2020 Şubat Anneleri

bizim doktor yaptırabilirsiniz dedi. Ücretli bir aşı. Kararsız kaldım içimin rahat olması için yaptırırım büyük ihtimal. 1 nisana gün vermişti sağlık ocağı ama bakalım.
doktor kendin bile verebilirsin ağızdan demişti bana sende yapabilirsin belki

Mutfakmi masa da yemek varmiydi bunlar hayatta ya biz yerlerde sürünuyoz da
Bizde yerde yiyoruz ayağımda sallıyorum yerken anca öyle duruyor. Bazen yere yatıyorum etrafı izliyor.ama kısa sürüyor ben o esnada hızlıca yemeğe çalışıyorum aaah masada yemek yemesini sunum yapmasını filan özledim

Rotavirüs hangi ayda yapılmalı?

Güzel anneler nasılsınız bebişleriniz nasıl biz bugün 24 günlük olduk ve ilk kez yalnız gece geçireceğiz annem gitti bugün bakalım nasıl olucak
Emerken tıkanıyo demişsiniz bizde de oluyor bazen ben yüzüne hafifçe üfürüyorum hemen nefes alıp kendine geliyo sizde deneyin isterseniz
Birde gaz sorunumuz başladı bizimde kolikmiş gibi saatlerce ağlamıyo ama hep huzursuz mızmız ve uyumuyo gece 3,4,5 hiç belli olmuyo ne zaman uyuyacağı. Ben yediklerime hiç dikkat etmiyorum herşeyi yiyorum nasıl alışırsa öyle gider diye düşünüyorum. İnşllh kolik derecesine gelmeden atlatırız şu gaz dönemini

O zaman evde kendimiz uygularız. Teşekkür ederim.
Evet ücretli. İki çeşidi varmış biri 2 biri 3 dozmuş.

O zaman evde kendimiz uygularız. Teşekkür ederim.
Evet ücretli. İki çeşidi varmış biri 2 biri 3 dozmuş.
O soru benim de kafamı meşgul ediyor. Aşıları atlayamam. Kalça ultrasonu için özel hastaneyi aradım 4 ayda da yaparız diyorlar ama ben ortalık daha kötü olursa diye korkuyorum, Özel radyologa götürsem mi diyorum, Çevremdeki herkes delirdin mi sen diyor her fırsatta. Ne kötü zamanlar yaşıyoruz ya.

Çalışan arkadaşlar ne yapacaksınız işe dönecek misiniz. benim son haftam. Pazartesi yıllık izne ayrılacağım yada ücretsiz izne ayrılacağım. Ama ben önce yıllık izni kullanıp (29 gün iznim var ) sonra ücretsiz izne ayrılmak istiyorum. Whatshapptan atıyorum evrakları kalkıp Ankara’ya gidemeyeceğim onlarda istemez herhalde

3. Ay aşısı ücretli olan dimi bende kararsızım daha var ama bilmiyorum napıcaksak

Benim 2 ayım daha var iznimin bitmesine. İzne ayrılmadan doğurdum da ben ama sonrasında yokluk izin rapor filan uzatmayı düşünüyorum

Bizim kıza 8 de duş aldırdık 9 da uyudu hala uyuyor bu gece yalnızım napacağıö bilmiyorum uyur mu acaba

Yaa kızlar siz büyüsün diye bakıyosunuz ben ilk 1 ayımı özlüyorum hemde nasıl çok güzel huylu bi bebekti her gün beni hiç üzmüyo kızım diye sevinirdim emer uyur uykusunda kakasını yapar eder sizler gazdan bahsedince ben şükrediyodum o zamanlar
Bana 1. Ay aşısından 1 gün sonra bütün dengeler değişti ve işte o an başladı herşey bi film gibiydi bla bla
7 den beri ayaktaydı mız mız memeci kıtlıktan çıkmış memeden ayrılamıyo eli ağzında elini yüzünü burnunu saçını bırakmıyo eldiveni bile çıkaramadım sinirli aynı ben parçalıyo yüzünü üzülüyorumda eldiveni çıkaramadığım için
Napcam bilmiyorum emzikte almadı denemediğim kalmadı ucuzu pahalısı
Uzun lafın kısası benim gözümde büyüdükçe huysuzlaşıyo

Huysuz olmayanda ne var canim bende oglumun bebekligini ozlerdim hepbunu asla ozlemicem eldiven konusunda artik cikartip alışmalı elleri terler ve rhat etmeli benimki bazen sapur supur emer sonra bakti sut gelmio aglar emzigi de israrla bir emzikde denemelisin elinle agzinda felan tutmalisin zamanla aliyor ha benimki de gonlu tutarsa alir ole her daim alim emiyim susuyum yok inatci bayaaa halbuki alsa emse gayet güzel uyuyacak ama yokk anasina eziyet varken neden emipde sussun

3.ay aşısını kendimiz uygulayabiliyomuşuz ama 4.ay mecburen sağlık ocağına gidilicek. Bu ay çıkmama gerek yok, kalça ultrasonu zaten ilk ay yapılmıştı.
Ultrason için özel muayenehaneye gidilebilir aslında, kimseyle yakınlaşmadıktan sonra neden olmasın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…