2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ya bende yanlızım sanıyordum bu mama konusunda benimkide sürekli sürekli emmek istiyor ben geceleri 120 cc mama veriyorum saat 1 de veriyorum 4.30-5 e kadar yatıyor gündüzde sürekli göğüsümü sömürüyor dolmadan emmek istiyor emerkende yarım yamalak sürekli 5 dk emiyor 5 dk dinleniiyor sonra tekrar istiyor tüm günümüz böyle geçiyor
Gaz yapmaz mı sjrekli emmek.

benimki sut gelmeyince sinirlenmeye başlıyor bi sure sonra mamayi yapana kadar elim ayağıma dolaniyor. Gece esim gunduz annem yapiyor genelde annem gidecek evine ne yapcam bilmiyom duygu sömürüsü yapiyom su an

Ya kızlar hala mememi çözemedim tıkalı ve çok şiş emziriyorum sağıyorum sağınca cok az cıkıyor tabi bi türlü yumuşama sağlayamadım napcam 😭😭😭😭😭😭 ılık duş lahana herşeyi deniyorum içerde yumru yumru yerler var

Ya kızlar hala mememi çözemedim tıkalı ve çok şiş emziriyorum sağıyorum sağınca cok az cıkıyor tabi bi türlü yumuşama sağlayamadım napcam 😭😭😭😭😭😭 ılık duş lahana herşeyi deniyorum içerde yumru yumru yerler var
Once yavas yavas akiyor tikali oldugu icin sonra hizli akiyor benimde ilk zamanlar oyle olmustu

Kızlar iyi akşamlar nasılsınız yarın bir ayımızı tamamlıyoruz biz kızımla doğum sonrası bu bir ay bana biraz sorunlu günler yaşattı kapattım kendimi ne yazık ki sebeb siz ağlamalarım aşırı yorgunluk uykusuzluk ama çocuğumu kimseye vermemek için de fazla direnmek bünyem mahvetti sanırım sizler nasılsınız 😐

Gaz yapmaz mı sjrekli emmek.

benimki sut gelmeyince sinirlenmeye başlıyor bi sure sonra mamayi yapana kadar elim ayağıma dolaniyor. Gece esim gunduz annem yapiyor genelde annem gidecek evine ne yapcam bilmiyom duygu sömürüsü yapiyom su an
Kolsy gelsin valla ben tüm sürecimi tek başıma atlattım 😓 evet ne yazikki gaz problemimiz hep var 😓 bide bugün sağdım sütüm az doymadığı için böyle bestlak aldım şimdi bakalım işe yaricakmı evet mama yapacağım zaman geceden termusa koyuyorum suyunu kolay oluyor öyle

Cnm ben her emzirme sonrası veriyorum doymyor beimki
Büyüdükçe benimkide doymayabilir. Şimdilik günde bir kez çok aglayinca veriyorum ama ben yoruluyorum. 3 ayı dolana kadar biraz bekleyeceğim mama fazla gaz yapıyor bir de bağırsaklarını biraz zorluyor diye ama dayanamadıgim yerde gunde ikiye cikarabilirim

Bizde durumlar hala aynı valla, evde koşturmaca. Allah hepimizin yardımcısı olsun 🥰 sen nasılsın canım kuzucuk nasıl?
Kuzucuk her gece aynı saatte ağlıyor maf etti beni bizdede koşturmaca var sonumuz hayır olsun 😅 daha 21 yaşındayım iki çocukla bende büyüyorum

Eklentiler

• 20201222_201948.jpg
    20201222_201948.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 16
Büyüdükçe benimkide doymayabilir. Şimdilik günde bir kez çok aglayinca veriyorum ama ben yoruluyorum. 3 ayı dolana kadar biraz bekleyeceğim mama fazla gaz yapıyor bir de bağırsaklarını biraz zorluyor diye ama dayanamadıgim yerde gunde ikiye cikarabilirim
Doğduğumdan beri veriyirum vermek zorunda kaldim daha bir aylik
Ama doymyor

Sütün baya yoğun mu canim, çok mu yani ? Mochi icin sordum. Benim öyle birikecek kadar yok ama mochi ise yarar mi bi kaç gündür düşünüyorum. Bi de göğsüm yara olunca elektrikli ile sağamadım. Çok acıdı 😔
4 litre su içiyorum cnm.mochi benim hayatımı gerçekten kurtardı.2.günden beri kullanıyorum..Bugün 4 kere sağdım döktüm.2,5 saatte emziriyorum.

Kızlar üçlü aşıyı yaptıran varmı aranızda ? Icınde verem aşısınında bulundugu...ıkıncı ayın sonundamı yaptırdınız ne zaman yaptırdınjz tam olarak bilen hatırlayan varmı?
65günlükken yapılacak. verem aşısı sadefe çarşamba günleri açıyormuş asm. o sebeple normalde pazartesi olacakken çarşamba yapılacak

X