2020 Şubat Anneleri

Biraz da kiloya bağlı. İçinde rahat edebilceği kiloya ulaşınca kullanılabilir ama doktoruna sormak lazım. Sanki yakının olan bir doktora soruyordun istersen bir danış
Sanirim suanki kilosu yetiyo onada bir sorayim doktora gidemiyoruz malum
Mama değişikliği de yok üşütmede
O zaman selozy nin dedigi gibi olabilir.
Seninki ne kadarlık doğdu kaç kilo şimdi
3120 dogdu kuvozden 3 kg ile cikti en son 5800du

Maşllh bizimki 1 ay geriden geliyor sanırım umarım yetişiriz

Ne yazıkki bilgilendirmedi doktorumuzda iyi değil şaansına kızımın
Topuk kanının alındığı o ilk muayenede sağlık ocağı sana d vitamini vermeliydi. Bu konuyla onlar ilgileniyor doktorunun pek suçu yok. Kullanıyorsun diye düşünmüştür.
Benim kızım 2.haftasında yoğun bakımdaydı bizden yoğun bakım hemşireleri istedi. 2 haftalıkken başladılar sanırım.

Evet sağlık ocağının suçu sanırım büyük bir ihtimalle kullanıyorum zannettiler.

Evet 15 gün sonra başlanıyormuş ben 3. Aayımda başladım başka bir ilaç veriliyormu acaba

Kızlar şuan moralim o kadar bozuk ki anlatamam
Eşim özel bi kolejde güvenlik
Okullar kapalı olduğu için küçülmeye gideceklermiş
3 kişi çalışıyorlardı 1 e düşecekmiş
Belki de işten çıkartacaklar veya ücretsiz izin verecekler okullar açılana kadar
Bizde neler düşünüyorduk
Ben ücretsiz izin almaya çalışacaktım vs.
Rabbim hayırlısını göstersin
Çok zor işsiz kalmak
Tek maaşla Nasıl idare edeceğiz hiç bilmiyorum

Bir de düzgün ilgili ve tecrubeli bir çocuk doktoru arıyorum. İstanbul Anadolu yakası için var mı bildiğinz
Medipol koşuyolu, Fırat Erdoğan. Memnunuz biz de. 300₺ ücreti
Teşekkürler alalım biz de eğer internet üzerinden alıp da memnun kalan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim
Hemen hemen aynı durumdayız sanırım. Bizimki de 3300 doğdu, 2890 a düştü. Benim de sütüm yetmiyormuş meğer mama takviyesine başladık 1. Ayında 3580 oldu. Bugün 2. Ay muyenesine gittik. Oğlum bir müddet emdikten sonra göğsümle savaşmaya başlıyor, öyle olumca sütü yetmiyor düşümcesiyle mamayı arttırdım ben ama doktor mamayı baya azalttı. Burdaki kilo alımı oranlarına bakımca 1100gr normal gelmişti bana ama doktor 500-700 gr kilo alımı iyi dedi. Şimdi emme vakti gelince ne yapçam kara kara düşünüyorum, başlayacak yine meme savaşları
Sizinki şimdi kaç günlük kaçıncı ayında?

Bu virüs herkesi derinden etkiledi. Allah yardımcınız olsun inşallah. Diğerleri için de üzücü ama inşallah işten çıkartılan eşin olmaz

Aylik 800 900 gr biliyodum normal kabul edildigini ama 500 700 gr az geldi bana bizim dr muz mesela bana aylik 900 gr yeter diyo sizinki bayagi az soylemis

Bu virüs herkesi derinden etkiledi. Allah yardımcınız olsun inşallah. Diğerleri için de üzücü ama inşallah işten çıkartılan eşin olmaz
Aynen diğer arkadaşları için de üzülüyorum
Kendimizi düşünmemiz gerektiği için de üzülüyorum
Ama bekar olmak ile evli olmak farklı oluyor hele erkek için daha zor oluyor

Maşallah çok güzel beslemişsin 3 ay bitti mi senin benim başındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…