2020 Şubat Anneleri

Bir hafta sonra kalp atım hızı tekrar ölçülcek özel hastane ama gitmeye korkuyorum artık eğer gidersem sorarım doğunca baktı ama çişini yapıyo deyince çok incelemedi evet delik gözüküyo
Hatta ben 2 aylıkken sünnet istiyordum ama bu durumda ertencek gibi
Ya sizinde moralinizi bozmak istemiyorum ama benim moralim çok bozuk virüsten dolayı,dün herkes alkışlayınca sağlık çalışanları ben ağladım ya
Çok hassasım çocuklarıma bişey olcak gibi ya diyorum bana olursa,ya bebeği elimden düşürürsem ya eşim düşürürse gibi umarım lohusalıktan sonra geçer çok kötü bi durumdayım
İyi seyler dusunun, umarim kotu hicbir sey yasamayiz icinizi ferah tutun 🌸

Burnu tikaliyken emzirmeyin hem rahat ememez hemde nefesini kontrol edemedigi icin bogazina kacirir yasamissiniz zaten emzirmeden once burnunu acin sonra rahatla emsin
Evet bu kadar tıkanacağını düşünmemiştim,normalde çok cesaretli biriyimdir ama bu ara elim ayağım titriyor herşeye resmen birde 3. Tecrübeliyim diyosunda olmuyo işte ama bebeğim zorladı beni
Gece artık uykusuzluktan bayılcak gibi oluyorum.sabaha karşı eşimi çağırdım o bekledi ben 1 saat kadar uyudum oda alerjik yanımda yatamıyo biz bebeğimde odadayız. zor bi bebek gazlı olunca hep pışpışlıyoruz ilgiyi çok istiyo öyle çok ağlaması yok hep uyurken bile mık mık insan ne yapacağını şaşırıyo

Cocuk dr na danis canim ben 2 dr a da sordum kv surekli yapmak istiyodu her bez degistirmede dr yapmayin deriyi tahris edersiniz daha cok enfeksiyon kapar demisti bize 🙄
Kimiside sunneti kolay olsun diye yapiyomus ama bence ellenmemesi gerek sonucta oradaki deri ne kadar bir sey ki tutup geri dogru baski uygulayip itelim.
Cis yaptigi delik itince gozukmuyosa belki yapisiklik olabilir canim o durumlarda da erken sunnet oneriliyo bildigim kadariyla en dogru cevabi dr un verir ama
bize ucu dar dedi doktor erken sünnet önerdi. cerraha yönlendirdi, cerrah da baktı 3 aylıkken yapalım dedi. o zamana kadar deriyi aşağı çekip ucuna terramycin sür dedi. günde iki kez öyle yapıyorum. 3 aylıkken sünnet olucaz tabii şu durumda olabilir miyiz hiç fikrim yok ama erken olması gerekiyormuş. zaten biz de erken düşünüyorduk ama bakalım napıcaz :KK43:

bize ucu dar dedi doktor erken sünnet önerdi. cerraha yönlendirdi, cerrah da baktı 3 aylıkken yapalım dedi. o zamana kadar deriyi aşağı çekip ucuna terramycin sür dedi. günde iki kez öyle yapıyorum. 3 aylıkken sünnet olucaz tabii şu durumda olabilir miyiz hiç fikrim yok ama erken olması gerekiyormuş. zaten biz de erken düşünüyorduk ama bakalım napıcaz :KK43:
Onlem amacli krem surdurmus demek ki bana da dr un dedigi dogru o zaman 🙄
Bizde haziranin 3nde ist gidicez sunnet icin biletleri aldik ama o zamana kadar ortalik ne durumda olur Allah bilir umarim bu durum cok uzun surmez 😔

