2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Senin bebiş erkek demi Erkek çocuğu aşırı giydirilmez derler zaten. Ayağı soğuk değilse üşümüyordur.
Ben elleri soğuk oluyor diye açık bırakamıyorum. Burnunu ayaklarını kontrol ediyorum soğuksa üşüyordur diye düşünüyorum. Kız çocukları ayaktan üşürse idrar yolu enfeksiyonu oluyormuş ondan çift alt giydiriyorum.
Evet erkek bebek. Ellerine eldiven taktım ama bir sekilde çıkarıyor onu :)

Kızlar şuan gerçekten çok kötüyüm bu konuda bilgisi olan yada yaşamış olan varsa yazsın lütfen. Bebgimin 5.gün topuk kanından biotinidaz enzim eksikliği çıktı. Çok korkuyorum tekrardan hastaneye gidcz. Tahlil falan yaplck tekrardan. Bu hastalığım zararlarıda yürüyememe konuşamama gibi yüregim ağzımda aglıyorum tedavi edilebilir bir hastalık ama ben çok kötü oldum
Ben hiç duymadım böyle bir hastalık ama tedavi edilebilir olması iyi. Hemen başlatır doktor tedaviye hiç bir zararını yaşamaz küçük minnoş. İyice araştır annesi. Neymiş ne değilmiş.

Annem gobegibdusdukten sonra gazli beze dugme sarip onu koydu ikindikca gobegi xikmasin siye biz boyle bir sorun yasamadik
1 ay oldu göbegimiz hala oturmadı.çok ikınıyor ıkindikca disari cikiyor.böyle olan ve otursun diyebirsey yapan varmı.kuruyor sonra atletine yapisiyor gerikalkiyor.makyaj pamugu koysam ona yapisiyor

Ben hiç duymadım böyle bir hastalık ama tedavi edilebilir olması iyi. Hemen başlatır doktor tedaviye hiç bir zararını yaşamaz küçük minnoş. İyice araştır annesi. Neymiş ne değilmiş.
Araştırdıkça kötü oldum 🥺

Kızlar özel aşılar hakkında ne düşünüyorsunuz yaptıracak mısınız? Doktor bugün bana listesini verdi menenjit için olanı felan
Kızımda Dr um hepsini yaptırtmıştı maalesef ülkemiz düzensiz göç alan bir ülke konumunda bu tarz aşılarım yapılmasını gerekli görmüştü ben hatta madem gerekli neden aşı takviminde yok diye sormuştum pahalı aşılar olduğu için alamıyorlar demişti

Kızlar şuan gerçekten çok kötüyüm bu konuda bilgisi olan yada yaşamış olan varsa yazsın lütfen. Bebgimin 5.gün topuk kanından biotinidaz enzim eksikliği çıktı. Çok korkuyorum tekrardan hastaneye gidcz. Tahlil falan yaplck tekrardan. Bu hastalığım zararlarıda yürüyememe konuşamama gibi yüregim ağzımda aglıyorum tedavi edilebilir bir hastalık ama ben çok kötü oldum
Canım tedavisinin olması iyi belki de testlerde sıkıntı vardır panik yapma doktorunla konuşmadan

1 ay oldu göbegimiz hala oturmadı.çok ikınıyor ıkindikca disari cikiyor.böyle olan ve otursun diyebirsey yapan varmı.kuruyor sonra atletine yapisiyor gerikalkiyor.makyaj pamugu koysam ona yapisiyor

Doktora gittik temizle dedi onada dokunmaya korkuyorum.alkollu mendille ustteki kuru kabugu kaldirdı😱boyle temizliceksin diye.evde 1 kere yaptım içim gitti.kaniyor gibi oldu.gecmezse yakarız dedi.salı gitcez.bezi her actigimda oturmuş olsun diyorum🙏ıkınmasa oturacak göbek.çok ıkınıyor
Canim doktorun gobek fitigi ile ilgili bisey soyledimi benim 9 yasindaki kizimin da böyleydi 3 yasina kadar bekledik kapanmadi ameliyat oldu ama demediyse fitik deil demekki 😊

Kızlar gaz ve kabızlık için zinco aldım bitkisel olması cabası bu zamanda oğluma ilaç vermek istemedim . Güzel ürün

Bu topuk kanı sizce tam doğru tanı veriyor mu acaba 🥺 dünyam başıma yıkıldı iyi degilim
Canım tedavisinin olması iyi belki de testlerde sıkıntı vardır panik yapma doktorunla konuşmadan

Bu topuk kanı sizce tam doğru tanı veriyor mu acaba 🥺 dünyam başıma yıkıldı iyi degilim
Bize sağlık ocağındaki hemşire bazen sonuçlar negatif olsa bile bazıları pozitif gelebiliyor kan tam duzgun-yetrrli alınmadiysa demişti. Şimdiden söylüyorum korkmayın, pozitif durumunda tekrar kan alınıp tekrar değerlendiriliyor demişti. İnşallah öyle bir durumdur sizinki, içini ferah tut. Hele bir daha alınsın topuk kanıniz bir baksınlar.

Bize sağlık ocağındaki hemşire bazen sonuçlar negatif olsa bile bazıları pozitif gelebiliyor kan tam duzgun-yetrrli alınmadiysa demişti. Şimdiden söylüyorum korkmayın, pozitif durumunda tekrar kan alınıp tekrar değerlendiriliyor demişti. İnşallah öyle bir durumdur sizinki, içini ferah tut. Hele bir daha alınsın topuk kanıniz bir baksınlar.
Sagol canım benim inşanlah senin dediğin gibidir uyuyamıyorum bile benim oğlum çok açtı topuk kanı verdiğimizde 5 gün boyunca sütüm yoktu bende çok rahatsızdım yeteri kadar ilgilnemedim. Ondan dolayı olabilir mi acaba yoksa bu deger neden düşük çıksın

Sagol canım benim inşanlah senin dediğin gibidir uyuyamıyorum bile benim oğlum çok açtı topuk kanı verdiğimizde 5 gün boyunca sütüm yoktu bende çok rahatsızdım yeteri kadar ilgilnemedim. Ondan dolayı olabilir mi acaba yoksa bu deger neden düşük çıksın
Öncelikle geçmiş olsun bu test benim çalıştığım hastanede Çoçuk metabolizma laboratuvarında yapılıyor ben orda çalışmıyorum ama çok takın bir arkadaşım çalışıyor istersen sorarım ne olduğunu ama çok örnek hemen bir testti diye biliyorum tani yaygın bir durum eğer Dr arıyorsan ihtisası özellikle metabolızma olan Dr ları araştır derim

X