2020 Şubat Anneleri

Esimin babannesi bu sabah koronadan vefat etti 4 defa test yapmislardi hepsi negatifti tomografide cigerlerine indigi anlasildi 5 gun once tedaviye baslanmisti ama maalesef virus bir cana daha mal oldu
Başınız sağolsun canım Mekanı cennet olsun

Seni çok iyi anlıyorum bizim de babamız gittiğinden beri oğlum çok huysuzlasti herhalde babalarını arıyorlar. Çok şükür annelerimiz yanımızda onlar olmasa ne yapardık. Hayırlısı ile su günleri atlatalim virüs belasi da gitsin rahtca çocuklarımızla vakit geçirelim. Arada kız uyurken falan sen dışarı çıksan bir markete falan annen evdeyken iyi gelir havan değişir. Bizim burada bim şok a101 falan var alışveriş merkezi niyetine oralara gidip geliyorum arada iyi geliyor hava almak

Esimin babannesi bu sabah koronadan vefat etti 4 defa test yapmislardi hepsi negatifti tomografide cigerlerine indigi anlasildi 5 gun once tedaviye baslanmisti ama maalesef virus bir cana daha mal oldu
Başınız sağolsun canım çok zor gerçekten hala virüse inanmayanalar var ya anlamıyorum ne olması lazım inanmak için

Ben veriyorum yağda yumurta sarısı çok seviyor arada meyveli yulaf yapıyorum ama onu çok severek yemiyor. Kahvaltılık seviyor
Ben kendimde yumurtayi cok severim kaana da her sabah veriyorum da acaba her gun yemesi fazla olur mu diye dusundum bir an

Peki hic portakal, mandalina deneyen oldu mu ?
Kaan limon yemeyi cok seviyo bazen kucuk bir kismini kesip veriyorum c vitamini niyetine bi guzel kemiriyo bi kerede kabuguyla mandalinaya dalmisti 1 yas yaziyo normalde tabloda ama suan versek bir sorun olur mu acaba suyunu falan sıksak

Ben 2 gün üst üste mandalina verdim 1 yaş olduğunu bilmiyordum sonra poposu pişik oldu ve kakasında tüm mandalinalar çıktı ki dış zarlarını çıkrıp vermiştim o yüzden bşraz daha bekliyorum onları vermek için ama vereceksen de direkt meyve olarak ver suyu çok fazla şeker yüklemesi olur bence

Ben verdim ikisinden de. Karışık suyunu da içti.

Arkadaşlar çok teşekkür ederim desteğiniz ve tavsiyeleriniz için. Psikolojim yerlerde. Sürekli perdenin arkasından dışarı bakıyorum gerçekten zor bir psikoloji. Çocuklar hep dibimde tuvalette bile yalnız kalamıyorum. Uyumak isteyince hemen kaldırıyor Deniz. Telefonu alıyorum hemen bana birşey aç diyor. Yemek yapsam ocağın önüne gelip bacaklarıma sarılıyorlar. Ne zaman geçecek bu durum bilmiyorum ama geçecek diye kendime telkin ediyorum. Dışarı çıkıyorum arada . Bundan sonra daha sık çıkmayı düşünüyorum en azından turlarım biraz ama yürüyerek mümkün değil acayip soğudu kar yok Allahtan yoksa her yer buz pisti olurdu. Eşim eve döndü annem gitti bugün. Maalesef annem eşimden daha iyi arkadaşlık yapıyordu bana. İşleri var bitirince yine gelecek Deniz o gidince çok ağladı. Galiba bende ağlıcam.

Başınız sağolsun Allah sabırlar versin. Ablamda negatif çıkmıştı ama ciğerleri covitti. Test yanıltıcı oluyor bazı hastalarda. Allahtan o atlattı. Bizde kayıplarımıza çok üzgünüz .mekanları cennet olsun inş.

Mandalina verdim. Pişik yapabilen meyveler olduğu için dikkatli olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…