2020 Şubat Anneleri

Sezeryan Doğum yapanlar , kırkınız çıktıktan sonra ilişki serbest mi 🙄 biraz özel oldu ama .. eşim nihayet izine çıkacak !!! Bir yıl aradan sonra kanka kanka mı takılacaz merak ediyorum . Unuttuk o hakkı en son oğlum için kullanmışız 😂

Sezeryan Doğum yapanlar , kırkınız çıktıktan sonra ilişki serbest mi 🙄 biraz özel oldu ama .. eşim nihayet izine çıkacak !!! Bir yıl aradan sonra kanka kanka mı takılacaz merak ediyorum . Unuttuk o hakkı en son oğlum için kullanmışız 😂
Bizde de tık yok henüz 😆kırkım cumartesi çıktı bırak kardeş gibi yatmayı aynı yatakta bile yatmıyoz az kaldı hissediyorum ama:)
Kendini iyi hissediyorsan kanaman kalmadıysa olur sakınca yok bence.

Serbes canin seninde acin agrin kalmadiysa hazırsan her sey serbes😂

Bizde de tık yok henüz 😆kırkım cumartesi çıktı bırak kardeş gibi yatmayı aynı yatakta bile yatmıyoz az kaldı hissediyorum ama:)
Kendini iyi hissediyorsan kanaman kalmadıysa olur sakınca yok bence.
Prof. Öz karantinada bol bol seks yapın diyor :)
Biz bikaç gün beraber yattık sonra baktı ki uyuyamıyor yan odaya kaçtı.

Bu arada izne çıkacak olduğunu okuyunca senin adına çok sevindim gözün aydın. Üç kişi olarak geçirdiğiniz ilk günler muhteşem olur umarım :)

Bu arada izne çıkacak olduğunu okuyunca senin adına çok sevindim gözün aydın. Üç kişi olarak geçirdiğiniz ilk günler muhteşem olur umarım :)
Teşekkür ederim . Bende uzun bir aradan sonra ilk defa mutluyum . Oğlunu görecek ilk defa , bir ay bizimle olacak . Bırak bu işi yapma gitme diyorum ama on yıldır içinde olduğu için alışmış . Bırakamam diyor . Asker eşi olmak çok zormuş

Bizdede durumlarr oylee valla bugun esim izinli cocuktan firsat kalirsa kardeslik biter diye dusunmustum simdide regl oldum kocamin hayattaki sansii istee 😂😂😂
Küçük demişken,benim göbek deliğim biraz dışarda kaldı. Eski haline dönmedi. Sizin de öyle mi?
Göbek deliğim için çok üzülüyorum :KK70:
Benimkisi eskisi gibi kucuk ve iceride ama o kahve cizgi cok sinirimi bozuyo uzuncaa bir seyyy 😫 vucudum harita gibi oldu valla 😂
Teşekkür ederim . Bende uzun bir aradan sonra ilk defa mutluyum . Oğlunu görecek ilk defa , bir ay bizimle olacak . Bırak bu işi yapma gitme diyorum ama on yıldır içinde olduğu için alışmış . Bırakamam diyor . Asker eşi olmak çok zormuş
Biz sevgiliyken esim polisligi kazanmisti k.bakma benimle evlenceksen yapamazsin ben her gun tedirgin bir sekilde yasamak istemem dedim kazandigi halde sagolsun dinledi gitmedi okula aradan birkac sene gecti astsubaylik icin beni kandirdi pis adam kandim ama yedeklere kaldi yine olmadi 😂
Gercekten cook zor canim bana dusuncesi bile agir gelmisti 😞

El kadar bebekte bu kadar gaz mi olur arkadas yaa 🤦🏻‍♀️
Gece boyunca saldı saldıkca agladi agladikca uyandi kisir dongu 🥴 hayir bi de cikan ses bildigin koca insan gazi gibi sanirsin biz yapiyoruz benden guzel gaz cikariyo valla ben bile bu yasima kadar boyle gaz cikaramamistim 😂😂
Bir de gece emerken 2 kere bogulma tehlikesi atlattik ilki cok kotuydu Allah korusun gitti heralde dedim uzunca bir sure nefes alamadi sanki pesinden kosturan var sanki gunlerdir ac alt tarafi 2 saat once emmisti nasil emiyo baskasi alcak sanki elinden bu cocugun pis bogazliligi beni oldurucek bir gun tokken bile acmis gibi davranabiliyo 😫😫

