ben yerim

Sagol canim benimmm. Çok şükür ultrason ölçümleri 37+1 falan çıkıyor. Zaten haftaya cuma veya cumartesi sezeryan demişti. Simdilik takipteyiz.

Canim tansiyonunu takip et hergün. Benimde dün iyiydi tansiyon bugün fırladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…