2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
1 ay oldu göbegimiz hala oturmadı.çok ikınıyor ıkindikca disari cikiyor.böyle olan ve otursun diyebirsey yapan varmı.kuruyor sonra atletine yapisiyor gerikalkiyor.makyaj pamugu koysam ona yapisiyor

Eklentiler

• 20201204_170502.jpg
    20201204_170502.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 37
Bebeklerin büyüme atakları oluyormuş. 5 hafta ilk atak zamanı.bizimki de o sürece girdi galiba iki gündür karnı tok olsa da kakasını çişini düzgün yapsa da huzursuz ve sürekli ağladı kucaktan inmek istemedi. Her şeyi denedim ek mama verdim sıcak tuttum ılık duş aldırdık ama yine de huzursuz dün gece neredeyse gün boyu hiç uyumadı. Atak dönemlerine bir bakın arkadaslar
Biz o 5.hafta atak döneminde gece 1 de arabayla gezmiştik ben bilmiyordum tabi indirdiğim bebek programında okuyunca gördüm birebir oğlumu anlatıyordu

Selam kizlar çok uykum var cokk. D vitamini denen zikkima başladık dün çocuk gazdan sabaha kadar ne beni uyuttu ne kendi uyudu . En son memede ikimizde uyumusuz yarım saat onuda geldi eşim böldü . Çocuk nerde diye . Memede yorganın altında halbuki baksa görecek kafasını 😒 şimdi uyudu şükür ama hala sağa sola hareket ediyor . Kucak istiyor sürekli çünkü eşim evdeyken sürekli kucağında bırakmıyor elinden . Aman kızım canım kızım diye diye seviyor 🤦🏼‍♀️ tasasini ben çekiyorum 😅ah bu babalar .
Geçen gün rüyamda yatarak bebeği emziriyorum sonra uyandım bebek yok yanımda eşimi durttum bebek nerde diye o da uyku sersemi kalkmış yere baktı sonra bi korkuyla yorgani kaldırdı em son sepetine bakmak aklımıza geldi 😁

Hamurisi pasta börek turu şeyler de gaz yaptı kızlar dünden beri hep kucağımda uykuya dalamıyor rezene verdim bolca kaka yaptı rahatladi. Dayanamadim çikolatalı tatli yine yedim bügun cefasini cekiyorum suan .Bi de tüm gün kucakta memede olunca dermanim kalmadı yerinde de uykuya dalamadı bende ayağıma koydum Her uyandıkça hafif salladım zararı var mıdır şuan ayakta sallanarak uyuyor altıma kaciricam ya 🤭😁

Hamurisi pasta börek turu şeyler de gaz yaptı kızlar dünden beri hep kucağımda uykuya dalamıyor rezene verdim bolca kaka yaptı rahatladi. Dayanamadim çikolatalı tatli yine yedim bügun cefasini cekiyorum suan .Bi de tüm gün kucakta memede olunca dermanim kalmadı yerinde de uykuya dalamadı bende ayağıma koydum Her uyandıkça hafif salladım zararı var mıdır şuan ayakta sallanarak uyuyor altıma kaciricam ya 🤭😁
Ben de ayağıma alıyorum valla ...mıkırdandıkça hafif hafif sallıyorum

Uzanarak emzirsen ya da meme versen. Hastanede kalırken göstermişlerdi bebek de yanında uzanıyor ben geceleri öyle yapıyorum artık hem kendim dinlenmiş oluyorum

Canım doktora gitmelisin mutlaka merhemi yakma islemi vs yapilmasi gerekli 🙏👼
Doktora gittik temizle dedi onada dokunmaya korkuyorum.alkollu mendille ustteki kuru kabugu kaldirdı😱boyle temizliceksin diye.evde 1 kere yaptım içim gitti.kaniyor gibi oldu.gecmezse yakarız dedi.salı gitcez.bezi her actigimda oturmuş olsun diyorum🙏ıkınmasa oturacak göbek.çok ıkınıyor

