2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
anne sütü veriyorum ama 10 cc falandır pelıncım tek meme cunku mama da 90 cc. sen de anne sutu verıosun de mı onden ikisini ardısık veriyorum ben yanlıs mı acaba. ikisini ayrırayım dıyom bi meme bi mama ama memeden sonra mama gelemzse cıldırıyor. sut bitince hele dellleniyor bağırıyor memedeki.
Önce meme sonra memeyle mama gece meme sonra biberonla mama 😁🤣.Benim ki karişik biraz o an ki bebehin durumuna bagli nasil denk gekirse Bazen sagdigim süt 10 cc çıkıyor onu da mamaya katıyorum 😀Yanlışı yok arkadaşım senle bebekle nasıl iyi oluyorsanız onu ver

Kızlar benim sütüm var ama neden doymuyor
Mesela emzirmeyi de bir süre akıyor da
Agzinin kenarından geliyor
Hatta doktor emzir gel olcelim dedi
20,dakika emzirdim 80cc cikti
Sonra siz diyorsunuz ya günde ikikez mama veriyorum ben şaşıyorum
Ben iki kez versem benimki açlıktan ölür
Ben nerdeyse 3 saatte mama veriyorum
Bazen 2satte bir oluyor.
Ben anlamadım
Bugün saglikocaginda hemsire de ayar etti Niye mama veriurosun dedi
Sanki keyfinden veriyorum doymyor ki
Benimki mi açgözlü anlamadım

Bana da oyle dediler ama binkere geliyomus ben ariycm o zmn gelirsin dedi. Bu ates yapan asi sanirm verem korkuyorm valla
Senin günü geçti mi peki taa 13 gün sonraya atması tuhaf geldi. Evet toplu geliyormuş acaba diyorum sayılı geliyorda atladi mi bizim sağlık ocağı. Bende korkuyorum önümüzdeki ayda var sürekli ateşle uğraşıp duracağız

Senin günü geçti mi peki taa 13 gün sonraya atması tuhaf geldi. Evet toplu geliyormuş acaba diyorum sayılı geliyorda atladi mi bizim sağlık ocağı. Bende korkuyorum önümüzdeki ayda var sürekli ateşle uğraşıp duracağız
56 günlük benm ki daha geçmedi de ebe de aramadi bende sormadm arayip. Bise olmuyo demek ki boyle yapiliyo takma bosuna sikarsn canini. Bu aralar ugrascz evet calpol alcm gitmedn ztn hazirlikli olmak lazm

Bazen 2satte bir oluyor.
Ben anlamadım
Canım benim ki de öyle. 16gub olduk sürekli emiyor süt de geliyor ama doymuyor gibi aç gibi bende mama veriyorum günde iki kez o zaman rahatça bi uyuyor bende dinleniyorum yoksa meme ucum mahvoldu sürekli emzirmekten. Bi de doymadigi ortada. Mecbur veriyorum bazen gece bazen gündüz

Canım benim ki de öyle. 16gub olduk sürekli emiyor süt de geliyor ama doymuyor gibi aç gibi bende mama veriyorum günde iki kez o zaman rahatça bi uyuyor bende dinleniyorum yoksa meme ucum mahvoldu sürekli emzirmekten. Bi de doymadigi ortada. Mecbur veriyorum bazen gece bazen gündüz
Ben daha fazla veriyorum işte
Millet ikikere diyor anlamadım

Bazen 2satte bir oluyor.
Ben anlamadım
Canım Ben günde bir kez mama veriyorum 60cc. Önceden iki kez verdiğim günlerde oldu.

Canım ben karışık yapıyorum alışveriş. Şu an elimdekinin kalıplarına göre değerlendiriyorum. Mesela lcw tam oluyor gibi ama 2-3 ay giyemez anca bir ay. O yüzden 1 beden önden gidiyorum yaz için 9-12 aldım hep
Lcw kalıpları çok güzel gerçekten ama aldığım markalardan e bebek ,chicco,bg store çok çok küçük 1 kez sırf giymek için giydirdim kaldı elimde. 3 yasa kadar kışlık ev kıyafetleri tam benim esortman sweet falan yazlik bi kaç parça aldim 6 9 buyu k ihtimal olmaz iade edeyim en iyisi .

Bende yaptıracağım canım iki doz vakti geçince yapılmıyor 8 ay likken bitiyor diye biliyorum. Cidden önemli bir aşı .bebekler su kaybindan malesef ölüyor
Bende yaptircam canim oglum benim olmustu ilk once hastalandi antibiyotik kullnadik 1 hafta ondan sonra tekrarladi ama perisan oldu cocuk ishalden doktor tahlil yapti ve rota virusu dedi mahfolmustu yazik
Gecmis olsun canim kesinlikle yaptirmak gerekiyormus
Bende yaptıracağım canım iki doz vakti geçince yapılmıyor 8 ay likken bitiyor diye biliyorum. Cidden önemli bir aşı .bebekler su kaybindan malesef ölüyor
bizde canim iki doz olacagiz ilk doz 3 ay bitmedenmis ikinci doz 6.ay bitmedenmis senin dedigin 3 doz seklinde olanlarda 8.ay olmak gerekiyor
Merhabalar bebeğiniz gece kaç defa besleniyor
bizim gündüz cok sık araliklarla beslendigi icin kilo alimida iyi oldugu icin doktorlarimiz gece kaldirmayin demisti kendisi kalksin demisti bizimki gece 12 de bi kalkiyor bide 3.5 da kalkiyor o sekilde gece iki defa besliyorum

Ya bende yanlızım sanıyordum bu mama konusunda benimkide sürekli sürekli emmek istiyor ben geceleri 120 cc mama veriyorum saat 1 de veriyorum 4.30-5 e kadar yatıyor gündüzde sürekli göğüsümü sömürüyor dolmadan emmek istiyor emerkende yarım yamalak sürekli 5 dk emiyor 5 dk dinleniiyor sonra tekrar istiyor tüm günümüz böyle geçiyor

X