2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ya kizlar bise diycm ama kizmayin😀😀

Ben hamile kalmadan sigara iciyodum gunde 6 7 tane fln ama hamile kalinca birakmistim. Dogurdugumdn beri cnm istiyo ne yalan soyliyim hele ki bu yogun bakm zamanlarnda da ictm gunde 1 2 tane. Su an da sor tutuyorm kendimi esimdn yalvar yakar 1 tane icin izin aldm ama ictikce kesmiyo sanirm. Zor tutuyorm kendimi. Bi ben mi boyleyim iceniniz var mı içinizde

Ben oyalıyorum oğlumu biraz daha dün geceden yorgunum geç yatsın beraber gidelim😂 bugün uyku rutini başlatacağım bakalım kaç güne tutturacağız😂

Ne güzel ya banyo uykusu yapmış biz de yeni banyo yaptırdık ama uyumuyor gün içi toplam belki 2 saat uyumuştur
Hadi yaa gece uyur belki seninki biz 3ten once asla
Bu da uyanir birazdan ve sabaha kada eller havaya yapariz😀😀
3e Kadar bizde tey tey tey😅
Ben oyalıyorum oğlumu biraz daha dün geceden yorgunum geç yatsın beraber gidelim😂 bugün uyku rutini başlatacağım bakalım kaç güne tutturacağız😂
Valla simdi uyanik birazdan uyur 12yi gece uyanir 3 te uyur😅

Ben hamile kalmadan sigara iciyodum gunde 6 7 tane fln ama hamile kalinca birakmistim. Dogurdugumdn beri cnm istiyo ne yalan soyliyim hele ki bu yogun bakm zamanlarnda da ictm gunde 1 2 tane. Su an da sor tutuyorm kendimi esimdn yalvar yakar 1 tane icin izin aldm ama ictikce kesmiyo sanirm. Zor tutuyorm kendimi. Bi ben mi boyleyim iceniniz var mı içinizde
Ben iciyorum malesef icmedimde cok sinirli oluyorum

Bugün bebeğim 1. ay aşısını oldu ama sabahtan beri çok huysuz, uyutuyorum kuş uykusu gibi 5 dk sonra gözlerini açıyor. Aşıdan kaynaklı böyle bir huzursuzluk olabilir mi, aynı durumu yaşayan oldu mu aranızda?

Bende eşimden günde 3 fırt çekiyorum sadece ama kesmiyor... zor duruyorum

Herkes her gün banyo yaptırıyor sanırım. Ben banyo yaptırdığım günler bebek çok huzursuz oluyor, üşüyor sanırım
Haftada 1 banyo yaptırıyorum o yüzden.
Bende 3 günde bir yaptırıyorum. Kış olduğu için her gün fazla geliyor üşütebilir diye

X