Kızlar idrar yolu enf olmuşum ne yapabilirim yardım edin nolur 😫

Antalyada çok güzel zaten dışarı çıkamıyorum hasta olur diye,kendimizi yaza hazırlıyorduk ama bakalım ne olcak umarım herşey düzelir
Dün oğlanın burnu çok tıkalıydı gece bi kalktı tıkanmış ağlıyo emzirmeye çalıştım daha kötü oldu boğazına kaçtı kaç kere morardı boğuluyo sandım ikimiz beraber ağladık
Sonra izotonik ile yıkadım burnunu düzeldi ama ben kendime çok zor geldim öyle görünce çocuğu fön sesi bizimkinide çok rahatlatıyo inanmazdım ama susup dinliyo bi güzel
Allah korusun canım çok dikkat etmek lazım bizim bebişinde tıkalı burnu sürekli izotonikle yıkıyoz burnunu ama hep aklım onda bişey olcak diye ödüm kopuyo😭😭

Kızlar hamilelikte karnımızda oluşan siyah çizgi ne zaman geçecek? Ya da geçecek mi?😂 Bir de çok yavaştan bisiklet çevirme gibi ufak egzersizlerle spor yapsam sorun olur mu? Spor yapınca salgılanan bi hormon sütü azaltıyormuş sanırım Doğru mu bilen var mı?🙈

Bende fmf hastasiyim acaba kaçıncı haftadan sonra atakların başladı... bide hamilelikte kolsin kullanmıyor musun

Hamilelik boyunca içtim hiç bırakmadım ama malesef ataklarım hamilelik boyunca tavan yaptı ilacı içsem bile. 34. Haftaya kadar dayanabildim. Ayaklarım hep oldu.

Kızlar hamilelikte karnımızda oluşan siyah çizgi ne zaman geçecek? Ya da geçecek mi?😂 Bir de çok yavaştan bisiklet çevirme gibi ufak egzersizlerle spor yapsam sorun olur mu? Spor yapınca salgılanan bi hormon sütü azaltıyormuş sanırım Doğru mu bilen var mı?🙈
Pek gittigi soylenemez😀 spora gelince ben bacak hareketi ve kosu bandinda yürüyorum egerki çocuğa bakn varsa🙄

Pek gittigi soylenemez😀 spora gelince ben bacak hareketi ve kosu bandinda yürüyorum egerki çocuğa bakn varsa🙄
Anaa o cizgi gitmiyo muu 😱
Hamileyken karnim sis diye belli olmuyodu dogumdan sonra cok belli oldu
Bi hamile kaldik gobek cizgisi catlaklar sezaryen yeri derken vucut deforme oldu 🤣🤣

Bi hamile kaldik gobek cizgisi catlaklar sezaryen yeri derken vucut deforme oldu 🤣🤣

Benim de çizgi çok belirgin kese yapmak istiyorum ama doktor kese yapma demişti. Ne zamana kadar olduğunu söylemedi. Kontrole de gidemiyorum.

Kizlar siz bebeklerinizi aşıya göturdünüz mu? Evden çıkmak istemiyorum ama goturmesemde hastaliklara karsi vücudu direncsiz kalir diye düşünüyorum. Ne yapsam bilemedim

Benim bide nedense göbek deliğimin içide karardı o çizgiyle çok afedersin pis gibi 😅😅😅 kalacaksa yandım ben recep ivediğe evrilcem herhalde 😂

Kizlar siz bebeklerinizi aşıya göturdünüz mu? Evden çıkmak istemiyorum ama goturmesemde hastaliklara karsi vücudu direncsiz kalir diye düşünüyorum. Ne yapsam bilemedim
Bende çok çekinerek gittm en son geçen hafta çarşamba gittim çok fazla yayılma yoktu,
Öncesinde 2 kez hemşireyi aradım burda herhangi bi sorun yok aşı için gelenler var yoğun değil kapı kolları falan temizliyoruz sürekli falan dedi,
Gidince siz de bebeginde bütün koyafetlerni değiştirin dedi önem olarak bu şekilde uyarıları oldu,
Sende hemşireni arayıp son durum ne diye sorabilirsin 2. Ay aşısı değilse bebegi yıkarsın gelince 2. Ay aşıda 3 gün yıkanmadığı için yıkayamamıştım ben

X