2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ben de yaptıracağım aşıların tamamını bütün aşılar aynı ayda mı yapılıyor ya hiç de kıyamıyorum oğluma sarılık için kan aldırırken, topuk kanı alınırken hiç ağlamadı oğlum ben ağladım onun yerine

Reflü yatagının destek koluna sıkıstırınca dönemiyor benimki ne zaman sırt üstü yatırsam kusuyır ve nefes alamıyormuş gibi oluyır. Korkumdan yatıramıyorum öyle. Seninki kusuyor mu?
Kundak yapıyordum bende ellerini kollarını hareket ettiremryimce agladı. Şimdi yorgan kullanıyorum ama çok hafif bi yorgan. Ne zaman bu kusmalar biter?
Bizde serum fizyolojik kullanıyoruz açıyoruz burnunu yine aynı birde emerken gıyk diye ses çıkarıyor nefessiz gibi korkuyorum ondan götürdüm doktora
Ay o sesten bizimkide cıkarıyo. Bazende kuş sesleri

Reflü yatagının destek koluna sıkıstırınca dönemiyor benimki ne zaman sırt üstü yatırsam kusuyır ve nefes alamıyormuş gibi oluyır. Korkumdan yatıramıyorum öyle. Seninki kusuyor mu?
Valla bizim ki inat biraz sirt ustu kafasi saga yada sola donuk iki el havada polise yakalanms gibi baska turlu uyumuyo illa oulr olck

Hic kusmadi sadece fazla emerse agzinda tutuyo bazrn onlari cikariyor. Bendr cok korkarim kusar uykida die ama cok emdigini anlayinca agzindakileri cikarmasini bekliyorm oyle uyuyorm bende sonra geceleri gundz ztn gozumn onunde

Şimdi karşımda yatıyor minnoş, ne çabuk büyüyorlar valla göz açıp kapayana kadar. Bol bol sarılıp kokusunu içime çeksem de yetmeyecek gibi hissediyorum. Yine özlenecek bu günleri...
Bende iki gundur bu saatleree odasinda yatiriyorum bi tuhaf oluyorm valla hala inanamıyorum mucize hepsi allah dert kedet vermesin hic birine insallah

Bende iki gundur bu saatleree odasinda yatiriyorum bi tuhaf oluyorm valla hala inanamıyorum mucize hepsi allah dert kedet vermesin hic birine insallah
Öyle cidden mucize, bakıyorum bakıyorum diyorum sen karnımda ne yapıyordun, nasıl çıktın oradan... İnşallah hepsi sağlıklı sıhhatli olsunlar, mutlu mutlu büyüsünler kuzular.

Gece de dahil olmak üzere 24 saat içinde toplam 10 saat uyudu. Bunun 7 buçuk saati akşam 9dan sabah 6ya kadar gece uykusu. Arada uyandı meme emdi tekrar uyutmaya çalıştık falan. 5.ve 6.haftalar atak dönemi olabiliyormuş.

Masallah canım ya kusmaması nimet. İnşallah o günleri görürğm bende

Bahsettiğin aşılar ne zaman başlanıyor canım doktorumuz bahsetmişti.

Az azda olsa yapmıyor mu? Eşim masaj yaptı bacak hareketi göbeğine doğru bacaklarını bastırıyor. Kolik masajı diye bakmistik YouTube'dan. O işe yaradı biraz.
Bugün 3 kere falan denemişimdir biraz faydası oldu ama bu agrı ve kabızlık acaba daha kaç gün sürecek

Hiç mi yapamadı inan bizde delirdik seninki ne zaman dan beri kabız benimki dün geceden beri
Ne denediysem olmadı şuan yine aglıyor
Aynı canım dün geceden beri bizim de ve hiç yapmadı bir kere bile. bir fitil varmış yeni doğan kabızlık için ama onu da bulamadı eşim nöbetçi eczanede ne yapsam artık bilmiyoruö

Az azda olsa yapmıyor mu? Eşim masaj yaptı bacak hareketi göbeğine doğru bacaklarını bastırıyor. Kolik masajı diye bakmistik YouTube'dan. O işe yaradı biraz.
Yok canım masajdı bacak hareketiydi altı açık yatırmaydı hepsini yaptık yok günde 5 kere kaka yapan çocukta tık yok deliricem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…