Ne yesek gaz yapıyor offf.Babalar oh mis.Sahaya 1 kere iniyorlar sonra rahatlar

Kızlar şuan gerçekten çok kötüyüm bu konuda bilgisi olan yada yaşamış olan varsa yazsın lütfen. Bebgimin 5.gün topuk kanından biotinidaz enzim eksikliği çıktı. Çok korkuyorum tekrardan hastaneye gidcz. Tahlil falan yaplck tekrardan. Bu hastalığım zararlarıda yürüyememe konuşamama gibi yüregim ağzımda aglıyorum tedavi edilebilir bir hastalık ama ben çok kötü oldum

Ben de ayağıma alıyorum valla ...mıkırdandıkça hafif hafif sallıyorum
Ise yaradı 30 dk yakın uyudu ayakta hamileyken asla çocuğumu ayakta sallamiycam diyordum 😁
Uzanarak emzirsen ya da meme versen. Hastanede kalırken göstermişlerdi bebek de yanında uzanıyor ben geceleri öyle yapıyorum artık hem kendim dinlenmiş oluyorum
Gece bende öyle yapıyorum da gündüz hiç aklıma gelmedi dikislerim sızlıyor artık oturur pozisyon da durmaktan
Ne yesek gaz yapıyor offf.Babalar oh mis.Sahaya 1 kere iniyorlar sonra rahatlar
😁🤣Evde 3 cedit yemek var annem göndermiş hiçbirini yiyemiycem tost yapayim dedim kepek ekmeğine o da gaz yapmaz heralde

Kızlar özel aşılar hakkında ne düşünüyorsunuz yaptıracak mısınız? Doktor bugün bana listesini verdi menenjit için olanı felan
hepsini yaptırıcam
1 ay oldu göbegimiz hala oturmadı.çok ikınıyor ıkindikca disari cikiyor.böyle olan ve otursun diyebirsey yapan varmı.kuruyor sonra atletine yapisiyor gerikalkiyor.makyaj pamugu koysam ona yapisiyor
eskiler üzerine para bağlarmış fıtık olmasın diye. annem kızıma bağlamıştı. oğlumda çıkmadı böyle o sebeple bağlamadık birşey. çok ıkınma ve ağlamadan oluyor.
Kızlar şuan gerçekten çok kötüyüm bu konuda bilgisi olan yada yaşamış olan varsa yazsın lütfen. Bebgimin 5.gün topuk kanından biotinidaz enzim eksikliği çıktı. Çok korkuyorum tekrardan hastaneye gidcz. Tahlil falan yaplck tekrardan. Bu hastalığım zararlarıda yürüyememe konuşamama gibi yüregim ağzımda aglıyorum tedavi edilebilir bir hastalık ama ben çok kötü oldum
ilk kez duydum ama bu testler yanıltıcı olabiliyor.
Kızlar sezeryan olalı 17 gün oldu benim kanamam pembeye dönmüş hatta bitmek üzereydi . Sabahtan beri kırmızı geliyor normal mi korkulacak bi durum yok demi . Dikişlerim i zorladım acaba
35de tam bitti benim. gayet normal 50güne kadar
Kizlar bebek 1aylik olunca onunla yapabilecegimiz nasıl aktiviteler var
bebek zeka kartları var onlardan alabilirsin. şunu aldım ben. sadece bakacak bunlara.

Eklentiler

• Screenshot_20201204_183903_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20201204_183903_trendyol.com.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 25
hepsini yaptırıcam

eskiler üzerine para bağlarmış fıtık olmasın diye. annem kızıma bağlamıştı. oğlumda çıkmadı böyle o sebeple bağlamadık birşey. çok ıkınma ve ağlamadan oluyor.

bebek zeka kartları var onlardan alabilirsin. şunu aldım ben. sadece bakacak bunlara.
Hmm görsel hafıza için demi

hepsini yaptırıcam

Bundan bende aldim

Kızlar sezeryan olalı 17 gün oldu benim kanamam pembeye dönmüş hatta bitmek üzereydi . Sabahtan beri kırmızı geliyor normal mi korkulacak bi durum yok demi . Dikişlerim i zorladım acaba
Yok canim normal ara ara kesilip tekrar baslayabiliyor 40gun bu sekilde ildu benimde

Kizlar bebek 1aylik olunca onunla yapabilecegimiz nasıl aktiviteler var
Ben zeka kartlari aldim onlari gosteriyorum cocuk sarkilari soyleyip bol bol konusuyorum

X