Gece boyunca saldı saldıkca agladi agladikca uyandi kisir dongu 🥴 hayir bi de cikan ses bildigin koca insan gazi gibi sanirsin biz yapiyoruz benden guzel gaz cikariyo valla ben bile bu yasima kadar boyle gaz cikaramamistim 😂😂
Bir de gece emerken 2 kere bogulma tehlikesi atlattik ilki cok kotuydu Allah korusun gitti heralde dedim uzunca bir sure nefes alamadi sanki pesinden kosturan var sanki gunlerdir ac alt tarafi 2 saat once emmisti nasil emiyo baskasi alcak sanki elinden bu cocugun pis bogazliligi beni oldurucek bir gun tokken bile acmis gibi davranabiliyo 😫😫
Aynı bizimki de öyle ya sürekli emecek başka işi gücü yok. Yarım saat geçmeden aranmaya başlıyor. Hele süt kalmayınca kafa filan atıyor memeye 😃 hergün yeni huy ediniyo valla

Aynı bizimki de öyle ya sürekli emecek başka işi gücü yok. Yarım saat geçmeden aranmaya başlıyor. Hele süt kalmayınca kafa filan atıyor memeye 😃 hergün yeni huy ediniyo valla
Biran once 6. Aya ek gida donemine isinlanmak istiyorum mutfakta bizimle mama sandalyesinde oturup kahvalti yapcagimiz zamanlara gitmek istiyorum 🧐

😂😂 ayy kiyamam ya hep ac bunlar benimkide devamlo yapio o hareketi nefes alamiyo duraksiyo aklim cikiyor🙄🙄oglumda gormedigim seyler halbuki o kizimdan daha cok severdi emmeyi ama kiz saolsun gunlerdir ac gibi abaniyo nefessiz kalio onla beraber bende nefesimi tutuom hemen kaldiiriom felan off off😕😕bu arada kocandaki şans da pes dedirtti🤣🤣

Ben gaz olmaması için yediklerime çok dikkat ediyorum. Nispeten işe yarıyor. Geçen gün artık büyüdü bi baklagil yiyeyim protein de lazım dedim, demez olaydım. Dün kakasını da yapamamıştı. Gazla birleşti. Allahım çocuk çatlayacak! Sap simplex verdim. Yarım saat sonra osura osura uyuya kaldı. Gece yarısı da kakasını yaptı. O kadar ağladı ki hala dinlenemedi yavrum uyuyup uyanıp tekrar sızıyor. Gaz fena bişeymiş. Süt verdiğim müddetçe katı diyet uygulamaya devam edicem.
Ha bu arada soğuk hiçbişey içilmeyecek. Soğuk tüketilen her şey süte gaz olarak yansırmış.

Küçük demişken,benim göbek deliğim biraz dışarda kaldı. Eski haline dönmedi. Sizin de öyle mi?
Göbek deliğim için çok üzülüyorum :KK70:
benim döndü cnm icine girdi edeplice saolsun ama kilolar edeplice gitmediler😭
Prof. Öz karantinada bol bol seks yapın diyor :)
Biz bikaç gün beraber yattık sonra baktı ki uyuyamıyor yan odaya kaçtı.
haha seninki ne kadar akilli ya bende benimkini kovuyom kizla rahat yatalim dye de 30 cm bi yerde yatiom zaten sigamadiniz mi diyor :KK70: :KK70: kovaladikca ucuna gidiyo bir gün az kalsin yapiisyordu yere😂😂 düştüğüne deil kizi uyandircak ona yanarim:işsiz:

Ben gaz olmaması için yediklerime çok dikkat ediyorum. Nispeten işe yarıyor. Geçen gün artık büyüdü bi baklagil yiyeyim protein de lazım dedim, demez olaydım. Dün kakasını da yapamamıştı. Gazla birleşti. Allahım çocuk çatlayacak! Sap simplex verdim. Yarım saat sonra osura osura uyuya kaldı. Gece yarısı da kakasını yaptı. O kadar ağladı ki hala dinlenemedi yavrum uyuyup uyanıp tekrar sızıyor. Gaz fena bişeymiş. Süt verdiğim müddetçe katı diyet uygulamaya devam edicem.
Ha bu arada soğuk hiçbişey içilmeyecek. Soğuk tüketilen her şey süte gaz olarak yansırmış.
Ne yemiosun canim mesela nelerle beslenion bizede anlat ben oglumda allah neverdiyse yemisdim gaz felan hic dusunmediydim oda sikinti yaratmamisdi saolsun kiz azıma ediyo ama 😁

X